Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקסוס ורודה

אנלוגי
שימו לב! השרשור הזה בן 4127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה, לא ככה?

מעניין כמה זמן יישאר הסמל על הרכב, למרות שלמראה המאבטחים בכניסה לחנות שלה הייתי חושב פעמיים. אם אחד כזה יהיה בסביבה כשמישהו ינסה לפרק את הסמל, יש לי הרגשה שמהר מאוד הוא ימצא עצמו מחובר למשקולת בטון בדרך למצולות הירקון.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איפה הרכב נמצא?

:twisted:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזעזע ולא נעליים..

כל אחד ובחירתו. באמת ראיתי את הלקסוס בהרצליה פיתוח ולא הבנתי למי יש את הביצים להביא צבע כזה.

סוף סוף מתחיל להיות צבעוני בכבישים האפורים שלנו.

561579_10151973207665571_2104108208_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לפרגן? לא, באמת. הראידמן הזאת עשתה משהו בחיים שלה חוץ מלהתחתן עם כסף ואז לפזר אותו על דברים חסרי טעם לחלוטין?

אולי על טעם ועל ריח אין להתווכח, אבל תסלחו לי - יש לה טעם דוחה ברמות. וזה גם לא רק עניין של טעם, זה עניין של צניעות. קריסטלים על הסמל? איפה היא חיה? בארץ הברביות? עלק "הגשמתי חלום". טוב שהיא לא שמה מדבקה של הלו קיטי על מכסה המנוע. פתטי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפרגן על הרצון לרצות מכונית "אחרת" מהשאר ולהגשים אותו.

מניין הגיע הכסף למכונית הזאת? ממש לא ענייני והפרגון לא נועד בשבילו.

אגב, לגבי הסמל, זה די ברור שמישהו כבר יחמוד אותו, גם אם הוא לא שווה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לפרגן? לא, באמת. הראידמן הזאת עשתה משהו בחיים שלה חוץ מלהתחתן עם כסף ואז לפזר אותו על דברים חסרי טעם לחלוטין?

אולי על טעם ועל ריח אין להתווכח, אבל תסלחו לי - יש לה טעם דוחה ברמות. וזה גם לא רק עניין של טעם, זה עניין של צניעות. קריסטלים על הסמל? איפה היא חיה? בארץ הברביות? עלק "הגשמתי חלום". טוב שהיא לא שמה מדבקה של הלו קיטי על מכסה המנוע. פתטי.

עד שיש אדם אחד שמשקיע ברכב שלו ולא קונה סתם אודי S משהו,

כסף שלה, שתהיה בריאה ותתחדש.

לגבי תסביכי ילדות, יש מספיק בניינים משרדים בארץ שעל הבניין מופיע שמעון שמעון נדל"ן בגלל שאבא של שמעון צעק עליו בגיל 4 שהוא כלומניק ולא יצא ממנו כלום וככה שמעון מחזיר לו.

בגלל זה קוראים לזה תסביך, זה עולה המון $$$.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכתבה בכלל חשבתי שמדובר על גרסת bespoke, סה"כ צבע וקצת קריסטלים :roll:

אם זה מה שעושה לה את זה - לבריאות, לפחות ככה אנחנו בטוחים שהיא תשמור על הרכב שלה (ויוצא מזה שעל של אחרים).

לדעתי בכלל צריך לפרגן לה - הרכב בלי "קיט ניקלים" וגועל נפש אחר. כאן זה באמת עניין של טעם וריח, חוסר טעם נוראי אפשר למצוא במקומות אחרים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפרגן על הרצון לרצות מכונית "אחרת" מהשאר ולהגשים אותו.

היא לא רוצה מכונית אחרת מהשאר. היא רוצה תכשיט שאין לאחרים בשביל להשוויץ בו מול כולם. באותה המידה זה יכול היה להיות ענק יהלומים. זו הסיבה שאני אומר אין על מה לפרגן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתהיה בריאה ויהיה לה אלף לבריאות. אני בספק אם מישהו ישמע עליה עוד 10 שנים בכלל. אז היא נהנית מהשם הטוב שיש לה עכשיו והיכולת הכלכלית להשוויץ. הרי מיכאל צ'רנוי לא יכול לחיות לנצח, וכשהיא תזדקן קצת, הוא יחליף אותה בגירסה צעירה יותר והלקסוס תימצא במקרה הטוב בחניון של בניין דירות בלוד.

חמסה חמסה.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא רוצה מכונית אחרת מהשאר. היא רוצה תכשיט שאין לאחרים בשביל להשוויץ בו מול כולם. באותה המידה זה יכול היה להיות ענק יהלומים. זו הסיבה שאני אומר אין על מה לפרגן.

פשוט ונכון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P:-P:-P:-P:-P

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...