Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה 2008

שמרית חזי
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני חדשה כאן ובכלל בעניין רכבים...

הציעו לי מליסנג פיאט פנדה 2008 עם ק"מ של 20,000 שזה כלום ב35,000

אבל הבנתי שהנפח מנוע קטן (1250)

האם זה שווה? האם הרכב אמין? האם זה יגיביל אותי בניעסות ארוכות , למשל ,מהמרכז לירושליים הוא יסחוב??

אשמח לקבל פרטים.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסחוב גם יסחוב, לא מגביל בכלום וזה אחלה רכב עם כלום ק"מ.

רק לא הבנתי - למה נראה לך שרכב בן כמעט 5 שהוא יוצא ליסינג יהיה עם 20 אלף ק"מ? אני עושה את הק"מ הזה בשנה ואני לא ליסינג עם דלק על חשבון הברון. לי זה נראה שיש פה קטצ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שמרית,

המנוע של הפנדה אמנם קטן אבל כדאי לזכור שגם הרכב קל וקטן ולכן בסך הכל אין הדבר מהווה בעיה. הפנדה היא בעיקרון מכונית עירונית, אך אין לה שום בעיה להתמודד עם הכבישים המהירים בישראל, להגיע לירושלים, לגולן או לכל מקום אחר בישראל. אם את מתכוונת לעשות את הנסיעות האלו על בסיס יום יומי כדאי לשקול רכב גדול וחזק יותר, אך אם מדובר בנסיעות מזדמנות אין עם זה שום בעיה ואף יותר מכך – תגלי כמה חסכונית בדלק המכונית הזו.

במידה ואת עדיין חוששת, צרי קשר עם נציג המכירות בסניף ובקשי לבצע נסיעת מבחן על הפנדה המדוברת כדי לוודא כי היא מתאימה לדרישתך ועונה על ציפיותייך.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנדה היא רכב אמין מאוד, ואם לא מדובר בנסועה קבועה אלא רק מדי פעם - אז אין שום בעיה לעשות אותה.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפנדאי שרוב נסיעותיו הם ת"א-י"ם-חדרה, אני יכול לספר שהפנדה היא מכונית מעולה מבחינת התניידות חסכונית. היא מטפסת לירושלים ללא בעיה. לא, היא לא עוקפת אבארת'ים מהשמאלי, אבל שומרת על 90 קמ"ש קבוע בעליה למחלף הראל.

במישורים, מטבע הדברים אין לה בעיה. צריכת דלק של 1:18 זה דבר אמיתי.

בעיר היא חגיגה אמיתית, עם שדה ראיה מעולה, הגה עם מצב CITY ומבנה קובייתי שמצליח להידחף לכל חניה שההוא עם הגטס כבר התייאש מלנסות. בזכות תא מטען גבוה, עגלת הילדים נכנסת אליה יותר בקלות מאשר לתא המטען של הג'טה. מדהים.

אחרי כל הסופרלטיבים:

היא די מחפירה מבחינת בטיחות. יש לה שתי כריות אוויר בלבד ואין לה בקרת יציבות (רק מ2009).

לדגמי הפנדה של לפני 2010 היו מראות צד קטנות במיוחד.

כמו בטבע, גם רוב הפנדות המוטוריות סבלו מחיים קשים והתעללות. רובן נמכרו לחברות ליסינג או השכרה, ושם הן שרדו רק בזכות החוסן המכני והאמינות שלהן. כדאי מאוד לחפש מכונית מיד פרטית, החל משנתון 2009 אז הן צוידו גם בבקרת משיכה.

בארץ נמכרו גם פנדות עם תיבה רובוטית (שמשום מה זכו למדבקה עליה כתוב "Automatic". ציניות של היבואן כנראה). הייתי ממליץ בכל לב ללכת על התיבה הידנית ולא על הרובוטית.

לפנדות הידניות יש סייען זינוק בעליה (Hill-Holder) כך שאין את הפחד שהאוטו יכבה בזינוק בעליה, מה גם שההתרגלות לתיבה ידנית נמשכת זמן קצר, ועדיפה על פני התיבה הרובוטית הספציפית הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...