Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

עדיף שיהיה שם רחוק ויעזוב אותנו בשקט. אולי גם יצליח לשכנע את ההורים שלו ללכת בעקבותיו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 דקות, yohai71 כתב:

כן, רק שזה על חשבונך. 

כמה שיעלה יעלה

tpb-trailer-park-boys.gif

• אהבתי 3
  • מצחיק 7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם כל אחד שלא רוצה אותם פה היה שם 100 דולר, היינו יכולים בכיף לשכנע אותם לעזוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא, זה לא עיניין של כסף. לביבי יש מספיק כסף, ותיהיה בטוח שגם מספיק דרכים להרוויח סכומים שהם דימיוניים לך בשעתיים עבודה.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמישהו ישלם 5000 שקל על פילטרים בבריכה שלהם.

הסיפור איתם, כמובן, זה לא עצם זה שמגיע להם 5K בשביל תחזוקת בריכה, זה לא ביג דיל.

הסיפור זה שבזמן מלחמה, הם לא רוצים להוציא 5K אלף כדי שפשוט לא יהיה בלאגן על ריק. כי 5K זה כלום כסף, והיה אפשר פשוט לקנות לבד ואף אחד לא היה אומר מילה, אבל "מגיע לי".

עריכה אחרונה על ידי David32

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

אולי גם יצליח לשכנע את ההורים שלו ללכת בעקבותיו.

אני לא פסיכולוג דגול אבל אני לא חושב שזה משהו שיכול לעניין נרקיסיסט כמו ביבי.

--

בן גביר מנסה לאיים - "עסקה גרועה ואני מפיל את הממשלה"- ומגלה שבמקום גלוק יש לו אקדח קפצונים, "יריב לוין מוכן לוותר על תיק המשפטים לטובת לפיד" ולפיד עם "מוכן להיכנס לממשלה במקום בן גביר וסמוטריץ'". מעניין לראות את המלכוד הזה. מעציב שזה על חשבון חיים של אנשים.

--

(אולי קשור יותר לשרשור של ביידן/טראמפ) למישהו יש רעיון איך הסיפור עם ארה"ב-איראן יתפתח? נראה שהיו כמה חבובים לוחמניים במיוחד אחרי המתקפה של הפרוקסי האיראני אבל בנתיים מאוד שקט בגזרה הזו. 

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הימור שלי - לא יהיה כלום עם איראן וארהב. יפוצצו כמה מתקנים של הפרוקסי העיראקי וזהו. אף נשיא לא פותח במלחמה לפני בחירות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקושי זהיתי אותו עם הזקן. הילל כבר שנים רבות עושה עבודה מעולה בתחום הזה. הארגון בו הוא עובד וגם Memri כבר שנים רבות מציגים את האמת הפשוטה אך לא זוכים להתייחסות הנאותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקווה שמשהו באמת יקרה. הקלות שבה האו"ם פשוט...מתעלם לחלוטין מכל בעיה שקשורה לפלסטינים מדהימה. זה מפתיע אותי תמיד שאלו תמיד אירופאים שעובדים באו"ם או בארגון הרצחני עצמו (אונרא) שמתעלמים מהמציאות בשטח. הרי אין סיכוי שעובדים אירופאים ברצועת עזה לא יודעים בדיוק מה קורה בכל בית, גן ובית חולים כשאנחנו רואים בתמונות מחאן יונס שזה חלק מהיום-יום של האוכלוסיה. אין שום ניתוק בין הטרור לאוכלוסיה. 

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...