Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

ברור שיש הקבלה. מן הסתם שההיסטוריה חוזרת שוב ושוב על עצמה היא עושה זאת עם אנשים ותרבויות שונות, אבל סיפור המסגרת בגדול זהה.

מוזר שאתה מבטל בכזאת קלות את הערבים וחושב שהם פחות נחושים מהצפון ויאטנמים למחוק אותנו.

אני רואה הקבלה מאוד קרובה. אנחנו אי מבודד שלא יכול להתקיים בזכות עצמו, עם שכנים שלא מכירים בזכות הקיום שלנו ונחושים להשמידנו,  תמיד היינו תלויים בסיוע חיצוני כדי לשרוד, מלחמה ארוכה שמגיעה לכל מקום במדינה שבה אין אפילו נקודה אחת שלא נמצאת בקו האש,  גורמת לנו לאבד את הלגיטימיות בעולם, כל שדרת הממשל הופכת ליותר ויותר מושחתת ומנותקת עם נטיות אוטוקרטיות.

דמיון מדהים.

.

לפני 19 דקות, פינדר כתב:

הדרום ויאטנמים שנאו את האמריקאים (והצפונים שנאו את הצרפתים) ורצו להתאחד עם הצפון.

אתה רואה פה הקבלה כזו? יש פה מישהו חוץ ממיעוט ערבי שרוצה או ירצה בעתיד להתאחד עם מדינות האיזור?

אנחנו עדיין לא קולוניה ולא תחת כיבוש של מעצמה זרה.

זה דיון מופרך.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, mikyl כתב:

המיעוט הערבי מבין טוב מאוד מה זה מדינות האזו

הכוונה שלי היתה למיעוט מתוך המגזר הערבי. ברור לי שרוב ערביי ישראל לא באמת רוצים שלטון 100% פלסטיני.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, mikyl כתב:

כאשר ליברמן הציע החלפת שטחים, ואדי עארה במקום גושי התנחלויות מי שנעמד על הרגליו האחוריות היו דווקא ערבים תושבי ואדי עארה. 

הסיבה העיקרית היא מפני שלא רצו להעקר מביתם.

לפני כ-25 שנים התנהל בכביש ח-רה מרדף משטרתי אחרי טנדר גנוב, הטנדר חתך שמאלה והתנגש באוטובוס שנזרק לתעלה. נהג הטנדר נהרג במקום. השמועה התפשטה ותוך דקה ירדו מאות מפגעים התחילו להתפרע ולעשות שמות במכוניות שנתקעו בשיירה. ניסו לפתוח את הדלתות באוטובוס שלנו במהלומות. למזלנו המשטרה נוכחה במקום ופינתה אותנו מיידית.

בואדי, רובם עוינים מבחינתנו.

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, עדי-אל כתב:

ממש לא. אחרת הייתי טוען שאתם לא שונים מחמאס

בטח שכן. מוסר זה גם לא אבסולוטי. לגנוב זה לא מוסרי, אבל לא מענישים על זה כמו שמענישים על רצח בכוונת תחילה.

אתה בעד רצח עם, וחושב שזה הדבר המוסרי לעשות. אני חושב שלא. המסקנה היא שבעינך אני לא מוסרי. ואני לא צריך להיות כמו החמאס בשביל זה.

עזוב את זה. ברמה הכללית יותר, אתה לא יכול להאחז בדיעות של אנשים כמוני, שגם בהדרגה הופכים למיעוט בישראל, כדי לטעון שאצל הפלסטינאים כולם קיצוניים ואצלנו רק מיעוט. זה זהה לזה שתגיד שאנחנו שוחרי שלום יותר מהם, כי יש אנשים כמוני שמצביעים לשמאל. אם אתה בעצמך לא חולק תפיסת עולם כזו, איך אתה יכול להאחז במי שכן?

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, KipodYam כתב:

פעם חרדים לא היו עומדים בצפירת יום הזכרון, סתם חרדי, של פלג מרכזי, בחיפה, לא פלגים אנטי ציוניים במופגן. לקח בערך 60 עד 65 שנה של שוחד ממשלתי כדי שיעמדו בצפירה. תודה רבה. אם נמשיך את הקו הזה, אז עוד 300 שנה הם יתגייסו.

הפוך. אלה שעומדים בצפירה זה בדרך כלל אלה שלא כלכך מחוברים למיינסטרים החרדי (הם עצמם חרדים לכל דבר). זה כאלה שכן חושבים שהפוליטיקאים החרדים צריכים לעוף הביתה ושלא יקרה כלום אם יהיו כאלה שילכו לצבא וכו', זה אנשים שעברו תהליך והרבה פעמים תגובות כמו שכתבת יקחו אותם אחורה. הציבור החרדי עובר תהליך של ישראליות נקרא לזה, הרבה יותר ממה שאתם חושבים, והפגנות של אחים לשסק וכהנה רק גורעים מהמצב, וחבל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

בטח שכן. מוסר זה גם לא אבסולוטי. לגנוב זה לא מוסרי, אבל לא מענישים על זה כמו שמענישים על רצח בכוונת תחילה.

אתה בעד רצח עם, וחושב שזה הדבר המוסרי לעשות. אני חושב שלא. המסקנה היא שבעינך אני לא מוסרי. ואני לא צריך להיות כמו החמאס בשביל זה.

עזוב את זה. ברמה הכללית יותר, אתה לא יכול להאחז בדיעות של אנשים כמוני, שגם בהדרגה הופכים למיעוט בישראל, כדי לטעון שאצל הפלסטינאים כולם קיצוניים ואצלנו רק מיעוט. זה זהה לזה שתגיד שאנחנו שוחרי שלום יותר מהם, כי יש אנשים כמוני שמצביעים לשמאל. אם אתה בעצמך לא חולק תפיסת עולם כזו, איך אתה יכול להאחז במי שכן?

דין גניבה זה לא דין רצח. 

חברה שתעניש אנשים על גניבה וכד' כמו על רצח או לחילופין תאפשר גניבה ללא עונש בכלל שתי החברות האלו יגיעו למצב לא טוב 

הדעה שלך הופכת למיעוט בגלל שהיא לא עמדה ולא עומדת במבחן המציאות לא בגלל שהיא לא לגיטימית בישראל או בגלל שמחסלים אנשים בעלי דעה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, עדי-אל כתב:

דין גניבה זה לא דין רצח. 

בדיוק. לכן בעינך אני לא מוסרי, למרות שאני לא זהה לחמאס. 

לפני 14 דקות, עדי-אל כתב:

הדעה שלך הופכת למיעוט בגלל שהיא לא עמדה ולא עומדת במבחן המציאות לא בגלל שהיא לא לגיטימית בישראל או בגלל שמחסלים אנשים בעלי דעה שלך.

הדיעה שלי הופכת למיעוט מהרבה סיבות דמוגרפיה היא אחת מהן. זה לא ככ משנה. לא אמרתי שמחסלים בישראל בעלי דיעה כמו שלי. אני אומר שזה צבוע להאחז במיעוט כמוני כדי להסביר למה אנחנו יותר טובים מהערבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, עוזי ל כתב:

והרבה פעמים תגובות כמו שכתבת יקחו אותם אחורה.

.

.

והפגנות של אחים לשסק וכהנה רק גורעים מהמצב, וחבל

די עם השקר הזה, אם איזשהי תגובה או הפגנה מרחיקה אותך מתהליך חיובי שאתה מעביר את עצמך, כנראה שאתה לא רציני לגביו או לא באמת רוצה לעבור אותו...

זה תירוץ במקרה הטוב.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

בדיוק. לכן בעינך אני לא מוסרי, למרות שאני לא זהה לחמאס.

לא מבין את הכוונה שלך

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

הדיעה שלי הופכת למיעוט מהרבה סיבות דמוגרפיה היא אחת מהן. זה לא ככ משנה. לא אמרתי שמחסלים בישראל בעלי דיעה כמו שלי. אני אומר שזה צבוע להאחז במיעוט כמוני כדי להסביר למה אנחנו יותר טובים מהערבים.

אם הדיעה שלך היתה טובה הרוב המוחלט היה תומך בה. היא חוסלה בישראל בגלל שהיא גרועה

גם פה אני לא מבין למה זה צבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, David32 כתב:

די עם השקר הזה, אם איזשהי תגובה או הפגנה מרחיקה אותך מתהליך חיובי שאתה מעביר את עצמך, כנראה שאתה לא רציני לגביו או לא באמת רוצה לעבור אותו...

זה תירוץ במקרה הטוב.

ממש לא. זה מראה ששונאים אותי בלי לבדוק

עריכה אחרונה על ידי עוזי ל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, עדי-אל כתב:

לא מבין את הכוונה שלך

לא משנה, לא קריטי.

לפני 16 דקות, עדי-אל כתב:

גם פה אני לא מבין למה זה צבוע

הדיעה שלי חוסלה בישראל מהרבה סיבות, שוב, דמוגרפיה היא אחת מהן. אבל עזוב גם את זה. 

דמיין שאתה משכנע אותי שאתה צודק ואני ביחד איתך מצביע פעם הבאה למי שמציע רצח עם לערבים. הרי היית רוצה שזה יקרה, נכון? המטרה של ויכוח היא לשכנע בעמדה שלך. בדרך כלל. דמיין שאני משכנע את חבריי הסמולנים שהנה, עדי-אל מהאינטרנט הראה לי את הדרך הנכונה, ומשכנע גם אותם. בבחירות הבאות בן ארי או מי שזה לא יהיה טס לכנסת. מקבל 100 מנדטים. ומה אז? עדיין תוכל להגיד:

ציטוט

העניין שאצלנו זה עניין די גמיש. מספיק אחוז חסימה נמוך יותר או מינימלי כבר כל ההרכב משתנה. אצל הערבים בגדה ובעזה לא משנה איך תשחק יהיה הרכב פרלמנט שרוצה בהשמדת ישראל.

לא, נכון?

וזו בדיוק הבעיה. אתה מצד אחד חייב אותי, כדי שתוכל להגיד שאנחנו גמישים וכל ההרכב משתנה. ומצד שני אתה רוצה שלא יהיו בעלי דיעות כמו שלי, או יותר מדויק - שנהיה מיעוט, כדי שהמדיניות שאתה מאמין תיושם. 

...

האמריקאים האנטישמים מפרסמים תחקיר תורן בניו יורק טיימס, שכולל ראיונות עם קצינים וכו' רלוונטים מישראל, ומספר על הבניה הלא חוקית בהתנחלויות, שכמובן התעצמה בזמן כהונתה של הממשלה הנוכחית. עוד לפני שהספקתי להגיב כאן, נתקלתי בתגובה של סמוטריץ' שסיפר שמדובר בעלילות דם (יש משהו שהוא לא עלילת דם אצל המשיחיים?) מצד אחד, ומצד שני התגאה בזה שהוא פועל ליישב את כל הארץ ולנצח את הערבים.

אין לי כח. דוד, אור, מתקרב הרגע שבו אחד מכם יצטרך לארח אותי על הספה באמת.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, עדי-אל כתב:

אם הדיעה שלך היתה טובה הרוב המוחלט היה תומך בה. היא חוסלה בישראל בגלל שהיא גרועה

????

אם רוב האנשים מחזיקים בדעה זה אומר שהיא "טובה"?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאחת מהמסקנות של ה7.10 שמה שרוב האנשים חשבו שהוא טוב ובחרו כאן ב-20 שנה האחרונות היה חרא מסריח. רמז זה מתחיל ב-B ונגמר ב-B.

• מבאס 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, עוזי ל כתב:

ממש לא. זה מראה ששונאים אותי בלי לבדוק

אם אתה שייך לחברה, ומסרב לקחת בה חלק, אבל אין לך בעיה לקבל ממנה את כול הדברים החיוביים, והתירוץ שלך ללפסיק לקחת חלק בחברה כי מישהו כתב פוסט או הלך להפגנה - לא רק שלא התכוונת להיות שייך לחברה אלא גם לא מגיע לך כלום ממנה.

בפרפרזה:

מזוודה, נתבג, ביי ביי.

• רעיון טוב! 2

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...