Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

המגנון הקינטי הינו מנגנון קוורץ אך כולל סוללה אשר נטענת מתנועת היד.

פעם בכמה שנים צריך להחליף את הסוללה.

המנגנון האוטומטי של סייקו הינו מנגנון אוטומטי רגיל שמיוצר ביפן, אמין ביותר ויחזיק שנים רבות מאוד ללא בעיות מיוחדות.

המחיר נראה לי גבוה. ראיתי אותו לפני כשנה בירושלים (אילן פרל) בכ-2100 ש"ח.

בגזרת המחיר הזו יש לך את הסרטינה והטיסו.

אני העדפתי את הסייקו בעיקר בגלל העיצוב והאמינות.

תודה רבה אני אחפש אם יש לשניהם דגמים מעניינים.

וקיבלתי את ההמלצה אני אחפש גם במרכז וגם בבית שמש ואולי אסע לירושלים בשביל זה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזאזל עם הפורום הזה!!

גרמתם לי לרצות להחליף את ה Tissot T-race שלי.

לכן, אם הכנסתם אותי לצרה הזאת, תאלצו לעזור לי.

אני מעדיף סגנון ספורטיבי.

תקציב סביב ה 2,000 ש"ח.

מישהו מכיר את זה?

גם זה מוצא חן בעיני.

למישהו יש המלצה לשעון שמשלב קרבון?

תודה וחג שמח.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לרכוש שעון דופק שנראה ממש טוב, אך לא לצרכי ספורט באופן תדיר אלא פעם בחודש ריצה קלילה. נורא אהבתי את העיצוב שלו והשאלה שלי היא האם אפשרי ללכת איתו ביום ביום? מה המינוסים והפלוסים בשעון כזה שלא לשימוש ספורטיבי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר שעון דופק שנראה טוב. יש מכוערים מאד ויש מכוערים קצת פחות.

מכל מקום - אני משתמש בשעוני דופק מזה למעלה מ-8 שנים (6 שנים עם Polar F55AL בעל מראה סביר וכיום FT7 מכוער שנרכש בתקופה קמצנית במיוחד, כאשר סוללת ה-F55AL נגמרה והשעון היה שרוט במידה לא נסבלת) השעונים יחסית קלים (מבחינתי יתרון), עמידים במים, תצוגה דיגיטלית. חיי הסוללה יחסית קצרים, אבל זה נובע בין השאר מהשימוש כשעון דופק (הפעלת המקלט צורכת די הרבה אנרגיה). חסרון ב-FT7 הוא העדר תצוגת שניות בתצוגה הרגילה , ואם צריכים אותה יש לעבור לתצוגה של ספרות קטנות.

מכל מקום - אני לא מבין את הרעיון של ריצה פעם בחודש, תרומתה לבריאותך תהיה זניחה, והשקעה בשעון בגלל שיקול כזה מיותרת. אם את מתעקש אפשר לקנות שעוני פולאר בסיסיים (נניח FT4) במחירים סביב $50-60 באמצעות אמאזון או חנויות שעונים. יש אופציה נוספת - מחירה די דומה - חגורות דופק המשדרות ב-BT ופועלות מול הטלפון הנייד עם אפליקציה מתאימה. למשל - H7 של פולאר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר שעון דופק שנראה טוב. יש מכוערים מאד ויש מכוערים קצת פחות.

מכל מקום - אני משתמש בשעוני דופק מזה למעלה מ-8 שנים (6 שנים עם Polar F55AL בעל מראה סביר וכיום FT7 מכוער שנרכש בתקופה קמצנית במיוחד, כאשר סוללת ה-F55AL נגמרה והשעון היה שרוט במידה לא נסבלת) השעונים יחסית קלים (מבחינתי יתרון), עמידים במים, תצוגה דיגיטלית. חיי הסוללה יחסית קצרים, אבל זה נובע בין השאר מהשימוש כשעון דופק (הפעלת המקלט צורכת די הרבה אנרגיה). חסרון ב-FT7 הוא העדר תצוגת שניות בתצוגה הרגילה , ואם צריכים אותה יש לעבור לתצוגה של ספרות קטנות.

מכל מקום - אני לא מבין את הרעיון של ריצה פעם בחודש, תרומתה לבריאותך תהיה זניחה, והשקעה בשעון בגלל שיקול כזה מיותרת. אם את מתעקש אפשר לקנות שעוני פולאר בסיסיים (נניח FT4) במחירים סביב $50-60 באמצעות אמאזון או חנויות שעונים. יש אופציה נוספת - מחירה די דומה - חגורות דופק המשדרות ב-BT ופועלות מול הטלפון הנייד עם אפליקציה מתאימה. למשל - H7 של פולאר.

שלי דווקא חמוד (לדעתי) :wink:

IMAG1373 (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש שעון דופק ממש יפה - Garmin Forerunner 220 / 620, באופן כללי יש ל-Garmin שעונים עם עיצוב ספורטיבי יפה.

ריצה פעם בחודש זה לצערי הרב מה שמאפשר לי, אני חייל ותוך כדי עובד ומנסה להספיק להשלים את כל הפערים עם החברים והחברה וכשאני מוצא לעצמי שעה פנויה בסופ"ש בעיקר אני יוצא לריצה קלילה. עוד מעט משתחרר ואז ארוץ הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב רבותי. חשקה נפשי בסייקו אסטרון GPS SOLAR. המחיר ברויילטי הוא די תחרותי לדגם עם רצועת סיליקון ומופרך לאותו דגם עם רצועת מתכת. 5K מול 6.3 למרות הבדל של 150 דולר באיביי.

למרות שאני אישית מעדיף סיליקון לנסיעות עסקים זה לא כל כך מתאים. זה לא אודמר פיגה עדיין שיכולים להרשות לעצמם.

בקיצור. האם יש מקום מומלץ לדגמי הקצה של סייקו בארץ? או שאין מה לעשות וללכת לרויילטי ולממן להם את הקניון ושאר הוצאות מכירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש שעון דופק ממש יפה - Garmin Forerunner 220 / 620, באופן כללי יש ל-Garmin שעונים עם עיצוב ספורטיבי יפה.

ריצה פעם בחודש זה לצערי הרב מה שמאפשר לי, אני חייל ותוך כדי עובד ומנסה להספיק להשלים את כל הפערים עם החברים והחברה וכשאני מוצא לעצמי שעה פנויה בסופ"ש בעיקר אני יוצא לריצה קלילה. עוד מעט משתחרר ואז ארוץ הרבה יותר.

עיצוב הוא עניין של טעם. לטעמי ה-Suunto גס מאד, הגארמין קצת פחות, אבל להגיד שהוא יפה, נו, לפחות לא לטעמי. כפי שכתבתי - גם הפולארים שלי שימושיים, אבל העיצוב שלהם ממש לא משהו. העניין הוא שאני אוהב ששעון יהיה דק ויחסית עדין, ומצד שני מאד קריא, ולא נתקלתי בשעון דופק המקיים את התנאי הראשון. כנראה שהעמידות הנדרשת בתוספת מקלט הרדיו (ובחלק מהמכשירים גם משדר) גורמים לצורך בבניית שעונים גדולים ועבים יחסית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז החלטתי לרענן את האוסף שלי.

האם לפרסם שעונים למכירה פה או בפורום אלטזעכן?

פרסם פה, כולל תמונת אינסטגרם ותשלום מס.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4646489,00.html

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק פעם אחת בחיי ראיתי אודמר פיגה מזהב. במוסך מרכזי של במוו בעידן קמור. על ידו של לקוח תיפוסי של טרייד אין. הוא גם היה עם תיק לאוי ויטון ופרחה מסולקנת בתור אביזר יופי.

עכשיו הבנתי מאיפה הוא השיג אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב רבותי. חשקה נפשי בסייקו אסטרון GPS SOLAR. המחיר ברויילטי הוא די תחרותי לדגם עם רצועת סיליקון ומופרך לאותו דגם עם רצועת מתכת. 5K מול 6.3 למרות הבדל של 150 דולר באיביי.

למרות שאני אישית מעדיף סיליקון לנסיעות עסקים זה לא כל כך מתאים. זה לא אודמר פיגה עדיין שיכולים להרשות לעצמם.

בקיצור. האם יש מקום מומלץ לדגמי הקצה של סייקו בארץ? או שאין מה לעשות וללכת לרויילטי ולממן להם את הקניון ושאר הוצאות מכירה?

בדיוק בעמוד הקודם ניר המליץ לי על אילן פרל בירושלים, לי עדיין לא יצא לבדוק את ההמלצה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, דבר עם נתן צרפתי בביג בן בירושלים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...