Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוודא שהמכשיר שלך מוגדר על בחירת רשת/מפעיל אוטומטית ותפעיל מחדש. זה יכול לעזור

איפה זה נמצא באייפון? :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תוודא שהמכשיר שלך מוגדר על בחירת רשת/מפעיל אוטומטית ותפעיל מחדש. זה יכול לעזור

וואי טוב אתה! עכשיו יש לי שיחות יוצאות אבל אין אינטרנט, מה ההגדרות של גולן לגלאקסי S1?

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדרות > מפעיל

Settings > Carrier

אין לי את זה :x

זה אומר שהמכשיר שלי סגור? למרות שכבר החלפתי סים מפלאפון לרמי לוי והכל עבד כשורה .. כרגע אין לי קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בעייתי נפתרה,מהיום גם מקבל שיחות משאר החברות.

לקח שלושה ימים אבל בסופו של דבר הכל תקין ואני מרוצה8) .

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי את זה :x

זה אומר שהמכשיר שלי סגור? למרות שכבר החלפתי סים מפלאפון לרמי לוי והכל עבד כשורה .. כרגע אין לי קו.

אוקיי בדקתי את זה ומתברר שהמכשיר שלי נעול, מחר אלך לפתוח אותו ונראה לי שתיפתר הבעיה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את 2 הסימים במרכז שירות הוט מובייל.

הכנסתי סים אחד בקו שאמור להתנייד מאורנג' ובינתיים אני ממתין למענה ממוקד הניידות. כבר מעל שעה על הקו.

נאמר לי במרכז שהניוד יקח בין 3 ל 24 שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עדיף להמשיך לזלזל בלקוח ולגרום לעוגמת נפש ותביעות?

תשים לב שרוב השרשור כאן הם תלונות.

לא מצדיק.

אך שים לב שכל התלונות נפתרות , ומגיע לחברה כמה ימי חסד לא? מה גם שהמפעילות הגדולות הערימו קשיים , אבל לאט לאט הכל מסתדר (זו גם הסביה שאני לא מבצע כרגע ניוד) , אבל באמת בוא תראה לי עסק אחד לא משנה כמה הוא מכבד את הלקוחות שלו וכמה דואג , שיפסיק לקבל לקוחות גם בעיתות מצוקה.

זה כמו שלא תקבל לקוחות לשווארמיה שלך כי נגמרו הבגטים , לא , אתה תגיד להם לחכות ורץ להביא חדשים. מי יחכה זה כבר משהו אחר

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון שלי: תהליך ניוד הושלם מאורנג',יש קליטה,לא יודע אם אני מקבל שיחות ממפעילים אחרים..

* לא הצלחתי להגדיר APN,המכשיר samsung galaxy mini - משמע שאין לי אינטרנט בינתיים

* לא הצלחתי לבצע הפניית שיחות

אשמח לקבל עזרה..

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון שלי: תהליך ניוד הושלם מאורנג',יש קליטה,לא יודע אם אני מקבל שיחות ממפעילים אחרים..

* לא הצלחתי להגדיר APN,המכשיר samsung galaxy mini - משמע שאין לי אינטרנט בינתיים

* לא הצלחתי לבצע הפניית שיחות

אשמח לקבל עזרה..

יש הסברים באתר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם בדיעבד זה קל להיות חכם גדול, אבל: אם אתם מבצעים ניוד לגולן, קחו מרווח ביטחון של יומיים (נגיד) שבהם תוכלו להסתדר בלי סלולרי - בכלל! אמנם יש אנשים שהניוד שלהם עבר מיידית, או לאחר כמה שעות, יש כאלו שלוקח יותר. ממה שלי נראה, ביצעתי את הניוד ביום חמישי (סופ"ש), כלומר שיתכן ולא מבצעים בו ניוד. לאחר מכן שישי ושבת (אין ניוד, אני מניח) ואז שני ימי חול - ראשון ושני, כאשר רק בשני הקו הופעל.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=maxcher;3426146

זה כמו שלא תקבל לקוחות לשווארמיה שלך כי נגמרו הבגטים , לא , אתה תגיד להם לחכות ורץ להביא חדשים. מי יחכה זה כבר משהו אחר

אתה אולי תקבל אותם ותתחיל למשוך אותם אבל בעל עסק חכם או שיגיד שנגמר או שיגיד שהוא שלח מישהו להביא באגטים וזה יקח עוד חצי שעה (כשבחצי שעה הזו יש לפחות רבע שעה מקדם ביטחון). הנקודה היא שאתה צריך לשים ללקוח הכל על השולחן בשקיפות מלאה ולתת לו לבחור.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...