Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטות בצבע

שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר שמתי לב שעל הגג (?!) יש כמה שריטות קטנות ורואים בהן בבירור שהשריטה חדרה דרך הלקה והצבע של הרכב, + סימנים קטנים לחלודה.

מה אני עושה כדי למזער את הנזק ולמנוע התפשטות כמה שאפשר והאם אפשר לשפר את המצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא המומחה פה, אבל אם זה חדר את הצבע, אז בכוחות עצמיים ניתן מקסימום לטשטש את השריטות עם פוליש ווקס או לצבוע את כל הגג במקום מיועד לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא המומחה פה, אבל אם זה חדר את הצבע, אז בכוחות עצמיים ניתן מקסימום לטשטש את השריטות עם פוליש ווקס או לצבוע את כל הגג במקום מיועד לזה.

מה עושה פוליש ומה עושה ווקס? ואתה מתכוון שצריך לשים את שניהם? ומה עושים כדי למנוע חלודה באיזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש בעצם משייף את מקום השריטות ועושה אותן פחות בולטות לעין. אבל לאחר הפוליש שכבה חיצונית של צבע יורדת ולכן צריך מיד לשים על זה ווקס בשביל להגן על המקום ולמנוע את החלודה שעליה שאלת.

אבל יש סוגים שונים של פוליש, תלוי איזה שריטות יש לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל מיני עטים שצובעים/ממלאים איתם את השריטה,לי אין לי ניסיון איתם.

מה שאני עושה בדרך כלל זה רוכש צבע תואם לצבע הרכב שלי,האמת,יש לי בקבוק קבוע בבית

בשביל לבצע תיקוני צבע באופן שוטף (חורים קטנים מאבנים עפות,שריטות וכד') שוטף את הרכב כמובן

עושה פוליש באזור המיועד (לנקות קצוות ולישר שטח) בעדינות מעביר צבע עם קיסם שיניים למלא את המקום

ממתין עד התיבשות -עושה שוב פוליש עדין רק במקום הצבוע -בסיום מורח ווקס.

אומנם זה לא קשה, אבל מצריך סבלנות ויד מאוד מוד יציבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שריטה שהגיעה עד הפח של הצבע יש לצבוע, ועדיף כמה שיותר מהר. אם באמת הופיעה לך תופעה של חלודה, אתה צריך לשייף את החלודה עד הסוף, כדי שהיא לא תתפתח שוב, ואז לצבוע בצבע יסוד ואת הצבע של הרכב.

פוליש מוריד שכבה של לכה, ולא של צבע (אלא אם כן הרכב עבר מספר רב של פולישים, מה שעלול לגרום להורדה של צבע. בכל מקרה צבע חדש יחסית לא יירד, רק שכבה מיקרונית של לכה), והוא עוזר לטשטש את השריטה, אבל לא להסיר אותה באופן סופי אם היא אכן הגיע לפח.

לא הייתי ממליץ להשתמש בטושי ה"פלא" השונים, כי בסוף יש תופעות כאלה ואחרות שהטוש הוא לא בצבע של הרכב, או שיורד בשטיפה בכלל, ואז קורה שאתה משלם בין 2-5 דולר על טוש מאיביי שבעצם לא עושה את העבודה, ובכך אתה בעצם משלם על כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...