Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

יש פה יותר מדי אנשים שלא רוצים מדינת דת. הרבה אנשים מזדהים עם המסורת אבל רובם לא רוצה חוקים דתיים כמו נסיעה בשבת, צנזורה באינטרנט, עסקים בשבת. מה שלא יהיה, אני לא חושב שהמדינה תהיה יותר דתית ממה שהיא עכשיו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4759

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני 10 שעות, motek כתב:

גנץ פסול - מבחינתי שקרן ונוכל. בירבר בבחירות הקודמות על הצלת הדמוקרטיה, ודרס את העקרון הכי חשוב בה - רצון הבוחר. והקטע האירוני הוא שהוא בא לבחירות עכשיו עם תג של יושרה עאלק.

גנץ הצליח לעצבן את כל מי שהצביע לו.

את ה"רק לא ביבי" בכך שהסכים להיות בממשלה עם ביבי.

את מי שלא רצה עוד פעם בחירות - בכך שגרם בעקיפין לזה שהמדינה הלכה לעוד בחירות.

את מי שהצביע כחול לבן כי הוא מעמין ל"יש עתיד" - בזה שהוא התפצל מהם.

ז"א עשה בדיוק מה שבוחרים שלו לא רצו.

לדעתי הוא שרוף.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

הבנתי שבנט חתם על איזו הצהרה שלא ישב בממשלה בראשות לפיד?

קודם כל, ואו. איזו הפתעה. בנט ממשיך להתאמץ לרצות את משפחת נתניהו. העיקר שהוא והפתטית החביבה שלצידו יודעים לצעוק באולפנים.

אבל חוץ מזה, זה אומר שהסיפור נגמר לא?

אנחנו הולכים "לזכות" במדינת דת רשמית, עם כל האחים בשלטון. ליאור, בטוח שתהייה לך אחלה רפורמה במערכת המשפט עם הממשלה הכי דתית בעולם מחוץ לאיראן. בהצלחה.

בהחלט נראה ככה. מכיר מספר אנשים שהתחילו למכור ולהוציא נכסים מחוץ לישראל. הטענה שלהם היא שיקרה בישראל מה שקרה לטורקיה, והם מעדיפים להקדים תרופה למכה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, garicho כתב:

בהחלט נראה ככה. מכיר מספר אנשים שהתחילו למכור ולהוציא נכסים מחוץ לישראל. הטענה שלהם היא שיקרה בישראל מה שקרה לטורקיה, והם מעדיפים להקדים תרופה למכה. 

לדעתי הם ממש מגזימים.

כמה זמן אנחנו עם דתיים שמחזיקים את מפלגת השלטון בביצים? למה דווקא עכשיו יהיה פה מהפך ונהפוך בין לילה למדינה דתית? כל פעם אותו סיפור. אני חושב שאפילו הדתיים בעצמם בסתר לא רוצים מדינת הלכה פשוט הם לא יכולים לומר את זה בקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי זו ההתייחסות האחרונה בנושא מצד מפלגה דתית

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Potato כתב:

הוא נגד כל מה שרע ובעד מה שטוב.

לפיד? אני מניח ש"טוב" ו"רע" זה בעיניי המתבונן, אבל אשאל בכל זאת.

אילו דברים רעים יש שהוא בעדם? או טובים שהוא נגדם?

שואל ברצינות כי אני חושב להצביע לו.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

גנץ הצליח לעצבן את כל מי שהצביע לו.

את ה"רק לא ביבי" בכך שהסכים להיות בממשלה עם ביבי.

את מי שלא רצה עוד פעם בחירות - בכך שגרם בעקיפין לזה שהמדינה הלכה לעוד בחירות.

את מי שהצביע כחול לבן כי הוא מעמין ל"יש עתיד" - בזה שהוא התפצל מהם.

ז"א עשה בדיוק מה שבוחרים שלו לא רצו.

לדעתי הוא שרוף.

לא בטוח. בשביל להציל את הגוש חלק יהיו מוכנים להצביע לו בתקווה שלא יבגוד בהם פעם נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, SlowRide כתב:

לדעתי הם ממש מגזימים.

כמה זמן אנחנו עם דתיים שמחזיקים את מפלגת השלטון בביצים? למה דווקא עכשיו יהיה פה מהפך ונהפוך בין לילה למדינה דתית? כל פעם אותו סיפור. אני חושב שאפילו הדתיים בעצמם בסתר לא רוצים מדינת הלכה פשוט הם לא יכולים לומר את זה בקול.

תשמע, זה מה שאני שמעתי מכמה חברים. חלקם כבר פעלו בנושא - אחד מכר את אחת הדירות שלו להשקעה והעביר את הכספים לבנק בחו"ל. שני קנה לעצמו דירה באיטליה (לא להשקעה, אלא מתכוון לעבור לגור שם מספר חודשים בשנה ומעביר את עיקר ההשקעות לשם). זה לא משהו שהתחיל לפני כמה חודשים. הם מרגישים את זה על המשפחות והילדים שלהם. בעיקר הם עושים את זה עקב החשש למה יקרה לילדים. הם אומרים שאי אפשר להשוות את האיכות והדגשים של מערכת החינוך בישראל למה שהייתה לפני 20-30 שנה כשהם למדו. ואין בישראל מערכת חינוך חילונית\פרטית במחירים ריאליים. אלה עיקרי הטענות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את פירות הבאושים של החינוך ב-20-30 שנים האחרונות אנחנו אוכלים כבר שנים

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למדתי בחינוך הדתי ממלכתי אז אין לי מושג מה היה לפני 20 שנה בחינוך החילוני. היום אני חילוני אז כנראה שהם לא עשו עבודה טובה במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור למה אנשים בחברה שלנו שוללים את לפיד רק כי היה ב״מחנה״ ולא עם סכין קומנדו בין השיניים. הוא עשה צבא וזה כבר ראוי , ערכי ונכון. 

לאורך ההיסטוריה נשיאים ללא קריירה צבאית הוכיחו את עצמם טובים לא פחות, ולעיתים אף יותר מאלו עם קריירה צבאית ענפה. ולדעתי יש גם הסבר לכך - הם יותר צנועים ופחות חושבים שהשמש זורחת להם מה... ולכן, יותר מוכנים להתייעץ על החלטות מדיניות וצבאיות עם אנשים שסביבם.

פרנקלין רוזוולט, כלל לא שירת בצבא. ולמרות זאת, היה  אחד הנשיאים האמיצים והטובים שארה״ב ידעה,  היה לו תפקיד מכריע בכניסה של ארה״ב למלחמה,  מהלך שבזכותו כולנו בכלל נושמים עכשיו וזוכים לרשום  את תלונותינו על לפיד.

מה לגבי בן גוריון? הרצל? אברהם לינוקלן? שחקן הקולנוע רייגן?  ויש עוד מספיק דוגמאות.

ולהזכיר את אולמרט? אמנם התגייס כלוחם אך נפצע בטירונות ונאלץ להמשיך שירותו בעיתון במחנה.

אולמרט, כתב המחנה שלנו, גילה יותר ביצים כמנהיג המדינה מאשר לביבי יוצא הסיירת אי פעם יהייה.

השמיד כור בסוריה ופתח במלחמה עם לבנון על נסיון החטיפה הכושל.

אני מצביע ללפיד, כי הוא אדם ערכי וישר שידיו לא טונפו בשחיתות (ממה שידוע לנו נכון להיום), ואני מקווה שינהיג אותנו ב4 שנים הקרובות.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE
  • אהבתי 1

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמוטריץ לא יכול לכפות מדינת הלכה תוך יום. הוא יכול לפעול כדי לקדם אותה, או את מה שנראה לו שיקדם את הגעת המשיח שלו.

אני לא מבין את הבחירה שלכם להתנהג כאילו זה לא קורה. הדתה קיימת. מרבני ישיבות הסדר שמזמינים אותם, אלוהים יודע למה, לישיבות בהן מחליטים אם לגייס בנות ליחידות לוחמות מסוימות, ועד ל8 ילדים במשפחה ממוצעת של חרדים (וכן, דמוגרפיה זו גם הדתה. רק בדרך אחרת). והקורונה הייתה אמורה להיות שיעור מאוד חשוב בהקשר הזה, שכנראה כבר נשכח.

כן, זה לא שחור ולבן, ולא תהליך שיקח יום. אבל זה שם. כל הזמן. וכן, אני יודע שמבחינת אריה דרעי אוטובוס בשבת בתל אביב זו הפרה של הסטטוס קוו ודווקא תהליך של חילון. וגם זה באמת קרה וקורה. ומבחינתי אם אריה דרעי יצליח אחרי הבחירות לבטל את האוטובוסים בשבתות בתל אביב ורמת גן, זו חד משמעית כפיה דתית. גם אם הוא רואה את זה אחרת.

דבר אחרון: אני יודע שנוצר חיבור לא קדוש בשנים האחרונות בין תומכי כלכלה חופשית יותר לבין חלק מהציונות הדתית. גם זה לוקש שיתפרק בסוף.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, motek כתב:

לפיד? אני מניח ש"טוב" ו"רע" זה בעיניי המתבונן, אבל אשאל בכל זאת.

אילו דברים רעים יש שהוא בעדם? או טובים שהוא נגדם?

שואל ברצינות כי אני חושב להצביע לו.

הוא רק טוחן מושגים גנריים.

בעד ממשלה שפויה? אחלה כולנו.

בעד ממלכתיות? גם.

לצאת מהמשבר הזה? אותו דבר.

פונה למיינסטרים כלשהו ומשתדל לכסות כמה שיותר אוכלוסיות בלי לעצבן אף אחד.

ממשלה שפויה זה בעיני המתבונן,אנשים דתיים יגידו שליברמן גזען ולא צריך להיות חלק ממנה,יש שיילכו לצד השני.

אותו דבר עם מרץ ובן גביר,חלק לפה חלק לפה.

קל להריץ קמפיין שלא אומר כלום.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...