Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו מכיר את המוצר הנ"ל: http://www.juststandit.com/#!homehe/csgm ?

מוצר ישראלי עם אחריות ל-5 שנים!

עושה רושם של מוצר טוב.. למישהו כאן יש את זה / מישהו שמע על זה משהו?

עריכה אחרונה על ידי louisvuitton1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

כרגע יש לי את הדבר הזה באוטו:

images.jpg

אני פשוט רוצה לקחת מתקן מסויים, להוריד לו את זה שנדבק לחלון או לדשבורד ולהשאיר את זה שנמקבע את הטלפון ולקבע את הדבר הזה על המתקן הזה שיש לי, זה אומר שאני צריך משטח חלק ואני מעדיף שיהיה החזקה מהצדדים ומלמטה

אני ברור?

למישו יש המלצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציץ שני דפים אחורה, כתבתי שם על כמה אופציות אפשריות למצב שלך.

http://www.carsforum.co.il/vb/showpost.php?p=4439310

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הiotte xl מחזיקה אצלי נקסוס 5 עם מגן עבה. לאחר חודש אין סימני עייפות בקפיץ או בתחתית הדביקה. מזכיר שרק חודש אצלי

תגיד איך הוא מסתדר עם החום בארץ שהוא מחובר לדשבורד? אני משתמש בExomount ואחרי שעה שאוטו בחום הוא פשוט מתנתק מדשבורד...(שהוא מחובר לחלון הוא לא מתנתק לעולם אבל זה לא ממש נוח לי...)

הזמנתי היום את הExogear Exomount Touch Air, שהוא יגיע אני ארשום ביקורת, נראת לי אופציה מעניינת ונוחה במיוחד בנסיעות ארוכות בקיץ שטלפון מתחמם שהוא יושב על החלון/דשבורד...

עריכה אחרונה על ידי Taimors
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד איך הוא מסתדר עם החום בארץ שהוא מחובר לדשבורד? אני משתמש בExomount ואחרי שעה שאוטו בחום הוא פשוט מתנתק מדשבורד...(שהוא מחובר לחלון הוא לא מתנתק לעולם אבל זה לא ממש נוח לי...)

הזמנתי היום את הExogear Exomount Touch Air, שהוא יגיע אני ארשום ביקורת, נראת לי אופציה מעניינת ונוחה במיוחד בנסיעות ארוכות בקיץ שטלפון מתחמם שהוא יושב על החלון/דשבורד...

לי היו שלושה Exogear Exomount בשני כלי רכב שונים.

המקוריים עולים יותר אך מחזיקים כשנה.

מעבר להצמדה הראשונה לשמשה הקדמית, הם מעולם לא נפלו או 'דרשו התייחסות'.

למה כשנה?

בשניים שהיו ברשותנו, אחרי כשנה נשבר אחד הקליפסים האוחזים את הטלפון.

השלישי (שעבר מהרכב שלי לרכב המשפחתי) עדיין מתפקד כהלכה אך הוא 'צעיר' משנה.

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם 2(מקוריים), אחד מדגמים החדשים שלהם שהזמנתי לא מזמן ואחד שהוא מדגמים הראשונים שלהם(יש לו שנה וחצי לפחות...) שהיה עוד בשימוש ברכב הקודם ושניהם עובדים מעולה שהם מחוברים לשמשה. הבעיה מתחילה כאשר הם מחוברים לדשבורד הם לא מחזיק שם הרבה זמן בחום בארץ...

בגדול יש להם מוצרים מעולים, איכות בניה טובה והיתרון הכי חשוב שהם פשוט מתאים לכל סוגי המכשירים, פשוט הווקום שלהם שהוא מחובר לדשבורד הוא לא מצליח להתמודד עם החום הישראלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט אם לקנות את המעמד מהיציאת cd או לסוכך שמש.

לא אכפת לי מהטעינה של המכשיר אלא שיעמוד יציב ללא ואקום או כל מיני שטויות שנצמדים לפלסטיקה של הרכב.

מה עדיף?

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את המעמד שנכנס ל CD, אני מאוד מאוד מרוצה ממנו. תוכל לראות בחתימה שלי לינק לבלוג. יש בו השוואה של כמה מעמדים והסיבות למה אני חושב שלפחות בשבילי זה המעמד האידיאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט אם לקנות את המעמד מהיציאת cd או לסוכך שמש.

לא אכפת לי מהטעינה של המכשיר אלא שיעמוד יציב ללא ואקום או כל מיני שטויות שנצמדים לפלסטיקה של הרכב.

מה עדיף?

אוהד, יש לך רכב דומה לשלי...

זה מה שכתבתי לפני כשבוע ונכון להיום, המלצה חמה מאוד - לא נדבק לדבר, לא קודח חורים ברכב, עומד יציב, נגיש ליד וקרוב לשקעי הטעינה.

לא זול אך לטעמי שווה את עלותו.

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...