Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

איזה נהג מטומטם, אנשים כאלה צריך להוריד מהכביש.

אייל, אין לך ברכב הפרטי אורות כאלה? יכל לחסוך לך את ההתחמקויות המפגרות שלו.

mAA0k5fgnC8zdAFYaoxW3hw.jpg

חוקי לשים את זה ברכב פרטי? לא רק משטרתי?

זה לא נקרא "התחזות לשוטר"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, תחזור בבקשה לפרסם פה סרטונים, חבר אתה חסר. ;-)

+1

אייל, אתה הגיבור שלי.

+1

מסכים. המשטרה בדרכים צריכה להיות סמויה, עם מצלמות דרך ולתפוס את הנהגים הבריונים האלה. יש אנשים שחותכים מהשוליים ואז נדחפים בלי רחם, זה נורא...

+1

איזה נהג מטומטם, אנשים כאלה צריך להוריד מהכביש.

אייל, אין לך ברכב הפרטי אורות כאלה? יכל לחסוך לך את ההתחמקויות המפגרות שלו.

mAA0k5fgnC8zdAFYaoxW3hw.jpg

מצטרף לשאלה, למה שלא תתקין מערכת פשוטה וזולה עם אישור מהממונים עלייך?

חוקי לשים את זה ברכב פרטי? לא רק משטרתי?

זה לא נקרא "התחזות לשוטר"?

לידיעה, הוא שוטר. שוטר לא יכול להתחזות לשוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה אפילו לא התקנה, בסך הכל מדביקים את זה בוואקום לשמשה ומחברים לשקע.

זה עולה גרושים ברשת. כמובן שלאזרחים אסור לשים כזה דבר ברכב כי זו התחזות לשוטר + הוספת תאורה ("התקן פולט אור" בלשון החוק).

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכל הכבוד וכל ההילולים והאאורה, אני דווקא הייתי רוצה לדעת, מה הסיבה שלך הייתה לאחר התקרית הראשונה שהוא כביכול "חתך" אותך מצד ימין, להמשיך לשחק איתו משחקים גבריים ולא לתת לו להשתלב ולעבור ולאחר מכן לטפל באירוע?

התחלתם לשחק ביחד משחק של מי יותר גבר תוך כדי שאתה ביחד איתו, בבירור מפריעים לשאר התנועה וביחד, גם אתה וגם הוא מסכנים רכבים אחרים.

מה הסיבה שלך הייתה להתחיל את כל זה? אם במקום להיות נהג יותר רגוע וחכם, גם אם חתך אותך, נכון, צופרים וכו', אבל מה הסיבה לא לתת לו פשוט להשתלב והיית צריך להאיץ בחוזקה כדי לחסום אותו שנית ושוב ושוב? די ברור שמצב כזה מוביל לקריאת תיגר עלייך.

ברור שאתה שוטר ואתה באותו הרגע מבין שהמילה שלך כנגד שלו, היא חזקה יותר ולכן עשית את משחקי הכוח.

סלח לי, לא יצאת כאן חכם, לא גיבור ולא שום דבר שחבריי הפורום רואים כאן עם כל הכבוד, שיחקת איתו משחקי כוח והוא החזיר לך בתורו.

אכן, יש ללמד לקח, אבל כנראה רצית סרטון מפולפל יותר כדי להכניס לו טוב חזק יותר אחר כך, ילדים קטנים.

נהג סקודה שכזה, צריך להוריד מהכביש כמה שיותר מהר גם אם זה כולל "משחקים" איתו כהגדרתך.

זה אפילו לא התקנה, בסך הכל מדביקים את זה בוואקום לשמשה ומחברים לשקע.

אני מדבר על התקנה של אורות וגם מערכת כריזה פשוטה.

וההגדרה של להדביק חלק שכזה לשמשה, גם נקרא התקנה, לא? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיווה שאייל ינשק אותו בטמבון

יודע מה קיווה, שאלתי מה היה התירוץ שלו לזה, אם נשאל. הרי הוא לא יגיד לשוטר "דפקתי ברקס כי רציתי שתיכנס בי מאחורה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

+1

+1

מצטרף לשאלה, למה שלא תתקין מערכת פשוטה וזולה עם אישור מהממונים עלייך?

לידיעה, הוא שוטר. שוטר לא יכול להתחזות לשוטר.

לא ידעתי שהוא שוטר, טוב לדעת עכשיו, :)

וסתם בשביל השאלה, האם מישהו רגיל (סתם אדם) יכול לקנות את זה ולשים את זה ברכבו ולהתחיל מסע מעצרים מוטוריים? :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטונים הכי טוב שהיה פה מזה עשרות עמודים.

איזה יופי! שאפו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. אל תנסה אפילו להשתמש בצקלקה ברכב שלך. לא רק שאסור להשתמש בזה וזה נוגד את החוק, זו גם עלולה להחשב כהתחזות לשוטר.

יש לי צקלקה כזאת זרוקה במחסן אך אני לא שם אותה ברכב כי אני לא נוהג לעצור רכבים כשאני לבד ברכב ללא גיבוי אלא אם באמת מדובר במשהו מוגזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רני, מה אתה חושב שהתשובה?

אדם שלא נמנה עם כוחות הבטחון (כיבוי אש, מד"א, משטרה, משרד הביטחון ושלוחותיו, ביטחון עירוני וכו') לא יתקין דבר כזה, שכן זאת תהיה התחזות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לא ידעתי שהוא שוטר, טוב לדעת עכשיו, :)

וסתם בשביל השאלה, האם מישהו רגיל (סתם אדם) יכול לקנות את זה ולשים את זה ברכבו ולהתחיל מסע מעצרים מוטוריים? :p

אתה יכול להזמין את זה מאיביי ולהפחיד אנשים בדרכים, עד ששוטר אמיתי יעצור אותך ואז תתחרט על היום שחשבת על זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה, אני מסכים עם דעתו של automatic 1, לדעתי היית צריך לתת לו להשתלב, ולאחר מכן לעצור אותו בצורה רגועה יותר .

נראה שהמראה של הרכב שלו "הדליק" אותך, וצפית את התגובות שלו למעשיך.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכבד את דעתך. אולי אתה צודק אך ברגע האמת כשיש לך זמן מועט ביותר לקבל החלטה מה לעשות, אתה מקבל החלטה וזו היתה החלטתי באותו הרגע.

קל מאוד לשבת בבית במזגן מול המחשב ולבקר החלטות של אדם מנוסה בשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי, אינשללה, אמן, דאי בוגו, שיהיו הרבה יותר ניידות, עדיף סמויות, בכבישים. זה נורא חסר, בכל הארץ.

אייל, כל הכבוד, כן ירבו שלילות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטונים הכי טוב שהיה פה מזה עשרות עמודים.

איזה יופי! שאפו.

אם אנשים פה לא היו מאשימים כל אחד שמעלה סרטון כלשהו, היו יותר סרטונים ופחות ברברת.

באמת חסרים לי הסרטונים של אייל, נקווה שיתמיד ולא יתייאש מהברברנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...