Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מפגש ר"ג 23/7] - גועל נפש!

ד''ר וואנדורה
שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי שמח לבוא למפגשים האלו, אבל אחרי הסיפורים שאני שומע פה אני לא כ"כ בטוח..

ל- gibsonlp לדעתי, יש לך רעיון מצויין פה. אין כמו סלקציה איכותית, כל עוד הסלקטור הוא בן אדם עם קצת שכל.

אז לקראת המפגש הבא תעבר בפרטי את המיקום בין האנשים הנורמליים פה (כמובן שאני אשמח לקבל הזמנה גם).

אולי תחשבו על החיים של הבנאדם? שיהיה ערס, שיהיה הטמבל הכי גדול בעולם... אני לא הייתי מסוגל לשלוח שום בנאדם לבי"ח, גם אם הוא ירק/קילל...

שני דברים יש לי להגיד על זה..

א. אם הברירה הטבעית הייתה קיימת אנשים כאלו היו מתים ממילא

ב. עדיף החיים שלהם מאשר החיים של האנשים שכן נוהגים/רוכבים/הולכים נכון. אחרי הכל, הדגנרטים הם גורם מסכן..

וברוח קצת יותר קלילה..

שבטח נכנסים לכאן אחרי שלקחו קורס מזורז בהדלקת מחשב ובהתחברות לאינטרנט. וקרוב לוודאי אם לא בטוח שהם כותבים עם שגיאות קטיב

תגובה לתגובה על מה שאמרתי (הסתבכתי עם כל הציטוטים פה):

אל תשחקו אותה פה במערב הפרוע, אני לא מציע לאף אחד לתת ברקס בפתאומיות בכוונה לגרום לתאונה. מי שמסוגל לעשות דבר כזה, לגרום לאיזה ילד להיפצע, ולהישאר עם מצפון נקי הוא לא שפוי, נקודה.

מי שאוהב להגיע למפגש ולא רוצה מפגש קטן "ואינטימי" - שיסבול גם מהגורמים השליליים.

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ford_Cortina Mk.3 ההוא עם הקמארו בא אחרי שהלכתה הוא הגיע ב6 וחצי ככה ואחרי 10 דקות אני הלכתי כי באמת היה גועל נפש וגם לא היה משהו מיוחד לראות חוץ מכמה יחידים.

בקשר ל50 סמע"ק רק התפוצצתי מצחוק מהם כל אחד מהם חושב שיש לו R1 אבל הם התחילו לעצבן אותי אחרי כמה דקות במיוחד עם כל הרעש שהם עושים ומה שהכי מעצבן זה שלרעש הזה לוקח לעבור שנה כי האופנוע לא זז.

אני אישית הייתי דורס אותם אחד אחד ועם היה קורה לי מקרה כמו שלך עם היריקה והכל אני מדבר איתך בשיא הרצינות הילד לא היה חוזר הביתה באותו יום.

אבא שלך עשה חכם שלא הגיב וגם אני מתפלא פה אבל כל הכבוד לו! הוא חסך לעצמו הרבה כאב ראש וגם זה לא בדיוק חוכמה להרים ידיים על קטנים ממך.

אבל מה לעשות שהם כמו ג'וקים שבאים הכי טוב זה להתייחס אליהם כמה שפחות.

להעביר את המפגש למקום פרטי נשמע רעיון טוב אבל לא ממש אמיתי.

צריך לחשוב גם על מה יקרה עם המשטרה תתעניין מה קורה שם.

יום שישי הבא אולי אני יבוא עוד פעם עם רובר אדומה.

ולכל אלה ששמו רייס שיש להם 200 איש מסביבם אז כדאי לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם עושים את זה כי היו שם גם ילדים קטנים בין ה200 איש האלה וחס וחלילה אבל זה רק עניין של זמן עד שאיזה ילד יקפוץ לכם לגלגלים ואז בטוח אפשר לשכוח מהמפגש ברמת-גן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה

כן, גם אני רציתי להתלונן על המפגש :)

אה כן , גם אני רציתי לחזור על מה שכבר אמרו 1001 פעם..

אה כן , גם אני רוצה לחזור על מה שאומרים כמעט אחרי כל מפגש.

אה כן , גם אני רוצה להמשיך להגיע ולא לעשות כלום בנידון בכל מקרה כי אינני יכול גם אם ארצה.

אה כן, גם אני רותה להמשיך לשמוע את זיבולי שכל של האנשים שחושבים שצריך להעביר את המפגש ולא מבינים שזה לא של אבא שלהם , אלא חבורת אנשים שרוצים להציג את הרכבים שלהם , ומה לעשות ה 50 סמק"ים הם חלק מקהל היעד שלהם (ילדים מתלהבים) , כולנו היינו פעם ככה (מי פה לא אמר "וואי אימפרזה טורבו" אי פעם ..) ואין מה לעשות בנידון.

אז אולי די ? :):idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא אמרתי "וואו אימפרזה טורבו" P:

ומישהו מוכן לספר לאלו מאיתנו שלא היו מה בדיוק קרה עם הקאמרו הלבנה הזו?

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא אמרתי "וואו אימפרזה טורבו" P:

ומישהו מוכן לספר לאלו מאיתנו שלא היו מה בדיוק קרה עם הקאמרו הלבנה הזו?

שבוע שעבר הוא עשה קצת פרפורישן עם ההנאה האחורית .. משטרה החליטו שלא נחמד להם, הופ הילד מקפל המספר ונעלם להם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה צודק. תראה - אם לו מותר להכנס לי באוטו

למה לי אסור להכנס לו באופנוע?

אם זה היה לא בכוונה, ובאמת לא בכוונה - אז בוודאי שאין להוסיף, הוא טעה קורה אנחנו על הכביש הוא אומר סליחה שלום ביי ונגמר.

(כן , גם אם יש סריטה לצבע) אני לא אבקש ביטוח. באמת שלא. נוריד עם ווקס בבית.

אבל אם זה בכוונה + יריקה על החלון + להגיד כוסאמק אחרי שהוא נתקע בי מאחורה ועוד בכוונה. אז אין על מה לרחם. צריך לחנך אותו. שידע שפעם הבאה בכביש לא משחקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתם את האופנוע הקטן שהיה שם עם הרבה ילדים שנסעו על אופניים...

אותו מעניין לראות עושה "טריקים"...

ותאמין לי, אני במקום אבא שלך הייתי יוצא והורג אותם... ואם הם היו בורחים... הייתי רודף אחריהם עד נשמתם (אם טיפת דלקם) האחרונה !

אף אחד לא יגע בבובה שלי !!!

איתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתם את האופנוע הקטן שהיה שם עם הרבה ילדים שנסעו על אופניים...

אותו מעניין לראות עושה "טריקים"...

ותאמין לי, אני במקום אבא שלך הייתי יוצא והורג אותם... ואם הם היו בורחים... הייתי רודף אחריהם עד נשמתם (אם טיפת דלקם) האחרונה !

אף אחד לא יגע בבובה שלי !!!

איתי.

א) השני ילדים על האופניים העתיקות (לא היה לכם כוח להגיע למפגש מועדון החמש :hihi: ) נורא חמודים. כמה יש להם? מתחת לגיל 10? הם חמודים עד שהם יהיו מרוחים על שמשה של רכב. להגנתם ייאמר שכשאר הם ראו שאנחנו מנסים להשתלב במסלול הראשי ברחבה הם הפסיקו לרוץ על השוליים ועצרו בצד.

ב) זהי הבעיה שלנו בתור ישראלים - אנחנו תמיד חושבים על תוצאות הרגע ולא על תוצאות העתיד.

לאבא שלי לא הייתה בעיה להמשיך בנסיעה אחריהם ולנגוח אחד מהם (50 סמ"ק נגד 2.8 הזרקת טורבו דיזל? זה לא פייר). אבל מה הקטע? רק אם תגע באחד מהם, יבואו כל הבני זנזונות האחרים ויעזרו לו (או שיהיו עדים). האמא של אותו ערס שחייה על קבצת אבטלה וקצבאת ילדים כי היא לא יכולה להפסיק להשריץ ילדים ולסגור את הרגליים בכל פעם שהיא רואה מישהו שהיא לא מכירה ברחוב תבוא ותגיד "אבל הוא ילד טוב!".

הדבר האחרון שאבא שלי צריך זה תיק פלילי. הוא החזיק 43 שנה עם עבר נקי. וזו לא סיבה להתחיל לשנות הרגלים עכשיו.

הנקמה שלי ושל אבא שלי באה בחורף. כל אותם "ערסוני DT" למינהם עוצרים בצד הדרך, קופאים למוות, עם צמיגים מפונצ'רים (אין לי סיבה להסביר את זה. אבל בחורף אופנועים מתפנצ'רים יותר). או שהם לחלופים מתחלקים, ו-מ-ת-ר-ס-ק-י-ם על גדר הפרדה :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהם כ"כ צריכים את החורף כדי להחליק ולמות.

כשהייתי עוד במד"א יצא לי לראות מספיק אופנוענים מרוסקים (כנגד כל דבר שעולה בדמיוני) גם בקיץ. ולדעתי, מגיע לרובם.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...