Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד S-MAX אקובוסט. שבוע ו 1500 ק"מ, רשמים.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 3248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דגם הטיטניום מוסיף לחוויה:

240 כ"ס, 35 קג"מ. פחות מ 8 שניות ל 100 ! 235 קמ"ש מירביים.

צמיגי 235/45/18 ! ג'אנטים יפיפיים.

מעצורי דיסק מחוזקים - קוטר גדול יותר.

גג פנוראמי עם וילון חשמלי.

פאר פנימי מדהים - אין קשר לטרנד כולל לוח שעונים אחר לחלוטין עם מסך LCD וממשק נהג מכונית משוכלל מאוד כולל באמצעות דיבור.

מערכת סטראו של SONY עם 11 רמקולים כולל סאב ואיכות שמע נדירה.

ריפודי עור/אלקנטרה.

אין ספק, פורד מספקים אלטרנטיבה ייחודית לנהג המשפחתי שרוצה רכב דינמי, נוח בצורה בלתי רגילה וגם למי שמתעקש ורוצה סטייל.

תתחדש ותהנה! מכונית מעולה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מענין וכתוב לא רע.

האם סוגיית המזגן הלא מקרר כבר לא קיימת בדגם הזה ?

מה זה "דקות אחדות" לקירור הרכב ?

בקשר למראה הרכב 2 דברים צרמו לי: הצבע, הפורד נראית יוקרתית בהרבה עם צבע כהה, רצוי שחור, הלבן מוניתי מידי ונראה זול.

הג'אנטים נראים זוועה, אלו הגלגלים היחידים שיש להם בהיצע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה,

אתמול ביליתי ~500ק"מ ב S-MAX יחד עם הבוס, מאשר כמעט את כל הדברים שאיל כתב. הכוח הזמין מפתיע בפעמים הראשונות.

אחרי שאתה רגיל שמיני-וואנים הם עצלים פתאום 203 כ"ס וטורבו עושים פלאים לחווית הנהיגה, שאפו לפורד על ההברקה.

תתחדש וסע בדרכים טובות!

המינוס היחידי שמצאתי הוא המזגן, פתחים קטנים ופחות אפקטיבים בחום הישראלי, רוב הזמן המזגן היה על ה 80% אחרי כמה דקות של 100%. ההרגשה הייתה שקשה למזגן עם החלל הגדול.

עריכה: פרוקסימה, שידרת לי בטלפתיה את השאלה אז ראה את התיחסותי.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PROXIMA - לגבי הצבע, מסכים אבל אצלנו בעבודה מותר לבחור את כל הצבעים למעט שחור. את השאר אני לא אוהב אז מה שנשאר זה לבן.

החישוקים האלו הם היחידים שמגיעים כאן. אבל יש מבחר עצום אולי אפשר להזמין באופן מיוחד. בכל מקרה לי זה לא הפריע.

לגבי המזגן, ב "מספר דקות" הכוונה באמת למספר דקות בודדות. לא ישבתי עם סטופר אבל כבר בהפעלה מרגישים הקלה ואחרי 4-5 דקות (בהערכה) אפשר להוריד את עצמת המיזוג.

לי אישית המזגן מצויין. גם לילדים. אבל המזגן של הגרנדיס הרגיש לי יותר מידי אז אני מעריך שזה אינדיוידואלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. אני רואה שכמיטב מסורת רכבי הליסינג כבר הורדת אותו לשטח להצטלם :wink:

העיצוב הפנימי דומה למונדיאו ומאוד לא אהבתי את מתגי בקרת השיוט. הם לא אינטואיטיביים ומסודרים רע לטעמי.

נקודה נוספת שיש לציין זה פתחי המזגן העגולים. הם אולי נראים מיושנים אבל ניתן לכוונם לכל זוית שתעלה על רוחך בלי שום מגבלה.

הפלסטיק דמוי הניקל על ההגה לא מסנוור בשמש (במונדיאו זה מוציא אותי מדעתי)?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. זה שטח קל חכה...:-D

לגבי ההגה,אולי כדאי שתתחיל להרכיב משקפי שמש.:lol:

לי זה לא מפריע אבל אולי זה בגלל שהחלון הקדמי בSMAX רחוק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התיבה זהה לפוקוס?

לא!

מדובר בגיר רובוטי דו מצמדי רטוב. התפקוד שלו מצויין.

לטעמי הלבן יפיפה. זה לבן "קפוא". אפילו היצרן חושב שזה אחד הצבעים היפים יותר, עובדה שזה מה שמופיע בפרוספקט.

במיוחד במכונית בגודל כזה, גלגלים גדולים יותר מוסיפים למראה הכללי. השילוב עם הג'אנטים של הטיטניום (18') יפיפה.

סוגיית המזגן היא הזוייה ומי שמכיר, יודע שמישהו טיפס על עץ גבוה מדי בנושא הזה ופיתח פה אגדה. עכשיו בלי לכרות את העץ זה לא יגמר. על כל מוצר בעולם אפשר לשטוף לאנשים את המוח וברגע שהם עסוקים בלחפש את המפגע שכולם מדברים עליו הם ישתכנעו שזה נכון. המזגן עושה את העבודה היטב אין לו שום בעיה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגיית המזגן היא הזוייה ומי שמכיר, יודע שמישהו טיפס על עץ גבוה מדי בנושא הזה ופיתח פה אגדה. עכשיו בלי לכרות את העץ זה לא יגמר.

מעניין מי זה המישהו הזה. במקרה מדובר במישהו שנתן ל-SMAX כוכב אחד בלבד מתוך חמישה בעוד פולקסווגן טוראן מקבל חמישה, קיה קרניבל מקבל ארבעה וסאנגיונג רודיוס מקבל שלושה? :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כושר קירור של מזגן הוא דבר אינדיבדואלי לחלוטין.

לאחד קר כבר ב 25 מעלות ואילו השני מזיע כשהמזגן ב LOW.

מזגן של מיניוואן גדול שעמד בשמש כמה שעות, בצירוף 6-7 נוסעים, מטבע הדברים יתקשה לקרר במהירות ויזדקק ליותר זמן.

הזדמן לי לנסוע ב S-MAX דור קודם, ועוד בצבע כחול כהה, והמזגן קירר טוב בהחלט, גם אם לא היזדקקתי לסוודר.:-P

מה שהרשים אותי במיוחד היתה איכות ההרכבה, מאחר ומדובר במכונית של קבלן שיפוצים שעברה נסועה מכובדת בתנאים לא קלים.

כלום לא קירקש וקישקש, והמכונית מרגישה איכותית מאד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...