Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מפגש ר"ג 23/7] - גועל נפש!

ד''ר וואנדורה
שימו לב! השרשור הזה בן 7234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי יש רעיון! :idea:

(קצת מסוכן ודי טיפשי , אבל אפשר לנסות)

אפשר להביא טרקטור או שניים (או סתם כמה מכוניות כבדות) שיעמדו ב"כביש הרייסים" הראשי שם וידאגו שאף אחד לא יוכל לעבור בו. (מי שירצה להיכנס יאלץ להיכנס מסביב בדרך הארוכה)

:shock:

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי שמח לבוא למפגשים האלו, אבל אחרי הסיפורים שאני שומע פה אני לא כ"כ בטוח..

ל- gibsonlp לדעתי, יש לך רעיון מצויין פה. אין כמו סלקציה איכותית, כל עוד הסלקטור הוא בן אדם עם קצת שכל.

אז לקראת המפגש הבא תעבר בפרטי את המיקום בין האנשים הנורמליים פה (כמובן שאני אשמח לקבל הזמנה גם).

אולי תחשבו על החיים של הבנאדם? שיהיה ערס, שיהיה הטמבל הכי גדול בעולם... אני לא הייתי מסוגל לשלוח שום בנאדם לבי"ח, גם אם הוא ירק/קילל...

שני דברים יש לי להגיד על זה..

א. אם הברירה הטבעית הייתה קיימת אנשים כאלו היו מתים ממילא

ב. עדיף החיים שלהם מאשר החיים של האנשים שכן נוהגים/רוכבים/הולכים נכון. אחרי הכל, הדגנרטים הם גורם מסכן..

וברוח קצת יותר קלילה..

שבטח נכנסים לכאן אחרי שלקחו קורס מזורז בהדלקת מחשב ובהתחברות לאינטרנט. וקרוב לוודאי אם לא בטוח שהם כותבים עם שגיאות קטיב

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לבוא למפגשים האלו, אבל אחרי הסיפורים שאני שומע פה אני לא כ"כ בטוח..

ל- gibsonlp לדעתי, יש לך רעיון מצויין פה. אין כמו סלקציה איכותית, כל עוד הסלקטור הוא בן אדם עם קצת שכל.

אז לקראת המפגש הבא תעבר בפרטי את המיקום בין האנשים הנורמליים פה (כמובן שאני אשמח לקבל הזמנה גם).

אולי תחשבו על החיים של הבנאדם? שיהיה ערס, שיהיה הטמבל הכי גדול בעולם... אני לא הייתי מסוגל לשלוח שום בנאדם לבי"ח, גם אם הוא ירק/קילל...

שני דברים יש לי להגיד על זה..

א. אם הברירה הטבעית הייתה קיימת אנשים כאלו היו מתים ממילא

ב. עדיף החיים שלהם מאשר החיים של האנשים שכן נוהגים/רוכבים/הולכים נכון. אחרי הכל, הדגנרטים הם גורם מסכן..

וברוח קצת יותר קלילה..

שבטח נכנסים לכאן אחרי שלקחו קורס מזורז בהדלקת מחשב ובהתחברות לאינטרנט. וקרוב לוודאי אם לא בטוח שהם כותבים עם שגיאות קטיב

אני לא ממארגני המפגש - בסה"כ חשבתי שאם תהיה הענות - אני מוכן לספק מקום פרטי.

השאלה שלי עודנה עומדת - מה כמות המשתתפים במפגשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברוח קצת יותר קלילה..

אני חושב שהוא היה ציני במקרה הזה. :?

בכל מקרה המפגשים, נהיה מקום לפורענות במיוחד ל"אופנוברברים" (כמו שאני וחבריי קוראים להם) הם מריצים שם הרמות גלגל ושפע טריקים בגרוש, באמת אני לא יודע איך הם לא מתפדחים למשוך ככה תשומת לב.

יש להכניס את המשטר(ע)ה לעניין, שתתחיל להוריד צעירים כאלה מהכביש, לשלול בלי יותר מדיי כתבי אישום , ישר ולעניין.

בסה"כ אנשים כאלה פוגעים בנו, רק לפני פחות משבועיים עברה הקריאה הראשונה בכנסת לחוק מוטורי. אז כל התקופה הזאת עד שהחוק ייצא באופן רישמי, זאת תקופה רגישה וחבל שכמה בחורים שרק אתמול קיבלו רישיון, יתנו לכמה שרים סיבה טובה לבטל את החוק.

בברכת המשך שבת שלום לכולם,

אלעד.

"מתחילים בשיא המהירות ומגבירים לאט לאט.."

(קרמבו - מבצע סבתא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מהפורום שבאים למפגש?

בסביבות ה-20-30, לא?! אם לא יותר.

אפשר לנסות שבוע אחד. אני בעד..

:wink:

אחלה,

אני אבדוק כמה דברים קודם (כמה מקום בדיוק יש לנו מאחורה, כרגע נראה לי שעד 50 רכבים ייכנסו בקלות)

כמו כן - האם זה נורא שמדובר בשטח לא סלול? (ישר, אבל לא סלול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברוח קצת יותר קלילה..

בכל מקרה המפגשים, נהיה מקום לפורענות במיוחד ל"אופנוברברים" (כמו שאני וחבריי קוראים להם) הם מריצים שם הרמות גלגל ושפע טריקים בגרוש, באמת אני לא יודע איך הם לא מתפדחים למשוך ככה תשומת לב.

יש להכניס את המשטר(ע)ה לעניין, שתתחיל להוריד צעירים כאלה מהכביש, לשלול בלי יותר מדיי כתבי אישום , ישר ולעניין.

בסה"כ אנשים כאלה פוגעים בנו, רק לפני פחות משבועיים עברה הקריאה הראשונה בכנסת לחוק מוטורי. אז כל התקופה הזאת עד שהחוק ייצא באופן רישמי, זאת תקופה רגישה וחבל שכמה בחורים שרק אתמול קיבלו רישיון, יתנו לכמה שרים סיבה טובה לבטל את החוק.

אלעד.

(קרמבו - מבצע סבתא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברוח קצת יותר קלילה..

אלעד.

(קרמבו - מבצע סבתא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שצריך להרים איזה מפגש בשטח הפרטי שלך. לפתוח נושא שבו אנשים המועניינים להשתתף יציעו עצמם וועדה של "חכמי הפורום" ירכיבו רשימת תפוצה עם הפרטים.

*מנסה להשמע חכם כדי שיזמינו אותו*

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שצריך להרים איזה מפגש בשטח הפרטי שלך. לפתוח נושא שבו אנשים המועניינים להשתתף יציעו עצמם וועדה של "חכמי הפורום" ירכיבו רשימת תפוצה עם הפרטים.

*מנסה להשמע חכם כדי שיזמינו אותו*

כנראה שלא הובנתי כראוי -

במידה ואכן נעשה משהו בסגנון, כ-ו-ל-ם יהיו מוזמנים

אני גם לא חושב שצריך להיות "סלקטור" נוכח.

כל הרעיון בשטח פרטי במקום שטח ציבורי זה שתהיה לנו גושפנקה חוקית לסילוק מתפרעים ואנשים לא רצויים (מה שאין ברמת גן),

יש לנו במשק דיירים ימ"מניקים כך שאולי תהיה גם נוכחות משטרתית (חברותית כמובן... ;))

קודם כל אני אברר את הרלוונטיות של כל העניין (לראות שהשטח אכן פנוי, אני בקושי נמצא שם (אני יודע שאבא שלי ואחי עבדו על ניקוי השטח...))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות את המפגש כמפגש פרטי לדעתי יאבד את הערך של ה"המפגש" המקורי.

כל הדבר המענין במפגש הוא שאנחנו נפגשים אם החבר'ה. ואז יוצאים לסיבוב כדי לראות רכבים אחרים מעניינים שמגיעים כמו אימפרזות פורשות אינטגרלה ועוד...

אם המפגש יהיה פרטי וסוג הוא יהיה משעמם מאוד כי החבר'ה תיהיה מצומצת וגם הרכבים..

זה פשוט יראה כמו מפגש של ....

PSA

:roll:

כאשר המפגש הוא גדול.הכוונה ברמת גן.יש צוחקים, פוגשים חברים,אחרים. רואים יותר דברים. עדיף להשאיר ככה כמו שהיום.

נ.ב בשטח שלך יש גזלן ?

כי אם לא אני פתח :lol:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה דק' חזרתי מהמפגש בר"ג, הייתי שם זמן קצר יחסית. הגעתי עם אבא שלי להשתתף במפגש הפורדים (קאפרי, אסקורט, קורטינה).

אני מניח שחלקכם אפילו ראה את האוטו של אבא שלי - פיאט דוקאטו (מחזה נדיר במפגש מוטורי)

לקראת השעה 17:50 החלטנו לחזור. אני מזהיר את אבא שלי שיזהר מכל ילדוני ה50 סמ"ק שחוץ מלשרוף דלק אין להם מה לעשות - ויצאנו.

נסענו בדרך המרכזית והתכוננו לצאת.

פתאום מאחורה - שני אופנועי DT מגיחים משום מקום מאחורי המסחרית. אחד מהאופנוענים הגדיל לעשות וירק לכיוון החלון של אבא שלי (החלון היה סגור).

אמרתי לאבא שלי שישכח מזה כי מי שעשה את זה הוא חייב להיות אינפנטיל פתאטי שחושב שאם יש לו אופנוע 50 סמ"ק הוא גבר-גבר.

יצאנו לכיוון לכיוון הרווחה על מנת לחבור לכביש הראשי - פתאום אנחנו מרגישים מכה קטנה מאחורה (לא רצינית, אבל זה היה משהו לא שגרתי), יצאתי החוצה לראות מה זה, אני רואה עוד אופנוע בסגנון הDT מנסה להוציא את הגלגל שנתקע לו במדרגת הגישה האחורית, לפני שהספקתי להבין מה קורה הוא שם גז ואמר לי "סעעמק".

חזרנו הביתה, אבא שלי עדיין קצת מחומם על מה שקרה, אבל זה יעבור לו. מפגש הפורדים (המצומצם יש לומר) הרגיע אותו במידה קלה.

אם אפשר לאחל משהו לכל הגברברים בעלי הקטנועים שחושבים שהם 'גברים' במסגרת הפורום - אני מקווה שתעלו על כתם שמן כזה גדול - שלא תדעו איפה הסוף שלו! נבלות! (בתקווה שהפרמיטיבים הפתאטים האלה יודעים איך להפעיל מחשב ולהתחבר לאינטרנט)

איפה ה'פשיטה' שהבטיחו לנו לאחר בריחת הקאמרו בשבוע שעבר? כי היא באמת הייתה חסרה היום! :evil:

כועס ועצבני,

עידן.

מעניין מי קרה לי "גזען ומגעיל" על דברים דומים שאני אמרתי בעבר ...

אולי רק עכשיו אתה מבין אם איזה סוג אנשים יש לך עסק. אני כבר הבנתי ממזמן...

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להעביר את המיפגש ברמת גן לא אפשרי....

אבל מה שכן אפשרי זה לעשות סלקציה..

רק זו בעיה קטנה צריך להקים מין מחסום כזה בכביש יש כביש אחד שמוביל כניסה ויציאה של המקום אז בקיצור צריך להקים שם מין מחסום גם על המידרכה שה50 סמ"ק לא יוכולו להכנס וזהו מי שלו מתיאם בגלל שהו מישתולל או אם איזה 50 סמ"ק לא יכנס וזהו.... ואז אפשר להקים מיפגש על רמה.. אולי צריך לערב את השטרה או המישמר אזרחי כי חבל שבסוף אהיה שם תאונה רצינית וזהו לא אהיו יותר מיפגשים...

אן לי אוטו :( HELLP!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברוח קצת יותר קלילה..

זה היה בציניות. שגיעות קטיב זה ממש לא הקטע שלי אחי. :wink:

שים לב להמשך: (מודגש)

(ככה שמה שאני יכול לאחל לאותם אינפנטילים (שבטח נכנסים לכאן אחרי שלקחו קורס מזורז בהדלקת מחשב ובהתחברות לאינטרנט. וקרוב לוודאי אם לא בטוח שהם כותבים עם שגיאות קטיב ללא סימני פיסוק ועם הרבה סימני קריאה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

מעניין מי קרה לי "גזען ומגעיל" על דברים דומים שאני אמרתי בעבר ...

אולי רק עכשיו אתה מבין אם איזה סוג אנשים יש לך עסק. אני כבר הבנתי ממזמן...

סליחה?

אתה מוכן לרענן את זכרוני? מתי קראתי לך "גזען ומגעיל?" (ועדיף שתביא הוכחה - כי אני ממש לא זוכר)

עוד רעיון שאפשר להציע זה שאיזה בחור נחמד עם מצלמה דיגיטלית יצלם את אותם ה"אופנועברברים" (אהבתי :wink: ) ובסוף של שבוע יפורסם פה תרד באופטופיק - "המתפרעים של השבוע" אין צורך לטשטש את לוחיות הרישוי של האופנוע. ואם ניתן לצלם גם את פניהם של הקופנועים (המתפרעים כמובן) - מה טוב.

בתקווה שאיכשהו המידע הזה ידלוף ל"חבר'ה הטובים" אם אתם יודעים למה אני מתכוון.

מפגש פרטי?

מפגש פרטי יכול להיות רק באיזה חור נידח בנגב או על גבעה ברמת הגולן. אין שום סיכוי למפגשים פרטיים אלא רק עם תהיה שרשראת טלפונים. או שייקיימו מפגש בשעת לילה מאחורת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...