Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Tazzari בארץ, תצפית

adler212
שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העיצוב בהחלט חמוד. לדעתי האישית, המכונית הנ"ל נאה יותר מהסמארט.

100 קמ"ש כ-TOP SPEED זה קצת נמוך. במקרה של עקיפת חירום בכביש מהיר, זו בהחלט יכולה להיות בעיה לא קטנה.

אני בהחלט יכול לראות את המכונית הזו כאחת ממכוניות העתיד. אם הטווח יגדל לכ- 200-300 ק"מ והמחיר יהיה נכון, אשמח להיות בעלים של אחת כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בושה לאיטלקים! הפחנועית הזאת מזכירה צעצוע קוראני של קיא/יונ-דאי!

אתה מדבר שטויות.

ואיך בדיוק זה מזכיר?, ראיתה אולי באיזה רכבים ביפן נוסעים שאתה מדבר? , ברכבים שדומים לקופסאות .

מעניין במה כבודו נוסע ....

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות.

ואיך בדיוק זה מזכיר?, ראיתה אולי באיזה רכבים ביפן נוסעים שאתה מדבר? , ברכבים שדומים לקופסאות .

מעניין במה כבודו נוסע ....

צודק, אני באמת מדבר שטויות! הדבר הזה נראה יפה ליד קופסאת השימורים הקוראנית הזאת ->

18361942_1.jpg

טמבל שכמותי! פעם אחרונה שאני שותה ונכנס לכאן..... :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אני באמת מדבר שטויות! הדבר הזה נראה יפה ליד קופסאת השימורים הקוראנית הזאת ->

18361942_1.jpg

טמבל שכמותי! פעם אחרונה שאני שותה ונכנס לכאן..... :oops:

לקחת דוגמא אחת וללכת איתה שולל זה משהו...

וזה ממש פאר העיצוב האיטאלקי :

post75241253583464.jpg

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב בהחלט חמוד. לדעתי האישית, המכונית הנ"ל נאה יותר מהסמארט.

100 קמ"ש כ-TOP SPEED זה קצת נמוך. במקרה של עקיפת חירום בכביש מהיר, זו בהחלט יכולה להיות בעיה לא קטנה.

אני בהחלט יכול לראות את המכונית הזו כאחת ממכוניות העתיד. אם הטווח יגדל לכ- 200-300 ק"מ והמחיר יהיה נכון, אשמח להיות בעלים של אחת כזו.

מה זה עקיפת חירום?

תאר לי מצב חירום בו אני עוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלימת פתע מסוכנת של המכונית לפניך, למרות ששמרת מרחק. המכונית לפניך לא זיהתה חיבור שני נתיבים לנתיב אחד או סטתה מהמסלול עקב חוסר עירנות של הנהג. בקיצור, לא חסר.

אתה לא צריך להיות "נהג מירוצים", אבל אם המהירות בכבישים, נעה סביב ה-100 קמ"ש, עדיף שהמכונית שלך תוכל להגיע לכמה עשרות אחוזים בודדים מעל למהירות הנ"ל לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2 הדוגמאות שהבאת מספיק מעבר נתיב ולא צריך מהירות בכלל.

והאוטו ממש חמוד ויעיל, הייתי שמח לכזה (אני כזה שמעדיף לספק את הצרכים והרצונות כרגע ופחות פוזה ו"מה יהיה אם אני אצטרך במקרה".. אז כרגע אוטו כזה ממש מתאים לי)

רק שיהיה זול. כדי שזה יימכר בכמויות יפות זה צריך לעלות לפי דעתי עד מקסימום מקסימום 40 אלף שקל.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2 הדוגמאות שהבאת מספיק מעבר נתיב ולא צריך מהירות בכלל.

לא ציינתי שההנחה היא שהכביש לא ריק לחלוטין וישנן מכוניות בנתיבים הנוספים (אולי נפסיק להתחכם?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו עיצוב, רכב חסכוני זה חשוב ולא חשובה הצורה. הבעיה שלי יש עם הידיעה היא שפה מראים צילום של הרכב בארץ שהובא לתקינה ובידיעה מהלינק ל - YNET היבואן מכחיש שיש כוונה להביא אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חיפוש זריז בגוגל העלה שהכוונה המקורית ליבוא בכלל הייתה של יבואן פרארי למרות זאת יש לי הרגשה שיצר ההרפתקנות של סמל"ת עדיין לא הגיע לשלב יבוא הדו חיים ובטח מדובר בהרפתקה של קרסו (או סתם מקריות שהרכב שם).

בכל אופן, את התמונות קיבלתי מאבא שהיה באזור ודיווח על רכב חביב במיוחד.

DSC00752.jpg

DSC00751.jpg

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שדיברו על הרכב הזה בפורום

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...