Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BRZ בארץ מחודש יוני (וגם GT86 כולל מחירים)

oranp83
שימו לב! השרשור הזה בן 4353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז אחרי שבלבלתם ת'שכל לא יזיק איזה סרטון נכון?

טרי טרי עכשיו יצא מהתנור...

כריס האריס מספר לכם מה הוא חושב...

זה גם ב-720P, תבלו :wink:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה אתה מבלבל ת'מח, אפילו לדונלד דאק אין מכנסיים.

donald.jpg

אני לא דונלד דק. יותר כמו:

images?q=tbn:ANd9GcQtaEe-vuT0FJ2IN9MfRG6648lUsQQV-NelnjF7DTsH7QpQHQPxoA

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שבלבלתם ת'שכל לא יזיק איזה סרטון נכון?

טרי טרי עכשיו יצא מהתנור...

כריס האריס מספר לכם מה הוא חושב...

זה גם ב-720P, תבלו :wink:

כל סרטון של כריס האריס שאני רואה מעצבן אותי יותר. הבנאדם אולי נהג בחסד, אבל הוא מתיש! מה זאת ההתלהבות הילדותית הזאת? כאילו הוא לא נהג על מיטב התוצרת של מכוניות העל, שפאקינג 200 כ"ס על הנעה אחורית נותנים לו אורגזמה...

מעניין, אגב, הקטע עם הדיפרנציאל. אם הבנתי נכון, המכונית מגיעה עם טורסן אבל דיפ' מכני משודרג יימכר כאופציה. לא שאני משוכנע שאדע להבחין בין השניים בפועל, אבל כן מעניין הפרש המחיר שגורם לבחירה הזו. לא שנראה שהטורסן מתקשה במיוחד בדריפטים על המסלול...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החברה ביפן מבינים את הראש של הטיונרים אני מציע לשחרר גרסה ערומה וחלשה, כזו שתעמוד בתקן זיהום אוויר נמוך, תהנה מהטבות מס וביטוח והכי חשוב- תהיה בסיס מכאני יציב לתכנות אפטרמרקט (מי אמר 20VT?)

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, ואני עוד לא סגור על צבע(מתלבט בין לבן, כסוף ואדום):-D.

תשקול גם כחול.

בתודה,

היד השניה.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סרטון של כריס האריס שאני רואה מעצבן אותי יותר. הבנאדם אולי נהג בחסד, אבל הוא מתיש! מה זאת ההתלהבות הילדותית הזאת? כאילו הוא לא נהג על מיטב התוצרת של מכוניות העל, שפאקינג 200 כ"ס על הנעה אחורית נותנים לו אורגזמה...

מעניין, אגב, הקטע עם הדיפרנציאל. אם הבנתי נכון, המכונית מגיעה עם טורסן אבל דיפ' מכני משודרג יימכר כאופציה. לא שאני משוכנע שאדע להבחין בין השניים בפועל, אבל כן מעניין הפרש המחיר שגורם לבחירה הזו. לא שנראה שהטורסן מתקשה במיוחד בדריפטים על המסלול...

רוני - הבחור פשוט התלהב מזה שתכננו מכונית שלא ביצועים וזמני הקפה בראש מעייני המתכנן, אלא הפאן של הנהג, פחות אחיזה, פחות אבזור, פחות מחיר ויותר פוקוס בכיף, שזה כבר שינוי מרענן...

לגבי הפיסקה שניה שלך, אני מניח שהכוונה בדיפרנציאל מכני היא דיפרנציאל רגיל, עם אפשרות לנעילה מכנית של 100% (כמו בג'יפ) כך שאתה זורק לפח את הטורסן היקר, אבל נותן לדריפטרים אפשרות לעלות לסשנים עם הרכב ה"רגיל" שלהם, שיש בור רכיב מכני זול, אבל שיודע להינעל ב 100%, שוב, הוזלת מחיר לטובת פאן !!!

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פשוט באמת אוהב מכוניות. כראייה הוא קנה מכספו GT3 RS 4.0, אמנם אני בטוח ששילמו לו לא מעט בEVO אבל עדיין...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להעליב אף אחד, אבל לדעתי הביקורות של כריס הריס טובות יותר מכל הביקורות של כל כתבי הרכב בארץ combined.

אין לדעתי עוד כתב רכב בעל פרזנטציה כ"כ משכענת מעניינת ומקצועית כמוהו. הוא מצליח לעניין את הצופים ולהכניס אותך לאווירה הנכונה ולתת לך את ההרגשה כאילו אתה שם. אפילו דיוויד סאטקליף לא ממש באותה הליגה לטעמי.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מעליב, אני למשל לרגע לא טוען שפרזנטציה שלי תהיה טובה יותר, להפך (יש לי ביקורת עצמית מאוד גבוהה). אבל אני עדיין יכול להרשות לעצמי לבקר... אני פשוט מרגיש שמשהו אצלו תמיד חסר, ושהוא כאילו מתאמץ מדי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - הבחור פשוט התלהב מזה שתכננו מכונית שלא ביצועים וזמני הקפה בראש מעייני המתכנן, אלא הפאן של הנהג, פחות אחיזה, פחות אבזור, פחות מחיר ויותר פוקוס בכיף, שזה כבר שינוי מרענן...

שינוי מרענן?!

ימות המשיח.

תרשום אותי לשתיים...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמת. אני כבר יותר משלוש שנים נוהג במכונית כזו, והיא ממש לא היחידה. לא שאני לא מתלהב גם מזאת...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכונית שאתה נוהג בה יש גג סמרטוט ואין לה מושבים אחוריים, והיא גם צריכה שיפורים...

חוצמיזה, כדי לקנות אחת חייבים לערוק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גרסה עם גג קשיח, אחרי מתיחת הפנים כבר לא חייבים שיפורים (אם כי מומלץ, והעלות לא גבוהה) והמושבים האחוריים של ה-BRZ, תסלח לי, יתאימו רק לילדים. זה 2+2, לא 4. ניסית פעם לשבת מאחור באודי TT למשל? בפורשה 911?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו דיוויד סאטקליף לא ממש באותה הליגה לטעמי.

סטיב סאטקליף, שהיה החונך של האריס באוטוקאר.

שניהם PETROLHEADS אמיתיים ונהגים בחסד.

ולעניין הביקורת של רוני, הבעיה היא שמנחים בריטים(ובכלל) לוקים בתסמונת טופ גיר ומנסים להיות מן 'קולים' שכאלה. אצל רבים זה נראה קצת מאולץ(וביקורת זו לא קשורה ליכולת הנהיגה/הבנה טכנית/כתיבה של אותו כתב). דווקא אצל סאטקליף לא תמצאו מניירות כאלו - ואין לי שום בעיה עם זה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גרסה עם גג קשיח, אחרי מתיחת הפנים כבר לא חייבים שיפורים (אם כי מומלץ, והעלות לא גבוהה) והמושבים האחוריים של ה-BRZ, תסלח לי, יתאימו רק לילדים. זה 2+2, לא 4. ניסית פעם לשבת מאחור באודי TT למשל? בפורשה 911?

מהתרשמויות של אנשים שישבו במושב האחורי של ה-BRZ בתערוכות בארה"ב(ויש עדויות מצולמות :wink:), אדם בגובה עד 1.70 מ' ושאינו סובל ממשקל יתר יכול להדחק במושב האחורי של המכונית.

אודי TT היא קטסטרופה אמיתית מאחור - לעומתה אפילו פיז'ו RCZ בעלת גג הבועות היא כמעט לימוזינה :lol:. יגואר XK8 בעייתית מאחור באותה מידה כמו האודי.

ולעניין 911, בדורות הישנים מקוררי האויר(עד וכולל 993), מבוגר לא גבוה(171 הס"מ שלי, לצורך העניין) הצליח לשבת מאחור. בדוחק, אבל הצליח. ב-996 מרווח הראש מאחור עבר גילוח רציני.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...