Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף למכורים בלבד? סיבוב בכורה בגולף 7

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 4042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היום "הזמינו" אותי להשקה. שאלתי אם יש מחירים מיוחדים בהשקה, אמרו לי שלא, אבל המלאי מוגבל.

אז איחלתי להם בהצלחה למכור ב- 145K רכב עם טאסות, ושניפרד כידידים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, אבל 160,000 ש"ח, היכן התמורה לאגרה?

זה אותו המחיר של הדור הקודם

שם היית תמורה?

כל אחד צריך לעשות את החישוב שלו אם יש לו תמורה או אין לו תמורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שזה 130 ל1.2 ו-140 אלף שקל ל-1.4 מאיפה הבאת את ה-160' date='000?[/quote']

מופיע בתגובה מספר 103.

זה אותו המחיר של הדור הקודם

שם היית תמורה?

כל אחד צריך לעשות את החישוב שלו אם יש לו תמורה או אין לו תמורה

גם שם לא הייתה תמורה.

זה לא רק עניין של חישוב אישי. עם כל הכבוד, תמורת 160,000 ש"ח אפשר לקבל מוצר הרבה יותר אטרקטיבי מגולף עם טיפה אבזור.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מופיע בתגובה מספר 103.

גם שם לא הייתה תמורה.

זה לא רק עניין של חישוב אישי. עם כל הכבוד, תמורת 160,000 ש"ח אפשר לקבל מוצר הרבה יותר אטרקטיבי מגולף עם טיפה אבזור.

לא הייתה תמורה אבל הכביש מלא בכאלה

גג נפתח , מגנזיום , שליטה מההגה , מערכת טצ סקרין , בלו טוט אינטגרלי ולא יודע מה עוד שכחתי

איזה עוד איבזור אתה רוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגרסת ה- 160 הציעה לא רק אבזור, אלא גם מנוע מאוד זריז, שעד היום לא קל למצוא אצל מתחרות מחוץ ל- VAG, בוודאי בתוספת כל החבילה, במחיר נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי הזמינו בשבוע שעבר להשקה שהתקיימה אתמול במשארקה עפולה, הנציגה הציעה ״הטבות באבזור״ וטרייד אין אטרקטיבי.

לא הרגשתי צורך להגיע להשקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה תמורה אבל הכביש מלא בכאלה

גג נפתח , מגנזיום , שליטה מההגה , מערכת טצ סקרין , בלו טוט אינטגרלי ולא יודע מה עוד שכחתי

מגנזיום, דיבורית בלוטוט' מקורית, שליטה ממהגה, גג שמש אפשר למצוא גם ברכבים שעולים חצי.

אני חושב שגרסת ה- 160 הציעה לא רק אבזור, אלא גם מנוע מאוד זריז, שעד היום לא קל למצוא אצל מתחרות מחוץ ל- VAG, בוודאי בתוספת כל החבילה, במחיר נמוך יותר.

הכוונה הייתה ל122 כ"ס במחיר 160,000 ש"ח. גרסת ה160 כ"ס נמכרה תמורת כ180,000 ש"ח ולמיטב זכרוני לאחרונה לא נמכרה אף אחת כזו (אולי בגלל זה, החליטו להסתפק הפעם בגרסאות עד 122 כ"ס).

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם מתלוננים שאין את גירסת ה016 כ"ס בגולף החדשה?

היו כאלה אולי 5 בכל כבישי הארץ בדור 6 ...

רק אצלי בשכונה הקטנה היו איזה 5 או 6. אז אני מניח שביתר כבישי הארץ נעו עוד איזה 50/60. ואגלה לך סוד - במחיר הנכון, אולי הייתי קונה אותה שוב, היות שאת ה- GTI אני לא ממש מנצל (יקה אוהב לשמור על הרכוש, אין מה לעשות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמד המתחרות החזקות ביותר של הגולף, הפוקוס והאסטרה נותנות הרבה יותר, בהרבה, הרבה פחות.

אז אולי במבחן "החבילה הכוללת" הגולף רכב טוב יותר אבל אני לא בטוח שטוב יותר ברמה שאני אשיל מעליי עוד כ 20K ש"ח רק בשביל הגולף.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום "הזמינו" אותי להשקה. .

כנראה יורים בכל התותחים...גם אני הייתי ברשימת המוזמנים...

המכונית לא מעניינת אותי. בלי קשר למחיר.

את סקרנותי באשר לאיכויותיה אספק בביקור פרטי לכשאזדמן לסביבה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...