Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

קל מאוד לשבת בבית במזגן מול המחשב ולבקר החלטות של אדם מנוסה בשטח.

+1

גם כשהמשטרה עושה את עבודתה יש לאנשים תלונות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה את עבודתה? לחסום נהג סורר מספר פעמים מלהכנס לנתיב, זה בהחלט שוטר גאון ונהג חכם, בחייך.

ברור שקל לשפוט תחת מזגן ומקלדת, אבל נחש מה? יצאתי מהמשרד ונהגתי כמו נהג חכם ובן אדם, גם אם מישהו חותך, אני הרי גם ככה מצלם הכל.. ארצה או לא, אטפל בו.

להתחיל עכשיו משחקי כוחות בכביש כשאין לך מושג כי אתה נעול מטרה מה קורה בנתיבים אחרים, זה לא בדיוק משהו שהייתי מצפה מכל אחד לעשות.

ברור, לאייל יש נסיון, אין ספק, אין כאן וויכוח בכלל... העניין הוא, שלדעתי, בהשתלבות עם הנתיב, אייל יכל לשים לב לרכב המגיע או מנסה לחתוך והיה לו די זמן לבלום או להאיץ בהתאם (נהג חכם תמיד מסתכל בנתיבי האצה, סלח לי כן ומתפעל את הרכב בהתאם, או שאתה בולם או שאתה מאיץ, אין בין לבין ולהמתין לסיטואציה כפי שהתרחשה, נכון?).

ולכן, לאחר הנסיון הראשון, ללא ספק כלל, שהלא היה שום טעם להאיץ, לחסום שנית, לחסום שוב ולחסום שוב, בשביל מה?

אתה עם עצם המשחקים שלך, אם היה נהג מאחורייך וחבל שלא צילם, היו רואים בבירור 2 רכבים משחקים חתול ועכבר ומשחקי כוחות, אתה בעצם לא מאפשר לנהגים מצד שמאל לעקוף אותך, הם מפחדים ובצדק, משחקי כוחות.

אם היה נהג מאחורייך שצילם את זה, היה מגיע לבית המשפט, מה היינו רואים ממבט אדם חיצוני? מקלדת מזגן וקל לשפוט? לא ידידי.. היית אוכל אותה כהוגן גם כן וחוטף נזיפה ראויה ככל הנראה על התנהגות "המשטרה" בכביש, כפי שחלק כאן מהללים, עם כל הכבוד.

לפעמים, אנשים ששופטים גם אם זה מהמזגן או מהמקלדת, לא אומר שאין להם רכב ואין להם גם, במקרה, 10+ שנות נסיון בכביש והם משתדלים להיות חכמים בכביש, בדיוק אחריי סיטואציות כאלו ואחרות.

אם אנשים בוגרים לא מבינים את זה, איך נחנך דור צעיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גם שאין לנו מושג (מלבד אייל) מה קורה בנתיב השמאלי נכון לאותם רגעים.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

יש לנו מושג, נהגים שמפחדים לבצע עקיפה כי רואים את משחקי הגבריות שמתרחש כרגע בכביש שכל אחד מנסה להוריד את השני ולחנך את השני, דמיין את הסיטואציה בתור נהג מאחורה, מה יש לדעת? בחייך, נהגת בכביש אי פעם או?

פעם אייל, פעם הסקודה, פעם אייל, פעם הסקודה וככה כל אחד מנסה להוריד או לחנך את השני ומזגזגים בין הנתיבים, איזה נהג שפוי יבצע עקיפה בשמאלי? או בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תמשיכו בכיף עם התגובות, די מעייף לשמוע אנשים שכואב להם לראות ביקורות, אבל לעיתים, מהללים כאן אנשים או סרטונים ללא שום אבחנה והבחנה, וזה כבר... מסוכן קצת.

תמשיכו להעלות בכיף, אבל לעיתים, יש מקום לתת חוות דעת וביקורת, מי שחלש לו מדי, שידלג על הביקורות ויחפש רק סרטונים, זה די פשוט, מה הביג דיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אוטומטי1, אני חושב שתפקידו של השוטר הוא לא רק להעביר את סרטון לגורמים הרלוונטיים (זה מה שכל אזרח יכול לעשות) אלא גם להשתלט על האירוע כשמתאפשר. הנהג חתך אותו מהשוליים והמשיך להשתולל גם אחרי שנאמר לו לעצור. אם אייל לא היה עוצר אותו, יכול להיות שכדי לברוח נהג הסקודה היה עושה עוד שטויות מסוכנות על הכביש.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק, אמנם הוא הגיע מנתיב ההאצה אבל תנחש איפה הוא היה שניה לפני זה.

אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה. מדובר בנהג עבריין שלא צריך להיות על הכביש.

אתה יכול לומר שלא נתתי לו להכנס, אתה יכול לומר שאני מסכן את שאר המשתמשים בכביש אבל אתה לא היית שם ולא יודע מה באמת היה המצב על הכביש ואין לך מושג על השיקולים בהחלטות של אדם בשטח.

באמת שאין לי ענין או צורך להתדיין איתך או להצטדק בפניך.

זה באמת יפה שהחלטת שאין לי מושג מה קורה בנתיבים שלידי. איך אתה יודע את זה? היית לידי ברכב? קיבלת בשידור ישיר ממזל"ט את צילום האירוע או שאולי אתה נמרוד הראל?

לצורך העניין בזמן העקיפה שלו מימין ומיד לאחריו בזמן שאני הייתי בנתיב השמאלי, לא היה אף רכב מאחורינו במרחק שיסכן אותו.

לאחר מכן התקרבו רכבים אך כבר לא היה סיכון עבורם.

ולהגיד שחסמתי אותו מלהכנס לנתיב מספר פעמים זו היתממות של מישהו שלא מחובר לקרקע.

כנראה שכל אחד רואה את מה שהוא רוצה.

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמח לקבל את מספר התיק כאשר תהיה פסיקה לקרוא מה דעתו של השופט עליו ועלייך.

זה בסדר, ידוע לי מה זה להיות שוטר בשטח ולקבל החלטות, פעם אחת תג כחול, תמיד תג כחול הא חבר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה (תגובה) : גם אני רוצה לראות את הצל"ש שיקבל מהשופט על עבודה יוצאת מגדר הרגיל.

אייל,

כל הכבוד על השירות הציבורי מחוץ לשעות הפעילות, התעוד השיתוף ועל התגובות!

שאלה: זה לא בעייתי מבחינה חוקית או מנהלית, לתת דו"ח כשאתה מעורב באירוע?

בעקרון שופט יעדיף מילה של שוטר שהסתכל מהצד על הסיטואציה ותעד עבירת תנועה. אם הנהג העבריין קיפח את זכות הקדימה של השוטר אז עלול להיות בכך הטיה מסויימת של השוטר להעיד שעבר עבירת תנועה.

כיוון שכל העניין מצולם, אז אין פה בכלל שאלה. לצערי הבחור לא ישב כנראה בכלא (ואולי עדיף עבודות שירות), אבל אני מקווה מאוד שלא יאחז בהגה להרבה שנים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק, אמנם הוא הגיע מנתיב ההאצה אבל תנחש איפה הוא היה שניה לפני זה.

אוקיי, זו כבר תפנית בעלילה, חבל שאין לך גם מצלמה מאחור.

בכל מקרה, אין צל של ספק שמדובר בבריון כביש, ומעצרו היה לגמרי במקום, פשוט לא בטוח שהשימוש בדרכו של הבריון, הוא הנכון על מנת לגרום לזה לקרות.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל, אין לי מושג באיזה רכב אתה נוהג, ואני סקרן לדעת אם היה מצב לסגור עליו אם לא היה נוצר פקק. היה רושם כי הוא פתח פער לא קטן ממך.

זו עוד הוכחה שיש צורך ביותר נוכחות משטרתית בכבישים.

עריכה: יש לך גם מצלמה אחורית? איך אתה מוכיח טענה שכזו? מילה נגד מילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה הייתי עם הקורולה אבל לא לחצתי ממש. כי ידעתי שאין לו יותר מדי לאן להגיע מלבד לפקק.

בכל מקרה הרכב שלו יותר חזק זה בטוח.

אין לי מצלמה אחורית אבל זה לא משנה, יש את רישום הנסיבות של השוטר בשטח וזה מספיק.

לצורך העניין לא צריך גם את תיעוד האירוע מהמצלמה.

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופה חברים תלמדו ממקור ראשון, השוטר יכול לרשום כל מה שהוא רוצה ואחר כך לך ותוכיח, אז כדאי מאוד שתתחילו לחשוב עם הראש של עצמכם אם הייתם רוצים להתקל בסיטואציה דומה ששוטר רומס אותכם בכביש גם אם התנהגתם לא יפה? ומה אחר כך? מה שהוא רושם זה קביל הרי, נכון?

דרך אגב, הנהג לא יקבל שום דבר ובמקרה הגרוע קנס, חיים בסרט כולם כאן.

כל עוד השוטר לא היה בניידת, ללא זיהוי רשמי, או חיצוני, מדובר היה על מקרה שבין נהג לנהג רגיל לכל דבר, העניין הוא, שאייל פשוט בחור להפעיל את סמכותו בזמן היותו אזרח (שוטר 24/7, אחר כך אחד יצעק לי מהחלון עצוק אני שוטר, נו באמת במיוחד אחריי שניסה לרמוס אותך) וזה הכל, לאחר שאייל הפעיל את סמכותו והנהג עצר, משם רק אם היה עושה בעיות, היה נחשב כמשהו נגד המשטרה, ככה? שום דבר, עבירת תנועה ונהיגה בקלות ראש לכל דבר, ייצא כמו גדול מזה עם עורך דין וממליץ לא לתלות תקוות יותר מדי.

בגלל זה, עושה שימוש ב 2 מצלמות, אחת מעולה לקדימה ושניה בסיסית מאחורה, שוטר לא שוטר עבריין לא עבריין, הכל מתועד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...