Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מפגש ר"ג 23/7] - גועל נפש!

ד''ר וואנדורה
שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שאלה לכל החכמים:

אתם חושבים שאם תעבירו את המפגש למקום אחר אז "ילדוני נ50 סמ"ק" לא יגיעו???

הם יגיעו ויגיעו עם יותר רעש פי2!!!!!!

-----------------------------------------------------------------------------------

ולזה שאיחל לרוכבים להחליק אני מאחל לך שתעוף על קיר ב130 קמ"ש!!!!

ואני לא הייתי שם אבל יש לי קטנוע 250 סמ"ק וגם רישיון לאוטו (ונוסע על האוטו של אבא)

יש לך מושג מה איחלת לבן אדם?!?!?!?!? עדיף היה שתאחל לו מוות! ההחלמה מנפילה מאופנוע הרבה יותר קשה ממוות!!!

שקול מילים..........

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי שאלה לכל החכמים:

אתם חושבים שאם תעבירו את המפגש למקום אחר אז "ילדוני נ50 סמ"ק" לא יגיעו???

הם יגיעו ויגיעו עם יותר רעש פי2!!!!!!

אז זהו... שלא... התכוונתי (אולי) לנדב את החלקה מאחורי המשק שלי (15 דקות נסיעה מתל אביב) זהו שטח פרטי מגודר עם שער, אנשים לא רצויים לא יוכלו להכנס.

יש לנו רחבה מאחורה שיכולה לאכלס בשקט 50 מכוניות (אולי יותר, אם זה יהיה רלוונטי אני אבדוק את זה יותר לעומק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחלמה מנפילה מאופנוע הרבה יותר קשה ממוות!!!

לא נכון, יותר קשה להחלים ממוות :D

:roflmao:

הלו מאדאם !!! תרגיעי !!

למה את מסנגרת ככה, את אמא של אחד מילדי ה-DT ?

אני נפלתי מאופנוע כמה פעמים...ביג דיל. מי שרוכב שיקח בחשבון שהוא יפול.

:x

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבושם לך........

בכל אופן זה לא יפתור שום דבר, אולי גם תזמין אותם לעל -האש אצלך במשק!?!?!

קובי. :mad:

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבושם לך........

בכל אופן זה לא יפתור שום דבר, אולי גם תזמין אותם לעל -האש אצלך במשק!?!?!

קובי. :mad:

מה זה בדיוק לא יפתור? איך הם (הבלאגניסטים) יכנסו? מדובר על שטח פרטי, לא ציבורי.

לגבי העל האש - בכיף, רק שמישהו יביא בשר... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי היום.. ולא יכולתי להפסיק לצחוק מהילדים עם ה-50סמ"ק

שלא הפסיקו לעשות פוזות איתם...

אני לא מבין איך הם לא מתפדחים למשוך תשומת לב.. :roll:

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה דק' חזרתי מהמפגש בר"ג, הייתי שם זמן קצר יחסית. הגעתי עם אבא שלי להשתתף במפגש הפורדים (קאפרי, אסקורט, קורטינה).

אני מניח שחלקכם אפילו ראה את האוטו של אבא שלי - פיאט דוקאטו (מחזה נדיר במפגש מוטורי)

אתה מדבר על האדומה?

היו שם כמה..

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולזה שאיחל לרוכבים להחליק אני מאחל לך שתעוף על קיר ב130 קמ"ש!!!!

את שובר את ליבי...

אני רוצה לראות אותך אומר את זה אחרי שיורקים לך על השמשה או נתקעים בך מאחורה. חתיכת נאיב! גיבור גדול.

מזל שהפעם זה היה רכב גדול ומאסיבי, אבל מה היה קורה אם הוא היה נכנס בפגוש האחורי של המאזדה? (היריקה בשלב זה היא זניחה - השמשות של המאזדה מנטרלות DNA של ברברים).

שסיפרתי לאבא שלי שהוא נתקע במדרגת הגישה האחורית - הוא הצטער על זה שהוא לא שילב לרוורס והיה גולש לאיטו אחורה. הייתי רוצה לראות את ה- ox\/ הזה עם הDT באותו רגע.

אינשאללה תבוא המשטרה ותעשה כמה קנסות והחרמות לכל המתלהבים האלה עם ה50 סמ"ק שחותכים בין אנשים ונתקעים בפגושים! :evil:

למי שארגן את מפגש הפורדים - אני מציע פעם הבאה לעשות זאת באוניברסיטה. מפגש ר"ג הוא פצצה מתקתקת שמדי פעם היא קרובה לפיצוץ אך איכשהו משהו תמיד משהה אותה. ואני מניח שחלקכם (בנוסף לי ולאבא שלי) שחזו בקטנועים שרצו בין הפורדים ואת הדרדקים שנסעו מהר - חבל. פשוט חבל!

הקטע היום היה ממש זניח, אבא שלי יוצא גולני (מלחמת של"ג, כיבוש הבופור), ככה שהוא עבר דברים הרבה יותר קשים מיריקה על השמשה. ככה שמה שאני יכול לאחל לאותם אינפנטילים (שבטח נכנסים לכאן אחרי שלקחו קורס מזורז בהדלקת מחשב ובהתחברות לאינטרנט. וקרוב לוודאי אם לא בטוח שהם כותבים עם שגיאות קטיב ללא סימני פיסוק ועם הרבה סימני קריאה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) זה שעדיין, עם כל ליבי ונשמתי - שתכנסו לכזה כתם שמן ענק, שלא תדעו את הסוף שלו.

ולך הלו_מאדאם - Bite me! :fist:

שתהנה עם המתפרעים שלך. אבא שלי הוא נהג זהיר ושקול ולא עלה בדעתו איכשהו לטפל באותם בני פרוצות (הדיבור על השילוב לרוורס היה בחצי-חיוך). אני מקווה שיום אחד אתה (ובמיוחד אני) נגיע לרמות הנהיגה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד כי, אבא שלך יצא גבר בכך שהוא לא הגיב לדביל הזה על ה 50 סמע"ק הזה.

החוצפה היא שהוא עוד יורק על הרכב שלך. למה מי הוא :mad: .

מזל שאבא שלך נרגע. כי אחרת בזמן שהוא היה עוף אבא שלך היה יכול לפתוח עליו את הדלת או פשוט לדחוף אותו הצידה כנקמה על כך.

היריקה לא הייתה שווה את זה.

לאתה רוכב הייתי שולח ללוויינשטין לעובדות שירות שם. נראה אם הוא היה ממשיך לירוק.

בקיצור לרוכב :mm_nah: + :fist:

לאבא שלך :mm_yeah: + :multi:

נ.ב אני בטוח שאם זה לא היה מישהו רגוע. היה מתפח שם קרב בין שני פיוזים קצרים :mad:

בושה

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל הסבלנות. יריקה על החלון לא נורא... מוריד הילוך מרביעי ל 3 ומשאיר לו אבק. עם האופנוע 50 סמק שלו.

זה מתנקה.

אבל לתת לי מכה בפגוש במתוקה שלי? אני אספר לכם דבר מה על הקסארה, משהו טוב דווקא. האוחריים שלה בהחלט חזקים, ואף חזקים מאוד. טרנספורטר שלא שמרה מרחק איבדה את הרדיאטור הגריל והפנסים, אני התעקם טיפה הפגוש(תוקן) ופנס אחורי הוחלף.

במקרה כזה כמו עם האופנוען, אני אישית מסתכל במראה שהוא קרוב מספיק, מחכה שאיזה ילד חתול או כלב יחצו את הכביש ושם ברקס של החיים. מכניס את האמא של ה ABS.

כמובן , שאני יוצא צודק במשפט.

נכנסתה בי מאוחרה? לא שמרתה מרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל הסבלנות. יריקה על החלון לא נורא... מוריד הילוך מרביעי ל 3 ומשאיר לו אבק. עם האופנוע 50 סמק שלו.

זה מתנקה.

אבל לתת לי מכה בפגוש במתוקה שלי? אני אספר לכם דבר מה על הקסארה, משהו טוב דווקא. האוחריים שלה בהחלט חזקים, ואף חזקים מאוד. טרנספורטר שלא שמרה מרחק איבדה את הרדיאטור הגריל והפנסים, אני התעקם טיפה הפגוש(תוקן) ופנס אחורי הוחלף.

במקרה כזה כמו עם האופנוען, אני אישית מסתכל במראה שהוא קרוב מספיק, מחכה שאיזה ילד חתול או כלב יחצו את הכביש ושם ברקס של החיים. מכניס את האמא של ה ABS.

כמובן , שאני יוצא צודק במשפט.

נכנסתה בי מאוחרה? לא שמרתה מרחק.

הכל נשמע נחמד בתיאוריה, אבל אולי תחשבו על החיים של הבנאדם? שיהיה ערס, שיהיה הטמבל הכי גדול בעולם... אני לא הייתי מסוגל לשלוח שום בנאדם לבי"ח, גם אם הוא ירק/קילל...

ובקשר לבלאגן במפגשים - קחו לדוגמא את מפגש האלפות, מפגש קטן וחביב, ללא בלאגניסטים, ואינו מושך תשומת לב מיותרת מצד המשטרה...

אני אומר שוב, אלה שלא מתאים להם הבלאגן שם - שיתפסו פינה רחוקה יותר (ולא חסר שם מקום).

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל יום שישי, אחרי המפגש ברמת גן, מופיעה הודעה בפורום בסגנון "מפגש - גועל נפש".

הגיעה זמן לעשות משהו, לא? זה באמת גן חיות שם ובאמת כבר מחכים למשטרה שתבוא ותעשה סדר. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיכנסו סמוי ויקטפו את המנוולים שמשתוללים-פשוט שייקחו אותם החוצה ולא יעצרו אותם לפני כולם לבדיקה ונתינת דו"ח ככה גם לא תהיה התקהלות... :idea:

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...