Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

האם בחוק הצבאי קיימת בכלל עבירת רצח?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4884

• SlowRide

4739

• פינדר

3770

• m3x7r3m3

2926

ראית אותי אומר את זה?

כתבת על משטרת המחשבות של השמאל שעושה לינצ' תקשורתי בחייל מחד, ומתייחסת בהבנה ל-"מלשינים" מאידך.

התקשורת שאתה כועס עליה ירדה לא מעט גם על אנשי "שוברים שתיקה", לדוגמא. זה ממש לא עניין של "משטרת מחשבות", למרות שזה הפך לbuzzword בימין הישראלי.

אבל "להחזיק" מהם זה עדיין לא פשע שצריך לדווח עליו בחדשות כדי לנסות ליצור רושם מסויים או להטות את דעת הקהל.

תפריד בין דיעות כפשע, לבין דעות כהסבר למעשה. אני פחות אופתע לגלות שהחייל מעריץ של מרזל, ואתה?

אבל גם מפריע לי לא פחות כל הלינץ' התקשורתי שהוא עובר, והכינוי 'רוצח', מעניין לאיזו קבוצה אני משתייך.

אני לא יודע לאיזו קבוצה אתה משתייך, מכיוון שאני לא מצליח להבין למה התייחסות התקשורת מפריעה לך.

אני אחדד:

רוצח בדם קר זה מישהו שבא עם כוונה לרצוח יהודים רק כי הם יהודים (או להיפך לצורך העניין), לא חייל ששמר עליך ושגה.

ואם החייל מתגייס לצהל, כשבתוך סט הדיעות האישיות שלו גם האמונה בכך שזה דבר מבורך להרוג ערבים?

אנשים לא נהיים אוטומטית "טובים" או "ערכיים" או כל דבר אחר, רק כי הם לובשים מדי צהל. וזה לא קשור בכלל לסיפור הפרטני הזה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני עשיתי לו לייק רק כדי לדעת מה הוא כותב :mm_blush:

אבל לעניין:

אף אחד לא עשה לו לייק בגלל שהוא ראפר כזה טוב.

עשו לו לייק ומצודדים בו כי הוא גזען וימני קיצוני.

כשאני כבר מגיב אצלו בעמוד למשהו שהוא כותב ולתגובות (בשביל הצחוקים וכדי לעצבן אותם), יש יש קריאות של בוגד, סמולן, עוכר ישראל ועוד כמה כינויים ששוללים את הקיום שלי כאדם, כיהודי וכאזרח.

אלו שעושים לו לייק הם בדיוק הבהמות שיידקרו ערבי (או דרוזי) רק כי הוא דובר ערבית ואז יאשימו את כל העולם באפליה.

זה הרפש של הרפש.

אני מצטער אבל זו האמת.

לא תמצא שם את מלח הארץ. רק ילדים גזענים שיום אחד ייתגייסו ויירו באנשים בניגוד לפקודות.

להגיד לך את האמת - הצל כנראה ימני, לאור מה שאני מצליח לזכור מהשירים שלו (התקופה שבה הוא היה מפורסם בזכות השירים מאד רחוקה), אבל אני לא הייתי מופתע גם אם היה שמאלני לחלוטין שעושה את הרעש בשביל התודעה, בסגנון צמד הרוסיות שבנו שם של לסביות כשבפועל היו סטרייטיות לחלוטין.

בזה שאתה, כביכול, נכנס לעמוד שלו ומעצבן אתה בעיקר עוזר לו, כי אתה משמר אותו בתודעה.

בכלל, מ שמייחס לו חשיבות, לא משנה מאיזה צד של המפה הפוליטית, ואפילו לא משנה איזה יחס הוא נותן לו, רק עוזר לו. גם אם הוא חושב שהוא מטריל שם מעמדה אינטלקטואלית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, ההבדל הוא שהוא מטיף לשנאה ולעבירות על החוק והמוסר.

שמאלנים לא קוראים לאלימות.

שמאלני מקסימום יגיד "הם לא בסדר", "זו שערוריה" או "זה חוסר צדק".

הוא לא יבוא ויטיף ישירות לאלימות נגד שוטרים ויקרא לשר הביטחון ולרמטכ"ל בוגדים רק כי הם לא מסכימים איתו.

זו הבעיה העיקרית עם הקיצוניים של הימין. הם אוהבים אלימות.

(כן, כן... זה רק הקיצוניים, בלה בלה בלה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר שוב, מי שחושב שאין כאן שום עבירה הוא ציבור קטן מאוד של רויזיוניסטים הזויים ששיכים ללה פמיליה, חיילי הצל ושאר ארגוני הימין הקיצוני.

יש ציבור הרבה יותר גדול שמבין שיש כאן עבירה אבל מזדעק על ההאשמה ברצח ואליו אין לי כל טענות.

יש בי החשש (ואני מקווה שאתבדה) שהציבור הזה לא כ"כ קטן. ראיתי יותר מדי פוסטים ויותר מדי תגובות לפוסטים של אנשים שעומדים מאחורי החייל הזה במאה אחוז (בטח מאחוריו, מקדימה אולי יפלט לו כדור).

אני יכול להבין את הרצון האוטומטי להיות לצד חייל צה"ל, אבל התעלמות כזאת מעובדות היא מטרידה. בעצם, על מה אני מדבר. אנשים מתעלמים מעובדות על בסיס יומיומי באינטרנט...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, כל מה שהצל צריך זה PR. אתה נותן לו את זה ועוד משוכנע שאתה ממלא איזשהו ייעוד פרט ליח"צ. אתה אשכרה עושה בדיוק את מה שהוא (הוא זה מי שמנהל את יחסי הציבור של הצל) רוצה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ספציפית אוסף חומר לסרטונים שלי.

לא אכפת לי היח"צ שאני עושה לו.

בקרוב אני אתחיל להגיב שם עם העמוד שלי ואז אנשים ייכנסו לתקוף אותי ויצפו בסרטונים שלי.

זה יגרום להם להתעצבן ולשלוח אותם לחברים שלהם כדי שגם הם יתעצבנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי פרנקוס, on a one man mission to upset the internet

שלא יחכו לך מתחת לבית...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל עוד הפרטים שלו רשומים באנגלית, אין לו ממה לדאוג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם עיברית רהוטה הם מתקשים להתמודד

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בי החשש (ואני מקווה שאתבדה) שהציבור הזה לא כ"כ קטן. ראיתי יותר מדי פוסטים ויותר מדי תגובות לפוסטים של אנשים שעומדים מאחורי החייל הזה במאה אחוז (בטח מאחוריו, מקדימה אולי יפלט לו כדור).

אני יכול להבין את הרצון האוטומטי להיות לצד חייל צה"ל, אבל התעלמות כזאת מעובדות היא מטרידה. בעצם, על מה אני מדבר. אנשים מתעלמים מעובדות על בסיס יומיומי באינטרנט...

העובדות הן שהוא ירה במחבל ולא בפלסטיני תמים. אין ספק שהוא טעה בתהנהלות שלו והוא צריך לתת את הדין אבל אלה שקוראים לו רוצח ורוצים לראות אותו תלוי בכיכר העיר כדי למרק את המצפון שלהם בפני העולם הנאור הזויים בדיוק כמו אלה שלא מבינים מה הבעיה בכלל במה שהוא עשה, רק מהצד השני של הסקאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, ההבדל הוא שהוא מטיף לשנאה ולעבירות על החוק והמוסר.

שמאלנים לא קוראים לאלימות.

שמאלני מקסימום יגיד "הם לא בסדר", "זו שערוריה" או "זה חוסר צדק".

הוא לא יבוא ויטיף ישירות לאלימות נגד שוטרים ויקרא לשר הביטחון ולרמטכ"ל בוגדים רק כי הם לא מסכימים איתו.

זו הבעיה העיקרית עם הקיצוניים של הימין. הם אוהבים אלימות.

(כן, כן... זה רק הקיצוניים, בלה בלה בלה...)

ההשוואות האלה נקראות ברוסית תחרות השתנה לרוחק או ויכוחים אבא של מי יורק רחוק יותר. בפועל שני הצדדים מפגרים.

בינתיים, בגזרת החייל (הציטוטים מטמקא):

התובע, סגן-אלוף אדורם ריגלר, רמז אולי לכך שהתביעה יורדת מסעיף הרצח, והתפתל מול השופט: "אנחנו מנסים לגבש עבירות, כולל הריגה"

לאורך הדיון נמנע התובע מלנקוב רשמית בסעיף החשד, והקפיד להגיד שוב ושוב "העבירה חמורה"

הפוליטיקאים הקפיצו את התביעה על עץ מאד גבוה. מזל שעם כל הביקורת על מערכת המשפט, השופטים עדיין יותר עצמאיים בדעותיהם והחלטותיהם ובוחנים את חומר הראיות לגופו. כל אלה שטענו שיש כאן רצח כי מיטב הפוליטיקאים שלנו (סתירה פנימית, מכוונת) טענו כך, מתבקשים לנמק. אולי הם רוצים להתגייס לתביעה הצבאית ולבסס כתב אישום על הצהרות פוליטיקאים, אני לא יודע.

ההימור שלי הוא שיהיה כתב אישום, תהיה הרשעה, היא לא תהיה קרובה אפילו לרצח.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדות הן שהוא ירה במחבל ולא בפלסטיני תמים. אין ספק שהוא טעה בתהנהלות שלו והוא צריך לתת את הדין אבל אלה שקוראים לו רוצח ורוצים לראות אותו תלוי בכיכר העיר כדי למרק את המצפון שלהם בפני העולם הנאור הזויים בדיוק כמו אלה שלא מבינים מה הבעיה בכלל במה שהוא עשה, רק מהצד השני של הסקאלה.

מצד אחד אפשר לטעון שהמעשה שהוא עשה הוא לגמרי רצח בכוונה תחילה בכוונה המשפטית של המושג. מצד שני זה נכון שמדובר במחבל מסריח שהגיע לו למות אלף פעמים. אני לא משפטן ולכן לא אגיד מה נכון במקרה הזה. רק אגיד שאני לגמרי לא מקנא בשופטים...

ובנימה אחרת לחדשות הערב: עוד פוליטיקאי נחשד בשחיתות. בעצם, לא באמת "עוד" :wink: (די, שיעוף כבר...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...