Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

"חרדים" זו הכללה של מנעד עצום של קבוצות. מאנשים מודרניים שאלמלא תלבושתם לא היית משייך אותם לקטגוריה הזו, ועד קנאים בנוסח "נשות הטליבאן". בהתאם לכך גם דרגות שונות של השתלבות בחברה הכללית.

לגבי ש"ס - זה איזה יצור כלאיים מוזר, כיון שמדובר בהשתכנזות (מבחינה דתית) של יהדות צפון אפריקה, שבאופן בסיסי היתה די ליברלית מבחינה דתית. דומני שאנשי הקבוצה הזו דווקא משתלבים יחסית טוב בשוק העבודה הכללי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4625

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו.

כמובן שאתה שאתה מסלף את דבריו, כי הוא דיבר על המפלגות וההנהגה של החרדים, בתגובה לאייל שדיבר על חרדים בממשלה.

אבל מילא זה... זה הופך אותו ל"חשוך אמיתי" ואותך למלך הנאורות, כי...?

אז הצבעת למפלגה שרוצה להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה?

(אני יודע, תשובה לא תגיע, כרגיל)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה אחלה שלשול בקלפי. קצר ולעניין.

Sent from my Tricorder

לי לא היה איפה לשלשל, אז התאפקתיe64eb21ffd186bd12b6d46f0f3e4d207.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ביבי הולך לקבל נשירה אחרי תוצאות האמת, הרבה אומרים ביבי בפומבי אבל בקלפי שמו משהו אחר.

תוציאו את הפופקורן.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחידי שטוב בשרשור הזה שמעכשיו הכותרת הפכה שוב לנכונה...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה יש 70-73 לשתי הגדולות בכל המדגמים, לא רואה את הסכום משתנה דרמטית. מסקרן איך ישתנו המספרים פר מפלגה קודם כל.

איזה קטע עם בנט את שקד, ממש ישמח אותי אם לא יעברו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ביבי וגנץ? את מי זה מעניין? אני מבשל עכשיו איזה כובע עם פייגלין... מי בא לאכול? :-P

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ביבי הולך לקבל נשירה אחרי תוצאות האמת, הרבה אומרים ביבי בפומבי אבל בקלפי שמו משהו אחר.

תוציאו את הפופקורן.

קח רגיעון לילה, תחלום חלומות מתוקים, ובוא נדבר בסביבות 7-8 ככה שנתעורר לעוד יום של ביבי.

אחרי המדגמים ב 2013 ו 2015, אלא אם יש בהם פער של 7~ מנדטים לטובת מפלגה מסוימת, אני שם את ההימור שלי על זה שהליכוד שוב מנצחים, לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. - גם אם כל הפורום יצביע זהות הוא לא יעבור את אחוז החסימה, אבל רק בשביל הצחוקים, צריך לתת לו קדנציה כשר.

אני רק אניח את זה פה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוצאות ממש מדאיגות. בגלל הפער הקטן בין המפלגות במדגמים, כל המפלגות הקטנות מהקדנציה הנוכחית שנפלו לשפל חדש הודיעו שהן תומכות בביבי- כלומר מנצלות את ההזדמנות שהוא חייב כל אחד שרק יצליח לגרוף, כנראה בשביל להפעיל סחטנות ברמות שעוד לא ראינו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש טעם להתייחס למספרים כרגע, נחכה לפחות לבוקר. ובטח רק ביום חמישי/שישי יהיו תוצאות סופיות ממש, ז"א של 100% מהקולות.

אגב ראיתי שליברמן עדיין לא הודיע על התמיכה בביבי ולא ענה לו. אם הוא עובר את אחוז החסימה ולא ממליץ על ביבי, אז אין לביבי ממשלה ללא כחול לבן. אולי ליברמן סגר עם כחול לבן איזה דיל. אבל זה גם סתם ספקולציה כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נספרו 800 אלף קולות, הרבה מהערים הגדולות. הליכוד מוביל, והמצב הוא כצפוי- אתה יכול לנסות להזיז את העם מהביבי, אבל אתה לא יכול להוציא את הביבי מהעם. אפילו בערים כמו תל אביב נראה שהליכוד אפילו התחזק לעומת הבחירות הקודמות.

ש"ס התחזקה והיא כרגע ה 3 בגודלה, יהדות התורה רביעית. חלום בלהות.

טוב נו, הגיע הזמן לעבוד חזק על רילוקיישן.

ההתנהגות של גנץ פשוט מחרפנת אותי, הוא היה פה שבוז'י עשה כל טעות אפשרית ב 2015- ועושה בדיוק את אותן טעויות. הוא רוצה בכוח לצאת ליצן?

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...