Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף למכורים בלבד? סיבוב בכורה בגולף 7

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 4034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שכן הגולף 1.2 החדשה פסולה בשבילי לאור אי קיומה של בקרת שיוט ובלוטוס שני אביזרים בסיסיים לדעתי ונראה שהגולף 1.4 החדשה כבר מתומחרת יקר מדי. תיאורטית אני כבר מאוכזב מהגולף החדשה בגירסתה הישראלית ובעיקר מפני שציפיתי ממנה להיות "החבילה המושלמת".

מסכים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההורים שלי בעלי גולף MK6 1.4 TSI122 וחשבו לאחרונה לשדרג את הרכב.

אחרי שראינו את המפרט של ה-1.4 החדשה, כנראה לא יהיה שדרוג ל-MK7.

כרגע מחכים לאוקטביה וללאון החדשות, שכנראה בהם תהיה תמורה טובה יותר למחיר, או שנמשיך לעוד תקופה עם ה-MK6.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שם לב שמישהי חדשה אוטוטו מגיעה ואף אחד לא מדבר עליה?:-D

http://www.youtube.com/watch?v=UyAj9-Sq8hc דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אחד המבחנים הכי לקקניים שראיתי בחיי, הבחור מתלהב ממגרד קרח עם זכוכית מגדלת (הם בטח מצפים שתמיס את הקרח נקודתית באמצעות השמש, ואני גירדתי קרח, הקקה הזה ישבר מהר), מה זה מתלהב, הוא אומר גאוני.... ואז המתקן כוסות, הוא אומר שהוא נמוך, אני נוהג המון, שותה קפה כל היום, זה אומר קפה על המכנס, קפה על הקונסולה, קפה על המושבים... אבל אז הוא אומר : למי אכפת? (למה שיהיה לי אכפת כשיש לי מגרד שלג לגרד איתו את הכתמים של הקפה מהג'ינס?!)

לגביי הנושא המקורי של השרשור, אהבתי את הביקורת ואת סגנון הכתיבה, תמיד כייף :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא מצאתי במבחן הזה לקקנות יתר. הוא דווקא היה דיי הוגן.

עניין המגרד קרח היה נראה לי ההפך - לא התלהבות יתרה, אלא מעט ציניות. לדעתי, הייתה מעט ציניות בדבריו.

בנוסף, הוא לא אמר על המחזיק כוסות "Who cares". אלא Nevermind. לדעתי, פשוט אין מה להרחיב בנושא. מכאן דבריו.

סה"כ, הוא לא מהלל את הרכב עד הסוף - ההתנהגות רק בסדר, התחושה היא לא גולפית הלכה למעשה. סה"כ, הוא היה פייר.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו קלטתי שהם מוכרים 122 כ"ס באבזור TRENDLINE (כלומר עם מעט אבזור), ב- 146,000 ש"ח !!!

נדמה לי שתמחור שערורייתי שכזה לא היה מאז ימי הפיאט 500, טרום ההנחות.

יותר מהכל, מרתיח אותי הזלזול בצרכן, ההתייחסות אליו כאל ארנק מהלך, ויודעים מה - גם מייאש אותי שאני יודע שאנשים יקנו את זה. לו היה לי כסף לזרוק, הייתי מעלה מסע פרסום בשלטי חוצות: "פראייר, גולף עם טאסות ב- 146K כבר קנית"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקדימון הזה, ה GTI תעלה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי זה לא:

http://www.vw.co.il/files/89af7c5774febbbdbc96bff959a35c07/golf.pdf

אבל הי, אתה מקבל מערכת COMPOSITION MEDIA, שמציעה כל כך הרבה פחות מאשר בדור 6, שמדוע להתלונן להתלונן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, היום הייתי בקלדס וישבתי בגולף החדשה. הדגם הכי בסיסי.

קודם כל הרכב מרגיש מצוין כמו כל גולף, הכל מרגיש מוצק ובמקום.

החומרים נראים משמעותית יותר טוב במציאות מאשר בתמונות שיניב העלה.

אהבתי את הרצפה הכפולה בתא המטען, את העיצוב של הקונסולה המרכזית (בדור 6 הוא היה צר למראית עין בניגוד ל-5 ואני לא אוהב את זה), וגם שיפור מבורך ברגישות של מסך הטאצ' (בדור 6/שירוקו הרגיש זוועה, אני לא מצפה לתגובות של אייפון אבל יש גבול).

לא הבנתי למה אין במושב האחורי משענת יד ומחזיק לכוסות/בירות/שמפניה מתחת לפתחים של המזגן מאחור. גם אין שליטה מההגה.

נקווה שבדגמים אחרים זה קיים.

היה משהו שהפריע לי, כשיושבים במושב הנהג ורוצים לפתוח את החלון של הנהג המתג החשמלי נורא קרוב לדיפון של הדלת.

כשרוצים ללחוץ עליו הזרת מתחככת בבד, ממש מעצבן! תנסו כשתשבו. אצלי בדור 5 אין זכר לדבר הזה בכלל.

במסך הטאצ' היו אפשרויות מעניינות כמו "מצב צמיגים" ועוד דברים מעניינים. אבל יש צורך להניע את הרכב כדי להבין מזה.

סה"כ הייתי שם 5 דק' השתעממתי ונסעתי הבייתה.

מה שמפריע לי, חוץ מהמחיר, זה שאין שום מהפך בתחושה כשאתה נכנס לרכב. אחרי דור 5 אין שום שינוי מהותי, נקודה.

מסך מגע ב-1000-2000 שקלים אין שום בעיה להתקין בדור 5 מטעמי אסתטיקה נטו ונגמר הסיפור.

עברו 10 שנים מהצגת דור 5 עד להצגת דור 7, עשור שלם ולא הרגשתי התקדמות מהותית.

אני זוכר את הפעם הראשונה שנכנסתי לגולף דור 1, אחרי שנהגתי כמה שנים על דור 2, איזה הבדל!!!

כנ"ל בין 2 ל-3 ובין דור 3 ל-4, בין דור 4 לדור 5. פה זה תאכלס נעצר. אין שום חידושים מרעישים, שום כלום.

לשדרג דור 5 או 6 (דור 5+) ל-7 זה מיותר לדעתי. אלא אם כן רוצים להתקדם בשנתון :roll:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו קלטתי שהם מוכרים 122 כ"ס באבזור TRENDLINE (כלומר עם מעט אבזור), ב- 146,000 ש"ח !!!

האבזור העלוב והמחיר הגבוהה מיד גורם לי למחשבה על תמחור מוכוון שמירה על ערך הצי של חברות הליסינג ויוצע להם כמובן, בהנחות מפליגות.

ייתכן שצ'מפיון מכוונת את הרכב הזה לציי הליסינג?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גבול לכל תעלול.

בכדי שהספקולציה שלך תהיה הגיונית נדרשת פה הנחה מטורפת לליסינג. המכונית צריכה להיות אטרקטיבית מול מתחרות ליסינג אחרות בקבוצתה...שם המחיר קובע!

אם זכרוני אינו מטעה אותי, צ'מפיון תמיד משיקים את הגרסאות החדשות של הגולף במחירים מטורפים ובהמשך מתמתנים.

סיבה אפשרית לכך היא שחלק גדול מהקלינטורה הם אוכלוסיה שחייבת להצטייד באביזר אופנה חדש בלי קשר למחירו.

גולף היא אייקון!

אגב בגלל המיצוב שלה, ואופי לקוחותיה של הגולף...הימור על ליסינג זה התאבדות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודות שיש להביא בחשבון בקשר לטרוניות (המוצדקות) ליבואן על דלות אבזור מול מחיר :

צ'מפיון היא חברה למטרות רווח. החוכמה היא למכור במירב הריווחיות. לגיטימי.

נתון חשוב ביותר שיש לזכור הינו כי במהלך החודשים הקרובים אותו יבואן ישיק שני דגמי "אחות" חדשים המתחרים כמעט על אותו פלח

שוק : האוקטביה החדשה והליאון החדשה. היבואן כבר עכשיו ממצב את הגולף ומתכנן דגמים מבחינת אבזור ותמחור בראייה כוללת.

בשנים האחרונות צ'מפיון מכר יותר אוקטביות או לאון מגולף. מי שיחפש תמורה עדיפה במחיר / אבזור ימצא כנראה חלופה עדיפה

בצמד האחיות הצ'כי - ספרדי.

לגולף יש קהל מסורתי "שבוי" למדי ואין טעם להקטין עליו ריווחיות.

בנוסף לרוב הלקוחות הפוטנציאליים לא משנה כלל תצורת המתלה האחורי ואם יש גולף אוטומטית חדשה ב 130 מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אותו קהל שבוי היה טורח רגע לפתוח את הקופסא ולראות מה מציעים בחוץ, כנראה שצ'מפיון היו שוקלים מחדש...

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אותו קהל שבוי היה טורח רגע לפתוח את הקופסא ולראות מה מציעים בחוץ, כנראה שצ'מפיון היו שוקלים מחדש...

תשובה בגוף השאלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...