Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

את רוב החסימות אני מסיר אחרי זמן מה. ולפעמים מגלה שצדקתי כשחסמתי

זה קורה לי אחרי תקופה ארוכה שאני נמנע מלהכנס למקדונלדס, ואז נזכר למה

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4797

• SlowRide

4656

• פינדר

3666

• m3x7r3m3

2926

חסימה זה פשוט כלי לביצוע אופטימיזציית זמן, מה הטעם לקרוא אנשים שבצורה קונסיסטנטית לא מגיבים עניינית, מה אפשר ללמוד מזה? כלום, זה בגדול הופך את המרחב לתכנית ריאליטי עם דרמות בגרושים במקום למרחב הבנוי על דיון טיעונים חוויות וכו'. 

Never argue with a troll, they'll drag you down to their level and beat you with experience 😬

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה חזרנו לתמת 'הרמות' <3 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, יבגניפ כתב:

יש משהו שאתה לא מסכים איתו בעולם והוא לא ״מגוחך״?

...

וכן. אני בטוח שאתה מצביע מרצ. 

אחחח האד הומינם הקלאסי שבורחים אליו כשאין מה לענות, כמה התגעגעתי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, oryo כתב:

חסימה זה פשוט כלי לביצוע אופטימיזציית זמן, מה הטעם לקרוא אנשים שבצורה קונסיסטנטית לא מגיבים עניינית, מה אפשר ללמוד מזה? כלום, זה בגדול הופך את המרחב לתכנית ריאליטי עם דרמות בגרושים במקום למרחב הבנוי על דיון טיעונים חוויות וכו'. 

Never argue with a troll, they'll drag you down to their level and beat you with experience 😬

שמע, אני מוצא את עצמי מסכים עם העמדה שאתה מציג הרבה מאוד פעמים, אבל אתה לוקח דברים קצת יותר מדי ברצינות כשמדובר בדיון בפורום. הבנאדם סיפר בדיחה, גם די מוצלחת, צחק שניה ותמשיך הלאה. יהיו מספיק הזדמנויות לדוש באותו נושא (יש דברים בדיון הזה שכתבתי כבר 10-15 פעם. בהתחלה צחקו עלי, אח"כ די העבירו את זה בדממה, ואחרי חודשיים שלושה פתאום זה התחיל להופיע מהמקלדות של אחרים. לפעמים כן, לפעמים לא)

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Pika007 כתב:

אתה לוקח דברים קצת יותר מדי ברצינות כשמדובר בדיון בפורום. הבנאדם סיפר בדיחה, גם די מוצלחת, צחק שניה ותמשיך הלאה. 

זה מצחיק כי אני בכלל לא יודע על מה אתה מדבר, אתה מניח עלי דברים שלא התרחשו 😅 מגבלות הפלטפורמה 🤷

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, EliC25 כתב:

בנתיים לא ראיתי אף אחד מהמחנה של הבנגבירים, ירודי הרמה, תומכי רצח העם, הימניים הפאשיסטים, משתיק מישהו.

הגדרות יפות, אם אתה אומר ... 😂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, יבגניפ כתב:

גם החמאס לא טוען שצריך להרוג בלי סיבה. בדיוק כמוך, הם מאמינים בצידקת הדרך שלהם, בזה שהמטרה מקדשת את האמצעים ובזה שלגיטימי להרוג את כל מי שייך לצד השני וזהו. וגם עליהם אפשר להגיד את הטענה הכללית שלך "אם לא היתה סיבה שמאמינים שבגללה צריך להלחם, לא היו נלחמים".

הבעיה שאצלם כל סיבה היא סיבה מספיק טובה.

ואתה חייב להגיד שיש הבדל כי אם לא אתה צריך להגיד שאין הבדל בין חייל רגיל לבין אחד שב 7 באוקטובר החליט לעשות טבח באנשים.

לפני 8 שעות, falou כתב:

מדברים על מי צדק, אז בנדוד שלי אמר כבר בניינטיז שתהליך מו״מ שמשאיר את הסוגיות הקשות לסוף הוא טעות תפיסתית - צדק. צריך להסכים על הכל ואז לצאת לדרך

לפני 6 שעות, פינדר כתב:

וואלה. את זה גם אני אמרתי אז, בתור חייל צעיר. קיוויתי שאני מפספס את מה שהזקנים החכמים רואים, אבל הסתבר שלא פספסתי.

השאלה האם היה נכון להתעקש על הסכם כולל סופי, שלפי אלו שעבדו על ההסכם, היה בלתי אפשרי והיה כנראה גורם לפיצוץ השיחות. לא יודע, אין לי תשובה.

בגלל שאף פעם לא היתה לתבשיל העכור הזה התכנות להצליח.

אז לקחו את הבעיה ודחו אותה לתקופה בלתי ידועה...

רק שעכשיו הגיע הזמן

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MiniMiz3r כתב:

אחחח האד הומינם הקלאסי שבורחים אליו כשאין מה לענות, כמה התגעגעתי.

אתה ממחיש ומוכיח את מה שנכתב במהלך היום פה, ובטח לא קראת.

הצגתי את הדיעה שלי, כמו שעשו גם אחרים. הסברת שהיא ״מגוחכת״, כלומר אתה לא מסכים איתה. שאלתי מה הצורך להצביע על כל דבר שאתה לא מסכים איתו כ״מגוחך״, ולמה זה ככ נפוץ אצל אנשים שיש להם דיעה די דומה בנושאים מסויימים בדרך כלל. לך היה מה לענות על זה? כנראה שפספסתי.

על מה אני אמור לענות שלא עניתי? להסביר לך למה דמויות אנונימיות בקארספורום עם גישה קצת יותר מדי סמכותנית בויכוחי אינטרנט הן לא באמת מקור סמכות בנושאים שאשכרה יש בהם מקום לפרשנות ודיעה? לחזור להודעה שלך מלפני כמה ימים שבה הסברת לי שלדבר איתי זה כמו להתווכח עם צ׳אט גיפיטי, כי הייתי צריך להתרשם מאזכור של דיעתו של יאיר לפיד על התנחלויות או משהו כזה?

אתה לא מבין שהחוקיות או אי חוקיות של התנחלויות זה נושא שיש בו מקום לפרשנות וזו לא אקסיומה מתמטית? אתה לא מבין שזה נכון גם לגבי תרומתו של אוסלו למעמדה של ישראל ו או מצבה הכלכלי וההשקעות בה? אתה לא יודע שבכל נושא כזה אפשר לכתוב מאות תיזות, דוקטורטים, מאמרים, פרשנויות, ועדיין לא להגיע למשהו אבסולוטי אלא לדיעה מקובלת יורת או פחות? ושעדיין יהיה מקום לדיון סביב? לא? 

אני לא מסכים עם הדיעות שהבעת פה על המלחמה. לא חושב שאי פעם תיארתי אותן כ״מגוחכות״. אבל אני עוסק באד הומינם. לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הגיע הזמן למה? אתה חושב ההנהגה הנוכחית תביא פתרון? קשה להאמין.

לפני 27 דקות, עדי-אל כתב:

רק שעכשיו הגיע הזמן

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

זה הדרך לטוב. כולנו הרי רוצים לחיות פה בשקט, בביטחון ובשלום. לא חושה שיש אדם אחד שרוצה לחיות במלחמה ובחוסר ביטחון.

מה לעשות שזה לא תלוי רק בנו, ויש עוד צד שלא רוצה את מה שאתה רוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.5.2024 בשעה 17:41, EliC25 כתב:

העובדה שאנשים בשרשור הזה עדיין מדברים במונחים של עם פלסטינאצי ומדינה פלסטינאצית מראה כמה עמוק הינדסו להם את התודעה שקיים עם כזה בכלל, כשלמעשה האמת היא שמדובר בעם מומצא שמקורו באומה הערבית והוא משמש כאנטי תזה לציונות ולמדינת ישראל היהודית.

בלי ישראל אין פלסטיני.

יש ירדני, לבנוני סורי ועיראקי.

תכלית קיומה של אומה פלסטינית היא אחת - השמדת מדינת ישראל.

כל הכרה באומה כזו על ידי מי מאיתנו, היא כרסום איטי בזכות קיומה של מדינת ישראל, וכניעה לרעיון הפלסטיני המומצא.

בגלל זה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, עדי-אל כתב:

הגיע הזמן לאכול את התבשיל העכור 

אנחנו כבר 7 חודשים לפחות אוכלים מזה ולא רואים את התחתית של הסיר, מה שצריך זה להחליף את השף.

לפני 3 דקות, כוכב השחר כתב:

שאלת הדיוט - למה פעולות כמו "הכרה במדינה פלסטינית" נחשבות כל כך אנטישמיות לישראלים

תלוי באיזה מתווה. הפלסטינים רוצים מדינה מהנהר לים וזה אומר שהיהודים קאפוט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...