Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

אם היו חושבים מעט מחוץ לקופסה, יכלו לנצל את הכסף הזה, רק בכיוון ההפוך - להעמיס עזתים מהרצועה החוצה, ואת הכסף הזה היו נותנים למדינות שהיו מסכימות לקלוט אותם.

אתה מכיר הרבה כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, Pika007 כתב:

לא יודע באיזו פנטזיה אתה חי שאתה חושב שדבר כזה אי פעם יקרה.

אולי הגיע הזמן שתסתכל למציאות בעיניים ותפנה את היצירתיות למציאת פתרונות ישימים.

לפני 19 דקות, asix כתב:

זאת המציאות שמראים להם בערוץ מציאות מדומה ( אפיק 14 בשלט).

סוריה "סיפקה" קרוב ל-7 מיליון פליטים, כמחצית מהם נמצאים בטורקיה. מאוקראינה נמלטו קרוב ל-6 מיליון פליטים תוך שנתיים.

זה בסדר שאתם לא יכולים או מפחדים לחשוב קצת מחוץ לקופסה, או מעבר למסרים שמלמדים אתכם שם בקייטנה של מר"צ, רק לא צריך להסיק את זה לגבי אחרים.

תמורת התשלום הנכון, יש מספיק מדינות שיסכימו לקלוט את השכנים שלנו, בזרועות פתוחות.

לפני 41 דקות, יבגניפ כתב:

יש בעזה 2 מיליון תושבים. עזוב שאין מדינות שמעוניינות לקלוט עזתים - זה יוצא כמה? 150 דולר כזה לפליט? כבר תציע להם לבנות את אושוויץ של עזה וזהו. יותר משתלם כלכלית, וגם חד פעמי.

אין דבר כזה לא מעוניינות. יש פשוט מדינות שלא הצעת להן מספיק.

פועל עזתי ממוצע הרוויח קצת יותר מ-300 דולר לחודש, וזה עם אחוז אבטלה של כמעט 50%. תעשה את החשבון כמה הם "עולים".

ובוא, לא צריך ישר לקפוץ לאושוויץ. ההצעה שלי דיברה לגבי עלות הרילוקיישן שלהם.

אני בטוח שמדינת ישראל תשמח לעזור להם בחודשים הראשונים של השליחות, מבחינה כלכלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, gadik6 כתב:

אין דבר כזה לא מעוניינות. יש פשוט מדינות שלא הצעת להן מספיק.

פועל עזתי ממוצע הרוויח קצת יותר מ-300 דולר לחודש, וזה עם אחוז אבטלה של כמעט 50%. תעשה את החשבון כמה הם "עולים".

פה הצעת תשלום חד פעמי של 150 דולר לעזתי. 

לפני 5 דקות, gadik6 כתב:

ובוא, לא צריך ישר לקפוץ לאושוויץ. ההצעה שלי דיברה לגבי עלות הרילוקיישן שלהם.

אני בטוח שמדינת ישראל תשמח לעזור להם בחודשים הראשונים של השליחות, מבחינה כלכלית.

אני די בספק שמבחינת החוק הבינלאומי וכו' זה לגיטימי לעוד טרנספר "מרצון" של מאות אלפי או מיליוני בני אדם. ואני די בספק שמישהו במערב ישתף עם זה פעולה. וגם לא מי שמשלם לעזתים היום או יהיה מוכן לשלם על השיקום של עזה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק הבינלאומי לא מעניין, בפרקטיקה. חסר מדינות ששמות עליו פס?   ואני לא מדבר רק על מעצמות כמו ארה"ב או רוסיה, או מדינות מבודדות כמו צפון קוריאה.

הכל גם שאלה של איך אתה מציג את זה. כשאתה מציג את זה כטרנספר או גירוש של מיליונים, אז כמובן שאף אחד לא יקנה את זה. אם תציג את זה בצורה באה - "הפלשתינים החליטו, ברוב קולות, כי נמאס להם לחיות לצד מדינות מפגרות ואלימות כמו ישראל ומצרים, ולכן, לאור ההצעה הכספית הנדיבה, והיכולת להמשיך ולפתח את מעצמתם הטכנולוגית מעבר לים, הם יעברו לשליחות לזמן לא מוגדר, למדינות X, Y, Z. הנ"ל אינו מהווה ויתור על זכות השיבה ו/או סוגיית הבעלות על הקרקע בפלשתין הכבושה". עכשיו תגיד שלא היית קונה.

ובוא, השמדנו חצי מהבניינים בעזה, לפי מה שאומרים, הרגנו להם מעל לאחוז מהאוכלוסיה, אנחנו מפציצים ממסוקי קרב ביהודה ושומרון, ואתה מודאג ממה יגידו במערב.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, gadik6 כתב:

תמורת התשלום הנכון, יש מספיק מדינות שיסכימו לקלוט את השכנים שלנו, בזרועות פתוחות.

מי המדינות וכמה זה יוצא לראש? 

שואל בלי ציניות. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SurfHigh כתב:

מי המדינות וכמה זה יוצא לראש? 

שואל בלי ציניות. 

בבקשה, רק לשם הדוגמה:

בתאריך 14.10.2023 בשעה 18:25, gadik6 כתב:

אוכלוסיית סודן כ-50 מיליון.

התקציב השנתי כ-9 מיליארד דולר.

קליטה של 200 אלף פלשתינים תמורת 1 מיליארד דולר שנתי ל-5 השנים הקרובות נשמע כמו עסקה לא רעה.

תשאל מאיפה הכסף?   מוזמן לבדוק על כמה עומד תקציב משרד הבטחון, וכמה עולה לנהל סכסוך צבאי מול עזה, אפילו "מבצע" של חודש. בנוסף, גובה הסיוע השנתי לרצועת עזה (כמדומני, בשנים האחרונות הם קיבלו מיליארדים).

ולשם השוואה, קליטה של 200 אלף פלשתינים על אוכלוסיה של 50 מיליון, שקול לקליטה של 40 אלף עולים חדשים בישראל (ב-2022 הגיע מספר כמעט כפול).

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, gadik6 כתב:

סוריה "סיפקה" קרוב ל-7 מיליון פליטים, כמחצית מהם נמצאים בטורקיה. מאוקראינה נמלטו קרוב ל-6 מיליון פליטים תוך שנתיים.

באף אחת מהמדינות האלה לא היה טרנספר מרצון שאתה מציע. אנשים ברחו מהמלחמה כאשר מדינות שכנות פתחו את השערים. לא נראה לי שמיצרים מתלהבים יותר מדי מהרעיון.

לפני 13 דקות, gadik6 כתב:

זה בסדר שאתם לא יכולים או מפחדים לחשוב קצת מחוץ לקופסה, או מעבר למסרים שמלמדים אתכם שם בקייטנה של מר"צ, רק לא צריך להסיק את זה לגבי אחרים.

לחשוב מחוץ לקופסה מלמדים בקייטנות של בן גביר/סמוטריץ' על שם ברוך הגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, gadik6 כתב:

החוק הבינלאומי לא מעניין, בפרקטיקה. חסר מדינות ששמות עליו פס?   ואני לא מדבר רק על מעצמות כמו ארה"ב או רוסיה, או מדינות מבודדות כמו צפון קוריאה.

הכל גם שאלה של איך אתה מציג את זה. כשאתה מציג את זה כטרנספר או גירוש של מיליונים, אז כמובן שאף אחד לא יקנה את זה. אם תציג את זה בצורה באה - "הפלשתינים החליטו, ברוב קולות, כי נמאס להם לחיות לצד מדינות מפגרות ואלימות כמו ישראל ומצרים, ולכן, לאור ההצעה הכספית הנדיבה, והיכולת להמשיך ולפתח את מעצמתם הטכנולוגית מעבר לים, הם יעברו לשליחות לזמן לא מוגדר, למדינות X, Y, Z. הנ"ל אינו מהווה ויתור על זכות השיבה ו/או סוגיית הבעלות על הקרקע בפלשתין הכבושה". עכשיו תגיד שלא היית קונה.

ובוא, השמדנו חצי מהבניינים בעזה, לפי מה שאומרים, הרגנו להם מעל לאחוז מהאוכלוסיה, אנחנו מפציצים ממסוקי קרב ביהודה ושומרון, ואתה מודאג ממה יגידו במערב.

החוק הבינלאומי מעניין כשאתה ישראל. 

לא הצלחת ממש לשכנע את העולם שהמלחמה שלך בחמאס מוצדקת, אז תצליח לשכנע אותם בשקר שמיליוני עזתים רוצים לעבור מרצון? בחייאת נו.

ואני אכן מודאג ממה שיגידו במערב. אנחנו כפסע מחרם וניתוקי יחסים עם מדינות גנריות במערב. אבל מה שאתה מציע זה אקסטרא מייל. עזוב את הדיעה שלי על זה. הסיכוי שזה יקרה ויתקבל ויתמך הוא נמוך מהסיכוי שwokes מקולומביה ינחתו מחר בבוקר בנתבג כדי להתנדב לצנחנים. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, gadik6 כתב:

מעניין איפה מיוצר החומר הזה שגורם לך להאמין שהפלסטינים יוותרו על זכות השיבה ויוותרו על ביתהם מרצון. זה שבערוץ מציאות מדומה מאכילים את הצופים ב"חשיבה מחוץ לקופסה" לא אומר שזה בר יישום. 

כן, הפצצנו חצי מהבניינים. זאת עובדה. ואיך זה קידם אותנו חוץ מלשקוע עוד יותר בבוץ? הצלנו 3 חטופים חיים מתוך 240. 3 הרגנו בעצמנו. הצפון משותק עוד מעט 8 חודשים. בדרום עדיין יורים טילים. התוכנית היא שאין תוכנית ונשקיע עוד מליארדים רבים על ניהול הרצועה ואני בכלל לא מכניס למשוואה את אובדן החיילים היקרים והמשפחות שנהרסות בשביל שביבי ימשיך לשבת על הכסא.

אשמח לשמוע איזו מדינה מערבית לא מצורעת עשתה תוכנית כמו שהצעת ולא הפכה למצורעת. 

בוא, גם אני לא אוהב אותם. מעדיף שכל מדינת ישראל תהיה יהודים ושמדינת ישראל תהיה בגודל של ארה"ב אבל צריך להסתכל למציאות בעיניים ולא לפנטז "מחוץ לקופסה".

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, gadik6 כתב:

בבקשה, רק לשם הדוגמה:

תשאל מאיפה הכסף?   מוזמן לבדוק על כמה עומד תקציב משרד הבטחון, וכמה עולה לנהל סכסוך צבאי מול עזה, אפילו "מבצע" של חודש. בנוסף, גובה הסיוע השנתי לרצועת עזה (כמדומני, בשנים האחרונות הם קיבלו מיליארדים).

ולשם השוואה, קליטה של 200 אלף פלשתינים על אוכלוסיה של 50 מיליון, שקול לקליטה של 40 אלף עולים חדשים בישראל (ב-2022 הגיע מספר כמעט כפול).

הכסף קיים.

אבל אתה הצעת משהו והחלטת שזה אטרקטיבי? 

יש לך משהו שתומך באפשרות להוציא דבר כזה לפועל? 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SurfHigh כתב:

הכסף קיים.

קח את החומר שלו וגם אתה תחשוב שזה אטרקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, SurfHigh כתב:

הכסף קיים.

זה אטרקטיבי כי אתה מציע למדינה תוספת של 10% לתקציב השנתי, בתמורה לקליטה של אוכלוסיה בגודל של 0.5% מכלל האוכלוסיה שלה.

ולא קוראים לי ביבי או ביידן, אז אני לא יודע אם אפשר להוציא דבר כזה לפועל, ולא מתפקידי להחליט, שכן לא אני זה שרואה את כל התמונה, ומעורב בדיונים לגבי היום שאחרי.

כל מה שאני אומר זה שזה לא כזה מדע בדיוני, כמו שמנסים פה להציג, ובטח לא יותר מדע בדיוני מהסיסמה הידועה "בוא ניתן להם מדינה בשטחים, ואם הם רק ירו טיל אחד אז ניכנס בהם".

לפני 37 דקות, asix כתב:

מעניין איפה מיוצר החומר הזה שגורם לך להאמין שהפלסטינים יוותרו על זכות השיבה ויוותרו על ביתהם מרצון. זה שבערוץ מציאות מדומה מאכילים את הצופים ב"חשיבה מחוץ לקופסה" לא אומר שזה בר יישום. 

כן, הפצצנו חצי מהבניינים. זאת עובדה. ואיך זה קידם אותנו חוץ מלשקוע עוד יותר בבוץ? הצלנו 3 חטופים חיים מתוך 240. 3 הרגנו בעצמנו. הצפון משותק עוד מעט 8 חודשים. בדרום עדיין יורים טילים. התוכנית היא שאין תוכנית ונשקיע עוד מליארדים רבים על ניהול הרצועה ואני בכלל לא מכניס למשוואה את אובדן החיילים היקרים והמשפחות שנהרסות בשביל שביבי ימשיך לשבת על הכסא.

אשמח לשמוע איזו מדינה מערבית לא מצורעת עשתה תוכנית כמו שהצעת ולא הפכה למצורעת. 

בוא, גם אני לא אוהב אותם. מעדיף שכל מדינת ישראל תהיה יהודים ושמדינת ישראל תהיה בגודל של ארה"ב אבל צריך להסתכל למציאות בעיניים ולא לפנטז "מחוץ לקופסה".

את הפלשתינים אף אחד לא שואל. אם תרפה שניה מכל הסיסמאות על ערוץ 14, אולי תבין שדיברתי על איך אנחנו משווקים את זה לעולם.

וכל מה שאמרת זה בדיוק בגלל שלא נוקטים יוזמה. הצפון משותק כי אנחנו שוב בוחרים בהכלה במקום ביוזמה, הרבה מזה "בזכות" ארה"ב, שלפי פרסומים שונים מתנגדת נחרצות לכניסה שלנו ללבנון.

בדרום יורים טילים בודדים לרוב, ביחס למאות או אלפי טילים לפני כן. זה פרפורי גסיסה של חמאס שעלולים להימשך חודשים, בהנחה ולא נחזיר להם את הרצועה שוב, על מגש של כסף. אם לא היינו מחכים חודשים עד הכניסה לרפיח, ולא מאפשרים לאוכלוסיה (כולל מחבלים) לחזור לכל המרחבים בהם כבר עברנו, אז אולי גם זה לא היה קורה.

ואני אשמח לשמוע על איזו מדינה מערבית ירו אלפי טילים על אוכלוסיה אזרחית, והיא הכילה את זה. או איפשרה לאוכלוסיה של רוצחים להישאר לגור על הגבול שלה, אחרי שאלו שחטו מעל ל-1000 אזרחים ביום אחד.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pika007 כתב:

לא יודע באיזו פנטזיה אתה חי שאתה חושב שדבר כזה אי פעם יקרה.

עד למלחמה היו יוצאים עזתים בכמויות נמוכות לכיוון טורקיה דרך מצרים ומקבלים שמה תושבות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, gadik6 כתב:

את הפלשתינים אף אחד לא שואל. אם תרפה שניה מכל הסיסמאות על ערוץ 14, אולי תבין שדיברתי על איך אנחנו משווקים את זה לעולם.

בהשוואה הדי דבילית לסוריה אתה שוכח דבר אחד-

הסורים ברחו משם, מרצון.

והרבה זרים שהם לא סורים תפסו טרמפ, קנו ב 50 דולר דרכון סורי והשתמשו במדיניות של אירופה כדי להפוך למהגרי עבודה.

האירופאים, עם כמה שהם תמימים ודבילים, קלטו גם את זה ועשו לזה סוף. באיחור, אבל עשו סוף.

העזתים? הם לא רוצים לעזוב את עזה, ואם תנסה לעקור אותם משם אתה תקבל כאלו תמונות שיצרעו את ישראל ל 5000 השנים הבאות. אין הגירה כזו שלא מרצון, אין דרך לסלק מפה 2 מיליון איש שלא רוצים לזוז בלי קשר כמה כסף תשקיע.

כרגע עוד יש לך את התירוץ שתקפו אותך כדי להמשיך את המלחמה חסרת הפואנטה הזו. באיזה תירוץ בדיוק תשתמש כדי לסלק 2 מיליון איש שלא רוצים לזוז, מאדמה שבכלל לא שלך? זה באמת מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...