Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף למכורים בלבד? סיבוב בכורה בגולף 7

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 4041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא ממש VIP.

אל תרגיש פיספוס או שלא עברת סלקציה:-D

מספיק שתלך לקנות בורג במוסך מושרה של צ'מפיון, תוציא חשבונית על שימך ותקבל הזמנה בפעם הבאה.

אני מקבל הזמנות בלי סוף מטויוטה להשקות.

מעולם לא קניתי מהם רכב, ואני לא מטפל שם, רק קונה חלקים שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא ממש VIP.

מספיק שתלך לקנות בורג במוסך מושרה של צ'מפיון, תוציא חשבונית על שימך ותקבל הזמנה בפעם הבאה.

מאוד מוזאר במפחה אנחנו קונים בדר"כ חדשות ומטפלים במורשה ובחיים לא קיבלנו הזמנה כזו

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה שאני יקבל, אתה מוזמן לבוא לקחת אותה :-P

כבר שנים שאנחנו לא רואים הצדקה בקנית רכבים חדשים.

פעם אחת הינו בהשקה כזאת בטויוטה, שהגיעה הדגם החדש של היילקס 98.

אבל זה אחרי 9 היילקסים בין השנים 94-97

אכשיו שאני חושב על זה, את ההזמנה אני מקבל מהסוכנות שבה אני קונה.

יכול להיות שכל סוכנות והגישה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוזאר במפחה אנחנו קונים בדר"כ חדשות ומטפלים במורשה ובחיים לא קיבלנו הזמנה כזו

זה כי מפחה קמצנים גדולים! :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה שאני יקבל, אתה מוזמן לבוא לקחת אותה :-P

כבר שנים שאנחנו לא רואים הצדקה בקנית רכבים חדשים.

פעם אחת הינו בהשקה כזאת בטויוטה, שהגיעה הדגם החדש של היילקס 98.

אבל זה אחרי 9 היילקסים בין השנים 94-97

אכשיו שאני חושב על זה, את ההזמנה אני מקבל מהסוכנות שבה אני קונה.

יכול להיות שכל סוכנות והגישה שלה.

כן לאחי יש פיאט פנדה שנרכשה כיד שנייה ומטופלת באופן מסור ע"י אותו מוסך וגם לא קיבלנו:lol:

סתם אני באמת לא מיתלונן

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחר של הגולף ולמעשה גם רשימת האבזור היו ידועים מראש. קצת מוזר שאין אפילו אפשרות לקבל רמות אבזור גבוהות יותר. אני לא מת על אבזור בהתקנה מקומית.

מה שיותר מעניין הוא מה יהיה עם האוקטביה החדשה, לפי המלאים של האוקטביות החדשות באוטודיל היא קרובה מאוד לארץ וחיסול המלאים בעיצומו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחר של הגולף ולמעשה גם רשימת האבזור היו ידועים מראש. קצת מוזר שאין אפילו אפשרות לקבל רמות אבזור גבוהות יותר. אני לא מת על אבזור בהתקנה מקומית.

מה שיותר מעניין הוא מה יהיה עם האוקטביה החדשה, לפי המלאים של האוקטביות החדשות באוטודיל היא קרובה מאוד לארץ וחיסול המלאים בעיצומו.

על סמך אוטודיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש VIP.

לא נכון, קניתי פעם חלק לאיביזה העתיקה שהייתה לי במוסך צ'מפיון ולא קיבלתי שום הזמנה, כנראה שחשוב גם לאיזה רכב נקנה הבורג. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישמע הזמנות להשקות.

מזמינים אותי מפולקסווגן ואאודי כל הזמן, אז מה? מה יש לחפש שם כשיש גם ככה את הרכב בסוכנות.

מסיאט ושקודה לא קיבלתי בחיים ברוך השם.

באאודי מגדילים ראש והתקשרו אלי פעמיים, שתי שיחות הזויות!!!

השיחה מתנהלת ככה:

"יוני, הגיעה RS5", "מה לי ולה, אין לי כסף", "נעשה לך בתשלומים מה בעיה..."

"יוני, הגיעה S8", "מה לי ולה, אין לי כסף", "נעשה לך בתשלומים מה בעיה..."

אני מבין שבתאכלס הגולף 122 יוצאת 150K על הכביש בסה"כ, זה המון כסף לרכב כזה, אבל צ'מפיון לא חיים בסרט רבותיי,

אנשים יקנו :arrow:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באמת אנשים שקונים "רק גולף", למשל מטעמי בטיחות או עיצוב פנים. אשתי כזו (לו היתה לה בחירה חופשית), וגם שכנה אחרת שלנו. אבל הם יקנו את ה- 1.2. מי יקנה את ה- 1.4 במחיר המופלץ שלו? קשה לדעת. אבל לצערי גם אני מאמין שיקנו. אז מה אכפת לצ'מפיון מכמה עשרות פוחזים שמתלוננים?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בחודשים הראשונים יש כמות מוגבלת שהוקצתה ליבואן?

יתכן והוא ממקסם אותה...? ואח"כ...המחיר יהיה אחר?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לא חושב, המחירים של הדגם לא הפתיעו אף אחד מכאן. מי שרכש את הגולף 6 1.2TSI, אין סיבה שלא ירכוש בעתיד את הדגם החדש, אותו מחיר והוא מקבל קצת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרו פעמיים וביקשו שאגיע, למרות שהבהרתי בטלפון שאני לא מתכוונן להחליף את הרכב בקרוב. אז קפצתי הבוקר.

התאכזבתי.

קודם כל, בתצוגה שני רכבים מדגם ה-1.2. איפה ה-1.4 שאלתי? טעו, שלחו 2 אותו דבר. ראבק, היו לכם 4 ימים להחליף, למי אתם מחכים?

חיצונית, אין שינוי גדול, את השינוי בגודל אי אפשר לחוש בעיניים. פנסים שונים מלפנים ומאחור, החלון הקטן בקורה A, וזהו פחות או יותר.

מבפנים, מלפנים, כסאות שאוחזים יותר טוב את איזור הירכיים. הפלסטיקה לא רעה כמו בתמונות שבתחילת השרשור, הקוקפיט לא עמוס ומוצף בכפתורים אבל עדיין הכל עני.

צג המולטימדיה קטן, נאמר שב-1.4 הוא גדול יותר. ניסו לקנות אותי עם כפתור בלם-חניה ומערכת I-drive.

הסברתי לסוכן החרוץ שלעבור ממנוע 160 כ"ס ל-122 ולרת ברמת האיבזור, זה לא מה שישכנע אותי לרכוש את הדגם החדש.

אין מצב שיביאו את דגם ה-140 כ"ס. הוא יהיה יקר, ובשביל אותם בודדים שכן יהיו מעוניינים, לא כדאי להם להשקיע בכל מה שקשור לתקינה.

נפרדתי ממנהלת הסוכנות בידידות וביקשתי שתתקשר אלי כשיהיה משהו מעניין, אולי בדור הבא, החשמלי (?).

גולף דור 7 אני בטוח לא אקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהרונוביץ' פרסם מבחן דרכים לגולף 7 והשווה אותה מול גולף 6 וטיוטה אוריס.

המסקנות דומות מאד לאלו של שמרון (504L), וההפתעה היא התובנה על האוריס החדשה. מעניין.

http://www.netcar.co.il/magazin/focus/golf13.asp

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...