Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4758

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

השרשור נפתח ב 2013 ותופי הבחירות שוב דופקים בקול בפעם הכמה? שלישית?

יצא לי להצביע פעמיים בתקופת שירות החובה.

לא ברורה לי האיסטרטגיה של נתניהו - מתישהו ימאס לעם והם יבחרו מישהו אחר, גם אם כרגע הוא מצליח לחסל כל ניצן של אחת כזו.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסטרטגיה שלו שרידותית. הוא דואג להשאיר את עצמו כמועמד הרלוונטי היחיד בליכוד. מאד עוזר לו היעדר טוטאלי של מועמד ראוי באופוזיציה, וחשש של "מצביעי מיינסטרים" להצביע למועמדים שנחשבים לקיצוניים יותר, פוליטית ו/או דתית, כמו ליברמן ובנט. לכן כרגע הוא נהנה מתדמית הטוב ממה שיש או הרע במיעוטו, מה שלא נראה לכם נכון, וזה הגל שהוא רוכב עליו. לא מספיק שלעם יימאס, צריך גם שיהיה מישהו ראוי ומספיק קרוב למיינסטרים כדי להצביע לו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא כוס התה שלי אבל יאיר לפיד מסתמן כאחד כזה.

בזמן האחרון הוא מאוד עלה בסקרים, השד יודע למה או בעקבות איזו פעילות ציבורית/ פומבית/ פוליטית/ אופוזיציונרית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיד עלה בסקרים כי הוא קלט את הטריק: שב בצד, סתום ת'פה, ותן לאחרים לדחוף אלקטורט לכיוונך.

אם אתה לא אומר כלום - אתה לא מעצבן אף אחד... :\

אם מחר אכן יש בחירות מסתמן שגם אני אצביע לו, לצערי (מתוך היעדר אלטרנטיבות וגישת 'הרע במיעוטו').

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר ההגיוני היחיד שאני יכול לחשוב עליו, זה שפשוט עבר מספיק זמן ושכחו את השטויות שהוא עשה ו/או נכשל לעשות. כי אני לא שמעתי על שום דבר חיובי שהוא עשה בשנה וחצי האחרונות, בדרך כלל אלה דווקא ח"כים מהמפלגה שלו שמצטרפים לח"כים של כחלון/עבודה/מרץ כדי להעלות חוקים להצבעה. את השם "יאיר לפיד" לא שמעתי בשום הקשר פרגמטי לאחרונה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא כוס התה שלי אבל יאיר לפיד מסתמן כאחד כזה.

בזמן האחרון הוא מאוד עלה בסקרים, השד יודע למה או בעקבות איזו פעילות ציבורית/ פומבית/ פוליטית/ אופוזיציונרית.

זה נורא פשוט.

יש כמה דברים שאוהבים בישראל.

אחד זה להרגיש שאנחנו ילדים שמחבקים אותנו. ומי עושה את זה יותר מיאיר?

השני זה אוננות על הצבא וקיטש מבזה על כל חייל שנהרג - ולא משנה באיזה נסיבות - כי החיילים הם הילדים של כולנו. ומי עושה את זה יותר מיאיר, שלאחרונה שבר שיאים של טמטום וחוסר קוהרנטיות, כשהכריז ש״אסון המסוקים נקרא אסון ולא תאונה כי נהרגו בו חיילים שבחרו להיות שם״ (המילה ״תאונה מופיע עשרות פעמים בדוח החקירה הרשמי של הארוע, שיאיר לא פתח ולא יפתח אף פעם)?

השלישי זה לגשר על כל הפערים בטקסטים חסרי משמעות או תוכן על מה זה להיות ישראלי, ומי עושה את זה יותר טוב מיאיר, שפעם אחר פעם כבר יותר מעשור מסביר לנו כמה ישראלי - ייחודי זה להיות מוכנים לדקור אחד את השני על מקום בתור, אבל לקרוא אחד לשני ״אחי״ (כי מילים כמו bro לא קיימות בשפות אחרות, או שאולי יאיר לא דובר אותו)?

הרביעי זה לשכנע שכולם אנטישמיים ולעסוק באובססיה רק בזה ובמלחמה בארגוני שמאל קיקיונים, כי בזה ישראלים מוכנים לקנות מפלצות בארון, ולא מדובר בנתונים שמישהו מכיר או יכול לאמת. וזה (יעני לשקר, להמציא, לסלף, להקצין, לסכסך), הרי, הרבה יותר קל מלדבר על קופרניקוס או מעמד ביניים דמיוני מחדרה.

בטח יש עוד דברים.

אה בעצם יש. לאחרונה הוא גם הגה ״מסמך אסטרטגי״ שבו הצליח לסתור את עצמו. מה שהוא לא הצליח לעשות במסמך (שהוגש כמחקר) זה לבנות רשימה ביביליוגרפית מסודרת לפי אחת השיטות הנהוגות אצל הפלצנים באקדמיה. ככה זה, כשמדלגים מקריירת אגרוף ומשחק בתיכון, היישר לדוקטורט.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאת כל מה שציינת בשביל למצוא, צריך לחפש (כמאמר אורי זהר) כי סתם ככה מרפרוף יום יומי בטמקא לא ראיתי או שמעתי מילה ממנו כבר חודשים ארוכים מאוד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נכנס על בסיס יומי לפייסבוק שלו, כי אני נהנה להתעצבן (אם זה לא היה ברור מהתרומה שלי לשרשור הזה ב4 שנים האחרונות :( )

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שיאיר לפיד נהנה לשבת על הגדר ואולי גם יהנה בעתיד מכל העולמות:

מצביעי העבודה המיואשים יתנו את קולם ל"יש עתיד".

מצביעי הליכוד המיואשים יתנו גם הם צ'אנס ללפיד.

השאלה היותר מתבקשת- איפה בדיוק נמצא לפיד בסקאלה הפוליטית? (לא קונה את המושג "מרכז".)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת שואל מי כן פאשיסט?

תקרא כמה הודעות אחורה.

אולי זה שרוצה ליצור מצב שנוגד את הדמוקרטיה?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...