Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

על מה אתה מדבר?! הלכתי להצביע כדי שלא תחסום אותי מהשרשור, וזה מה שאתה מציע עכשיו?! לא יפה.

ובזכות זה אתה יכול עכשיו להמשיך להגיב פה לכולם ש"אמרתי לכם" :lol:

אבל ברצינות, אני רק מקווה שכל אחד מ-30 ומשהו האחוזים שלא הצביעו, והתעורר למציאות של 16 מנדטים למפלגות חרדיות ועוד 5 למפלגה לא פחות קיצונית, מבין את החשיבות של זה. חבל רק שאנחנו צריכים ללמוד את זה כמו בעבירות תנועה - דרך הכיס.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4594

• SlowRide

4397

• פינדר

3448

• m3x7r3m3

2926

זוכר אחת ההדלפות משיחות סגורות של גנץ? שאם ביבי יסכים לצאת לנבצרות במקרה של הגשת כתב אישום, אז אין לו בעיה. השאלה אם לביבי זה מתאים. אם יצליח לשכנע את ליברמן, כנראה שלא, אבל אם לא תהיה לו ממשלה? ייתכן בהלחט.

כל ההצהרות שלא ישבו ביחד היו בשביל להגדיל את כמות המנדטים, מה שהצליח לשניהם בסוף.

זוכר גם זוכר, אתה רואה את ביבי מוותר על הכסא? היום אנחנו אחרי הבחירות, וכל מי שהתראיין הבוקר ברדיו משתי המחנות הודיעה חד משמעית, גנץ באופיזיציה (עופר שלח, גרמן והנדל אמרו את זה) מצד השני, אדלשטיין ואלקין אמרו שיש קואליציה ימנית חזקה ואין שום טעם לישיבה עם גנץ.

אני אשמח לאכול את הכובע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את כל הוויכוחים התיאורתיים.

מישהו שם לב ששתי השותפות הבכירות בכל קואליציה (למעט במקרה של ממשלת אחדות) יהיו חרדיות?

מישהו שם לב שאחת מהן היא אף אנטי-ציונית במוצהר?

מישהו חשב מה יהיה גורל החינוך,מה תהיה דמות השבת הציבורית, וכמה כסף סקטוריאלי יזרום מהכיסים שלנו?

עכשיו, תוסיפו לכל הטוב הזה עוד מפלגה אחת שתהיה לשון מאזניים, וחבריה תומכים במוצהר בהקמת מלכות יהודה החדשה, כולל פינוי בינוי בהר הבית, ושבבתים שלהם תלויה תמונה של רוצח המונים, ותגידו לי עוד פעם אחת ש"מה שהיה הוא שיהיה".

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שלחמאס יש מטבע שאתה לא יכול להמיר: מטבע האידאולוגיה.

אם אתה באמת חושב שאנשים מאבדים את נפשם לדעת בשביל כסף, אתה טועה בהגדרה.

אתה לא יכול לנתח אידאולוגיה בכלים ציניים. ואם לא תבין אידאולוגיה, בחיים לא תצליח לנצח אותה.

רציתי לכתוב גם על עניין החינוך ושטיפת המוח שעוברים הילדים במערכת החינוך של החמאס, אבל לא רציתי לבלבל לכם במוח יותר מדי.

דבר שני, אנשים לא מאבדים את נפשם עבור כסף, רוב המפגינים שמגיעים לגדר ומפריחי הבלונים למיניהם, רובם המכריע חוזר הביתה בשלום.

ברור שיש עניין אידיאולוגי, ועדיין, הרבה יותר קל להוציא לפועל אידיאולוגיה כשהיא באה יד ביד עם הכסף.

בכל מקום יהיו כאלו שלא תוכל לקנות בשום סכום והם יקריבו הכל כדי לקדם את מה שהם מאמינים בו.

אבל מכיוון שאני חושב שמה שמניע אנשים הוא די דומה בכל מקום בעולם, אז גם בעזה החלק שלהם באוכלוסיה קטן יחסית, בדיוק כמו אצלנו ובכל מקום אחר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובזכות זה אתה יכול עכשיו להמשיך להגיב פה לכולם ש"אמרתי לכם" :lol:

אבל ברצינות, אני רק מקווה שכל אחד מ-30 ומשהו האחוזים שלא הצביעו, והתעורר למציאות של 16 מנדטים למפלגות חרדיות ועוד 5 למפלגה לא פחות קיצונית, מבין את החשיבות של זה. חבל רק שאנחנו צריכים ללמוד את זה כמו בעבירות תנועה - דרך הכיס.

חבל שלא ניתן לראות אחוז הצבעה לפי התפלגות גילאים.

אל תשכח שבאותם 30% איש שלא הצביעו יש גם קשישים שכבר לא אכפת להם/מתפקדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את כל הוויכוחים התיאורתיים.

מישהו שם לב ששתי השותפות הבכירות בכל קואליציה (למעט במקרה של ממשלת אחדות) יהיו חרדיות?

מישהו שם לב שאחת מהן היא אף אנטי-ציונית במוצהר?

מישהו חשב מה יהיה גורל החינוך,מה תהיה דמות השבת הציבורית, וכמה כסף סקטוריאלי יזרום מהכיסים שלנו?

עכשיו, תוסיפו לכל הטוב הזה עוד מפלגה אחת שתהיה לשון מאזניים, וחבריה תומכים במוצהר בהקמת מלכות יהודה החדשה, כולל פינוי בינוי בהר הבית, ושבבתים שלהם תלויה תמונה של רוצח המונים, ותגידו לי עוד פעם אחת ש"מה שהיה הוא שיהיה".

זה הפחד הגדול שלי, אם יש משהו שיוריד אותי מהארץ זה רק זה.

כל בחירות אני טוען אותו הדבר, יש 2 אוכלסיות שלוקחות הרבה כסף ולא תורמות למסים בישראל, הדתיים והערבים, וחלק גדול מהאוכלסיות האלה גם לא מאמינות בקיום של מדינת ישראל... חבל שלחילונים אין איזה "משיח" שיאחד אותנו להצביע לטובתנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא ניתן לראות אחוז הצבעה לפי התפלגות גילאים.

אל תשכח שבאותם 30% איש שלא הצביעו יש גם קשישים שכבר לא אכפת להם/מתפקדים.

נכון, אתה צודק. אז 29.8%.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הפחד הגדול שלי, אם יש משהו שיוריד אותי מהארץ זה רק זה.

כל בחירות אני טוען אותו הדבר, יש 2 אוכלסיות שלוקחות הרבה כסף ולא תורמות למסים בישראל, הדתיים והערבים, וחלק גדול מהאוכלסיות האלה גם לא מאמינות בקיום של מדינת ישראל... חבל שלחילונים אין איזה "משיח" שיאחד אותנו להצביע לטובתנו

כתבת פה הכללה מוגזמת. תפריד בין דתיים לחרדים. גם בחרדים אל תכליל, יש אחוז מאוד לא קטן שנמצא בשוק העבודה ומשלם מיסים. הדתיים הם בדיוק כמו החילונים - עובדים, תורמים, משרתים ומשלמים מיסים. קיצוניים יש אצל כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אתה צודק. אז 29.8%.

וגם ערבים, וגם חרדים אנטי ציונים או סתם כאלו שלא מצביעים (לפחות 20% מסך המצביעים החרדים ממה שקראתי).

זה לגמרי לא מצב של ״אנשים לא הצביעו => הליכוד ניצח״

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הנכון והראוי לעשות ...

ביבי יחלק את המדינה לאותן מפלגות קטנות על מנת להבטיח את הישרדותו הפוליטית ולשמור את עצמו מחוץ לבית המשפט/כלא לכמה שיותר זמן. כי הרי ***ברור לכולם שזה עניין של זמן***, והוא פשוט מנסה להאריך אותו ככל האפשר..

נראה שעדיין לא נפל האסימון לחלקנו

ביבי לא הולך לשום מקום, העם הבטיח את ההישרדות שלו לארבעת השנים הבאות (לפחות)- אני מהמר על יותר.

ברגע שאפילו שכשהוא בעצמו מודה, קבל עם ועדה, שהוא מקבל החלטות צבאיות אסטרטגיות על דעת עצמו וללא התייעצות עם גורמי הבטחון המרכזיים "כי סוד כמוס", וזה לא מזיז לבייס - אפשר להבין ששום דבר לא משנה ולא ישנה.

אז אולי הגיע הזמן להתפכח?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הנכון והראוי לעשות, הן עבור ביבי והן עבור גנץ, יהיה לתפור איזשהו דיל שיאפשר קואליציה רחבה של ליכוד-כחולבן. בין אם זה ביבי שיהיה ראש ממשלה עד שיתחיל ההליך המשפטי, שבמהלכו הוא יוותר על התפקיד לגנץ ואם תוכח חפותו יחזור אליו ובין אם זה בשביל לא לתת למפלגות קטנות כך לא פרופורציונלי. כל זה כמובן בשביל "אחידות", "שלטון רחב", "ייצוג העם" ושאר בלה בלה בלהים.

זה 100% שאין סיכוי שיקרה, אם כבר, אז יעביר את ראשות ממשלה למישהו אחר בליכוד. אבל עד שהורכבה הממשלה, גם אני אחלום על ממשלת ליכוד-כחול לבן.

הדבר ההגיוני שיקרה, הוא שביבי יחלק את המדינה לאותן מפלגות קטנות על מנת להבטיח את הישרדותו הפוליטית ולשמור את עצמו מחוץ לבית המשפט/כלא לכמה שיותר זמן. כי הרי ברור לכולם שזה עניין של זמן, והוא פשוט מנסה להאריך אותו ככל האפשר. אם התחזיות של קואליציית 65 יתממשו, אני לא צופה אשכרה ניהול של המדינה בממשלה הקרובה אלא פשוט סחר מכר של תקציבים ותפקידים לכל מיני סקטורים כדי לקבל בתמורה חוקי חסינות וכיו"ב.

הדבר החכם לעשות, הוא לארוז מזוודה ו-GTFO.

נו, אם אתה מדבר על חוקי חסינות, אז איך זה מתחבר עם ה"עניין של זמן". אם יעביר את החוקים, אז כל עוד הוא ראש ממשלה, הוא חסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו- יש מצב החיילים מעבירים את זהות?

מעדיף אותם עם ביבי מאשר מיפלגת 4 מנדטים אחרת.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קשה להאמין. יש גם את הטעות עם ספירת הקולות בהתנחלויות. מעניין על מה זה ישפיע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו- יש מצב החיילים מעבירים את זהות?

מעדיף אותם עם ביבי מאשר מיפלגת 4 מנדטים אחרת.

לא יקרה, חסר להם הרבה יותר מלימין החדש וגם לאלה הסיכוי די נמוך. אלא אם חצי מהחיילים הצביעו זהות, אבל קשה לי להאמין שזה המצב. ויש גם את קולות האסירים ואלה שהצביעו בבתי חולים. לא רק חיילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...