Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 מלובינסקי, גרסת THP. הכותרת נערכה

GeorgeDan21
שימו לב! השרשור הזה בן 3958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לשתף במשהו - עדיין לא קיבלתי את הרכב אבל כבר ביררתי עליו הרבה מאוד!

איך? לקחתי את מספר השילדה מרישיון הרכב, והרצתי בכל מיני אתרי אינטרנט (VIN DECODE).

אז חוץ מזה שאני יודע שהרכב תוצרת סיטרואן צרפת, משנת 2012 ומספר ייצור 529374, רשמתי את עצמי גם באתר של סיטרואן לטכנאים/משווקים, והכנסתי שוב את מספר השילדה.

קיבלתי בחזרה את כל מה שהורכב ברכב שלי בפס הייצור - החל מסוג המגבים ועד השטיחים, ברקסים והתדר של השלט-רחוק.

לדעתי זה מאוד מעניין ויכול להיות שימושי בעתיד :)

עכשיו אני יודע לבדוק טוב את גיל הצמיגים, לוודא שקיבלתי 2 שלטים ושהאחריות אכן מתחילה ב-14/3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תברר על ביטוח אצל סוכנות הביטוח של היבואן.

סוכנות לוביט - אני מבטח אצלם והמחיר יצא הכי זול בסקר שעשיתי, אפילו יותר זול מההסדר שיש לי ממקום העבודה, שנחשב לביטוח מעולה.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! אני אשמח לעוד טיפים (לגבי טיפולים ועוד) :)

מצטער שזה אולי אוף-טופיק - זה נדמה לי או שהביטוח שלה יקר בשמיים?

בבדיקה שעשיתי באינטרנט מבקשים בסביבות 7300 ש"ח (מקיף+חובה) לכל נהג מעל גיל 30..

בטוח לא יותר יקר מג/טה שהייתה לי. לא זוכר בדיוק את המספרים אבל הם דומים מאוד

בברכה netmag.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תתחדש ותהנה!

תוכל בבקשה להסביר איך מוצאים את הנתונים/אתרים שמצאת כדי שנוכל גם אנו לבדוק על הרכבים שלנו?

כל מה שאני כותב פה הוא מבדיקה שלי באינטרנט. אני לא מומחה ואשמח לקבל הערות ותיקונים.

דבר ראשון - תרשום את מספר השילדה שלך מרישיון הרכב (17 תווים). בעגה זה נקרא VIN

דבר שני - צריך להבחין בין פיענוח מספר השילדה (DECODE), לבין קבלת היסטוריה מלאה על הרכב (CHECK):

1. פיענוח מספר השלדה - זה רק מראה לך בצורה נוחה את מה שכתוב במספר השילדה עצמו: יצרן, שנת ייצור, ארץ ייצור, מספר רץ וכו'. יש כמה אתרים שעושים זאת בחינם. למשל:
    http://www.vin-decoder.net/
    http://vindecoder.eu/
    או שתכתוב בגוגל VIN DECODER
    למשל, מספר השילדה שלי אומר שהרכב שלי הוא C4 מתוצרת סיטרואן , ויצא מהמפעל הצרפתי בשנת 2012.
  2. קבלת היסטוריה מלאה על הרכב - זה כבר סיפור אחר לגמרי. ההיסטוריה על הרכב שלך מתעדכנת בעיקר מהביקורים במוסך המורשה (הנתונים ממחשב הרכב נשלחים ליצרן), ואולי גם נתונים על תאונות ברכב (אני לא בטוח בכלל לגבי זה. מישהו יודע?), ולכן זה תלוי במשטר הביקורים שהרכב שלך עבר.

1. אפשרות 1 - יש אתרי אינטרנט שיכולים להוציא דוח מלא על הרכב לפי מספר השילדה, אבל כולם עולים כסף (בד"כ כמה עשרות שקלים), וזה מאוד תלוי ברמת הגישה שלהם למידע ומאוד משתנה מיצרן ליצרן.
      נסה מזלך בגוגל! תכתוב FORD VIN CHECK או Citroen VIN Check ותתחיל לדוג תוצאות
    2. אפשרות 2 - נסה לבדוק באתר השירות של היצרן (אם יש כזה). למשל, לסיטרואן יש אתר שירות - http://service.citroen.com
      אני נרשמתי שם בתור "טכנאי" (ההרשמה חינם), ואז אני יכול להכניס את מספר השילדה (VIN) ולקבל את כל ההיסטוריה המלאה של הרכב שלי, כולל מספרי חלפים ומחירון.
      1. אפשרות 3 - תמצא מישהו עם גישה למוסך מרכזי או למאגר ממוחשב של היסטוריית הרכב ובקש ממנו את הפרטים לפי מספר השילדה.
        יש הרבה פורומי רכב באינטרנט (בחו"ל) שבהם יש משתמשים שישמחו לעזור לך עם השירות הזה.
        אני מציע לחפש בגוגל: VIN check forum ולחפור קצת עד שתמצא את הפורום והאדם המתאים (זהירות! חשיפת מידע באינטרנט עלולה להיות מסוכנת לפרטיות)

זהו, אני מקווה שעזרתי, ושוב - כל תרומה תתקבל בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר על ביטוח אצל סוכנות הביטוח של היבואן.

סוכנות לוביט - אני מבטח אצלם והמחיר יצא הכי זול בסקר שעשיתי, אפילו יותר זול מההסדר שיש לי ממקום העבודה, שנחשב לביטוח מעולה.

אלעד

בדקתי בסוכנות לוביט - הציעו לי 3800 ש"ח מקיף + 1350 ש"ח חובה - נשמע לי טוב, וגם נותנים תנאים טובים ("שטיח אדום").

עכשיו נשאר למצוא מתקין קודנית - ראיתי שיש המלצות על רב-בריח מוטורס. מישהו מכיר מתקין טוב בתל אביב / כפר סבא?

האם מומלץ להתקין קודן לסיטרואן אצל גיל קאר?

תודה וסליחה על ההתברברות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו נשאר למצוא מתקין קודנית - ראיתי שיש המלצות על רב-בריח מוטורס. מישהו מכיר מתקין טוב בתל אביב / כפר סבא?

אני התקנתי לפני כחודש דיבורית BT וחיישני חנייה אצל רמי קראדי בהוד השרון.

בנוסף הוא ביצע בדיקת מיגון לביטוח ואני יודע שהוא מתקין של רב בריח.

תברר איתו - http://www.ramikaradi.com/contact.html

אני הייתי מאוד מרוצה בתהליך ההתקנה מתשומת הלב וצורת העבודה ועדיין מרוצה מהתוצאה... :-)

וכמעט שכחתי - תתחדש וסע בזהירות.

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין רק בקיל קאר.

אין לי אצלם מניות, אבל מנסיון ב-4 מכוניות שונות, הקודנית שלהם לא עושה בעיות והם מרכיבים אותם ללא נזק משמעותי לרכב.

שווה את הכסף.

למה לא הוצאת את זה במעמד הקנייה? אולי תבקש שישתתפו איתך בעלות? או מהביטוח או מלובינסקי טרייד

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם.

אני רוצה לעדכן לגבי הרכישה מלובינסקי - התחיל בטוב אבל יש קצת טעם רע:

שבוע וחצי אחרי שהזמנתי את הרכב ושילמתי מקדמה - עדיין לא קיבלתי אותו..

הרכב מוכן, עומד במגרש ומחכה. אבל מה? מסתבר שלובינסקי לא סידרו את הניירת של המבצע מול בנק הפועלים!

מכרו לי את האוטו בהסדר תשלומים, לפני שטרחו לסגור את התנאים עם הבנק..

הם לא אמרו לי את זה וכל הזמן מבטיחים ש"מחר זה יסתדר", ורק בזכות קשרים שלי בבנק גיליתי את הבעיה.

התאכזבתי מהקטע וגם דיברתי עם ההנהלה, אבל אני אשאר סובלני.. סהכ אחלה אוטו במחיר טוב.

עאלק "שלם וסע"..

מה יהיה אתכם לובינסקי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...