Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שיפוץ - רנו 5 טורבו 2 שנת 1983

elads
שימו לב! השרשור הזה בן 3079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 260
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

WOW!!! האוטו הזה פשוט מדהים! וכן- גם אני התאהבתי בו כאשר ראיתי את הג'יימס בונד!:-D8) ואת האדומה שכולם מדברים עליה- ראיתי לפני כמה שנים (יותר מ-10 בטוח!) ...בחניון של אוטודיפו ברמת-גן. הבחור נכנס ליקנות שמן- וכשחזר מצא אותי עושה בחינה לאוטו מכל הכיוונים (ותבינו: האוטו לא היה בולט מדי- למי שלא מכיר, לא היו לו ניפוחים היסטריים או משהו)!:twisted: דיברנו קצת- ו...זהו. מאז נעלמו עקבותיו, ואם אוהד אומר שהוא קיים ואצל חבר שלו- אני מאד שמח שיש עדיין בארץ לפחות שניים כאלה! כל הגרסאות ה"מנופחות" עם המנוע מקדימה וההנעה הקידמית- הרבה, אבל הרבה פחות מעניינות, מה עוד שאותי אישית מאד מצחיק לראות אוטו עם הנעה הקידמית עם גלגלים הרחבים שמורכבים מאחורה!:lol:

בקיצור: המון הצלחה ולא לשכוח לעדכן!!!:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר את האדומה , היא הייתה אצל איזה בחור בלוד, אני מדבר על משהו כמו לפני עשרים שנים

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

פושעים ניזונים מסלחנותה של החברה הסובלנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב מדהים. לפני כמה חודשים פתחתי שרשור על הרנו 5 טורבו ובו שאלתי אם יש בארץ. אני שמח לראות שיש לפחות אחת בידיים טובות.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית לי חשק לנהוג באחת...6u3usury.jpgja2ehana.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך לא שמתי לב להודעה הזאת עד עכשיו... :shock2:

בשעה טובה, מגיעה ליצירה הזאת לחזור לכביש אחרי שהיא עמדה כל כך הרבה שנים... חיכיתי המון זמן לראות מתי תחליט שהגיעה הזמן שלה לעבור טיפול יסודי ולחזור לכביש. ועכשיו רק נשאר לחקות בסבלנות (או שלא) ולראות אותה בסוף השיפוץ. 8)

ובקשר לשמועות על כמה רנו 5 טורבו יש או היו בארץ אז אפשר להגיד שתמיד היו ועדיין יש 2.

הלבנה שאצל אלעד זאת אחת מהן. היתה את השחורה שכולם מספרים עליה שמועות, שהיא היתה של אותו של הלבנה, ריסקו אותה בשנות ה90 באיילון, הוציאו את השחורה או מה שנשאר ממנה ובמקומה הגיעה האדומה. שאכן עדיין קיימת ונמצאת ב"שיפוץ" מתחילת שנות ה2000.

Picture 024a.jpg

Picture 023a.jpg

Picture 134a.jpg

Picture 119a.jpg

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי של אוטו

Head Unit: Pioneer DEH5450SD amp1: sierra f250.4 amp2: dc audio monoblock 2.0k alternator: 120amp Battery deep discharge: xs power 6500 Wiring: 0 gage knu consept

VW Golf MK3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה , יש אצל מישהו בשם קרלוס מפקיעין שמתעסק עם שיפורים לרכב , אחת.?

אין לו 5 טורבו, יש לו שם כמה 5 GT או חלק שמוסבות ל5GT

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדור לא ידע את יוסף, מרכב הטורבו 1 היה עשוי מאלומיניום ברובו ושרד יפה את פגעי הזמן.

גירסאות מירוצים נקראו רנו 5 מקסי טורבו 2, ומנוע ה 1400 טיפס ל 250 כ"ס ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...