Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף למכורים בלבד? סיבוב בכורה בגולף 7

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 4041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיבה אפשרית לכך היא שחלק גדול מהקלינטורה הם אוכלוסיה שחייבת להצטייד באביזר אופנה חדש בלי קשר למחירו.

גולף היא אייקון!

אגב בגלל המיצוב שלה, ואופי לקוחותיה של הגולף...הימור על ליסינג זה התאבדות...

אני מסכים שהימור על ליסינג הוא התאבדות, אבל הגולף היא לא כזה אייקון גם בעיני מי שרוכש אותה. אם ניקח בתור הנחה שחלק מקהל היעד הוא אוכלוסיה מבוגרת, הרי שזוג שכנים מבוגר שלנו עשה migration לקיה ולא סובל. בנוסף, אני מאוד מקווה שהעובדה ש"מיני" הורידו מחירים, תמשוך קבל צפונבוני אליה, ואולי צ'מפיון יבינו שהתמחור שלהם פשוט בזוי. אבל כך זה בשוק ללא תחרות אמיתית. כל הרכבים מתומחרים באופן זהה, ואם אתה רוצה לקנות אותם דרך הליסינג (כלומר יד 1 במקום יד 0), אתה מקבל אותם ב- 15K פחות, מה שמסגיר בכמה הם רוכשים את הרכב...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מסכים שהימור על ליסינג הוא התאבדות, אבל הגולף היא לא כזה אייקון גם בעיני מי שרוכש אותה. אם ניקח בתור הנחה שחלק מקהל היעד הוא אוכלוסיה מבוגרת, הרי שזוג שכנים מבוגר שלנו עשה migration לקיה ולא סובל. בנוסף, אני מאוד מקווה שהעובדה ש"מיני" הורידו מחירים, תמשוך קבל צפונבוני אליה, ואולי צ'מפיון יבינו שהתמחור שלהם פשוט בזוי. אבל כך זה בשוק ללא תחרות אמיתית. כל הרכבים מתומחרים באופן זהה, ואם אתה רוצה לקנות אותם דרך הליסינג (כלומר יד 1 במקום יד 0), אתה מקבל אותם ב- 15K פחות, מה שמסגיר בכמה הם רוכשים את הרכב...

המיני אינה אלטרנטיבה למרבית לקוחות הגולף. אפילו אם נסביר זאת ב 2 דלתות...

הגולף אינה מכונית "עמך" בעיני צפונבונים. היא אינה יצור עדרי (...ליסינג). היא אירופאית. היא תוצרת גרמניה.

היא שמרנית/מאופקת ולא כזו שמתיישנת אחרי שנתיים. היא נראית איכותית.

יש בהחלט כיסוי לאיכויותיה בתחומים אחרים.

והם מוכנים לשלם בשביל זה.

כל השאר, שקודם כל מחליטים מה התקציב ולפי זה מהי התמורה הכי טובה, ימשיכו לקנות דברים אחרים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחור הזוי, בצירוף העובדה שהטרייד-אין של צ'מפיון בחולון הבהיר מראש שהוא מתכוון להכניס לי את האלמנט אם ארצה למכור להם את הג'טה 160 בהחלט מכוון אותי לשדות זרים ברכישה הבאה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי שקראתי את המבחנים המהללים, את הביקורת כאן בפורום ובעיקר את דבריו של אבי ויזל שאמר שמה שכותבים מפה לא רואים משם, החלטתי לקפוץ לפחות לראות את הגולף החדשה.

במקרה היו לי סידורים סמוך לאחת מסוכנויות VW באיזור המרכז, אז נכנסתי.

בתצוגה הייתה גולף 1.2TSI בצבע תכלת עם תג מחיר של 135K ש"ח ליד.

הרכב נראה דומה מדי לגולף דור 6, בעוד שעד עכשיו כך גולף נראתה יחסית שונה מקודמתה והייתה אבולוציה מסויימת, כאן זה נראה דריכת רגל במקום, יותר מדי גם עבור ה"לקוחות השמרניים" או שטות כזאת ואחרת שצצה מדי פעם.

למרות הצבע המאוד מחמיאה, לטעמי הגולף נראית חיצונית פחות אלגנטית והרמונית מהדור הקודם.

בפתיחת דלת הרכב עדיין מרגיש מאסיבי ואיכותי, יש רעש טריקה כמו שצריך להיות בגולף (לטעמי זאת שטות, אבל מי שקונה גולף מספר לנו כל הזמן על הרעש של הטריקת דלת, אז שיהיה).

טוב, אז טרקנו את הדלת ונכנסו פנימה - לטעמי, אכזבה.

פנים הרכב מרגיש כאילו הוא נלקח משנת 1995. המסך "המהולל" קטן ומכוער, יש מתחתיו בורג חשוף שממש לא מתאים ל-VW. אולי זה בקטע של מראה היי-טק, לא בטוח.

הפלסטיקה הכסופה שנראית מזעזע בתמונות, נראית טוב יותר במציאות, הפלסטיק הוא כסוף כהה-מעושן כזה ולא בצבע מתכת מבריקה מזעזע כמו שראינו כאן. אבל יש המון ממנו.

ועוד נקודה שהפתיעה אותי לרעה היא תא המטען הקטנטן.

אני יודע שכל אלו רק התרשמויות מרכב חונה, אבל מבחינתי הגולף לא עברה את מבחן אולם התצוגה, הרכב לא עשה לי חשק לנהוג בו וזה לא קרה לי בדורות 4/5/6.

עוד דבר שהיה חסר לי הוא היכולת לבחור רמות גימור ותיבות הילוכים. אין אופציה ידנית בכלל, לראשונה מזה זמן רב. וחבל.

בשנים האחרות אני מחליף כל פעם ואגית אחת באחרת ולמדתי שגם בVW המחירים משתנים עם הזמן.

הגולף דור 6 תומחרה באופן הגיוני לקראת סוף ימיה. הייתה תקופה שיכולת לרכוש 1.2TSI DSG ב-113.

את ה-1.6 הידנית הציעו לי בזמנו ב-106.

אין לגולף מה להציע ב-129 לדגם ה-1.2. זהו רכב ערום, שמרגיש ככה. אני לא מבין לאן כל הכסף הולך.

אני מניח שאנשים לא יצביעו ברגליים, כי אנשים קצת מפגרים. אבל אני מתכוון להחליף את הרכב בפרק זמן הלא רחוק ולאולם תצוגה של VW אני כנראה לא אכנס בשנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי התגובות פה אם צ'מפיון לא תתעשת אז אפשר לומר שזאת התחלת הנפילה שלה

פימפמתי לאבא שילך ל7 [לפני שראיתי את האבזור העלוב] עכשיו אני מפמפם לו שילך על הפוקוס טורבו

אין ידני

אין דיזל

אין 3 דלתות

אין חלון גג חשמלי

אין בולמים מתכווננים

אין תאורה בדלת עם פתיחת הדלת

אין פנסי ערפל

אין ריפודים נורמלים

אין מסך 8 אינש תלת מימד

אין ג'אנטים מגנזיום

ככה מוכרים מכונית בישראל

יש גולף לגרמנים ויש גולף לפראירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הסב את תשומת ליבי לכך שהגולף על 2 גרסאותיה כבר (נבחנה? ו)קטפה ציון מקסימלי באחד מהאתרים הותיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הסב את תשומת ליבי לכך שהגולף על 2 גרסאותיה כבר (נבחנה? ו)קטפה ציון מקסימלי באחד מהאתרים הותיקים.

כנראה שאותך לא יצליחו לשכנע עם העובדות, יש ציבור כמוך אשר לא משנה מה מחיר הרכב הוא ימשיך לנהור ולקנות גולף ב 130K ללא איבזור מינימאלי.

לציבור כמוך צמפיון מכוונת, מי שמסוגל לפקוח עינים יגלה שיש מתחרות לטעמי לא פחות טובות במחירים שפוים הרבה יותר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאותך לא יצליחו לשכנע עם העובדות, יש ציבור כמוך אשר לא משנה מה מחיר הרכב הוא ימשיך לנהור ולקנות גולף ב 130K ללא איבזור מינימאלי.

לציבור כמוך צמפיון מכוונת, מי שמסוגל לפקוח עינים יגלה שיש מתחרות לטעמי לא פחות טובות במחירים שפוים הרבה יותר.

יופי נחמה...

האם בציטוט שהבאת מתגובתי יש איזשהו רמז באשר לעמדתי לגבי הגולף 7? ציינתי עובדה שאינה מושפעת ממני.

ואגב...אני מבין שאתה כבר בחנת את הגולף החדשה ומכאן עמדתך לגבי נחיתותה מול מתחרות.

אני בשונה ממך, לא בחנתי, ולכן, בשלב זה אני לא במצב שאני יכול לקבוע אילו הייתי קונה או לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמסוגל לפקוח עינים יגלה שיש מתחרות לטעמי לא פחות טובות במחירים שפוים הרבה יותר.

נראה לי צ'מפיון ירכשו 100% ממדיית הפרסום בישראל, רק בשביל לא להשאיר מקום פרסום לפורד פוקוס.

שששששש, לא לצעוק, אנשים עוד יבדקו אותה! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה הפוקוס מוכרת יותר מהגולף גם כך (למרות שאין לי מושג כמה מתוך זה הן מכירות לליסינג). אני בהחלט שוקל את גירסת 170 הסוסים בתור מחליפה עתידית.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז גם אני הלכתי לצפיון

בניגוד לכל הקטילות שרצו כאן אני דווקא לא רואה משהו רע בגולף החדשה

כאחד שיש לו את גולף 6 TSI 122 חבילת ג'נרשיין שעלה לי בזמנו משהו כמו 160 אלף +-

כיום הגולף 7 מציעה משהו דומה לגמרי , TSI 122 , לא מוגדרת אומנם חבילת ג'נרשיין אבל עדיין אפשר להוסיף את אותם0 התוספות והרכב עולה +- אותו המחיר כמו בגולף הקודמת

מבחינה השינויים :

מבחינה חיצונית כמו שנאמר לא באמת שינו הרבה אבל אם נכנסים פנימה האוטו שונה לגמרי

תוספות כמו כפתור START לרכב וכפתור במקום הHandBrake

בנוסף גם האופציה כאשר עומדים ברמזור - אין צורך ללחוץ על הברקס, האוטו כאילו מדמם עצמו עד שנוגעים בדבשת הגז כדי לנסוע

האוטו קיבל שילדה חדשה והונמך טיפה

כמו כן תא המטען ותא הנוסעים גדלו בטיפונת

כן טוב לכם או לא טוב לכם זאת כבר שאלה נקודתית לכל בן אדם אבל באמת שאני לא מבין את הקטע הזה של הקטילות

לדעתי האישית הדגם הזה של גולף 7 הולך להצליח לא פחות מהדור הקודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...