Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, moshe1379 כתב:

מחפש את הפאלפון הבא אחרי הredmi note 7 pro ששימש אותי בנאמנות (יחסית) כמעט 3 שנים. 

שימושים: סטנדרטיים, דפדפן לפעמים עם כמה כרטיסיות ברקע, ניווט, לא משחק, יהיה נחמד אם המצלמה תהיה טובה בתנאי תאורה טובים. 

קצב רענון מטורף וכאלה פחות משנה לי. 

תקציב 200-400 דולר כשתמיד יש עדיפות לחלק התחתון כי כנראה שאני לא באמת צריך יותר מזה

פרמטרים חשובים: 

סוללה טובה ומהירה

GPS יציב

עדיפות למערכת כמה שיותר נקייה (אין לי בעיה לצרוב בעצמי אחת מקוסטמת) 

דברים שהטריפו אותי בשיאומי

GPS שלא עובד טוב

וואטסאפ וטלגרם שנכנסים למצב שינה ולמרות כל ההגדרות חיסכון בסוללה זה לא נפתר. 

אשמח לדעת עד כמה המדיהטק אמינים לאחרונה? 

על הכוונת: 

OnePlus Nord 2 - די יקר בשבילי, וגם עם מדיטק

Poco x3, poco f3 - נראים נחמד במפרט, אם כי שמעתי על בעיות בחיישן קרבה שגורם למסך להשאר כבוי אחרי שיחה

קורץ לי גם לנסות את אחד הrealme

תבדוק גם את הפיקסל 4a

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול מה שהוא נותן לך מעל ה-Poco X3 NFC זה צ'יפסט קצת יותר חדש (לא משמעותי בשבילך), מסך טוב יותר (AMOLED) רכיבי WiFi/BT קצת חדשים יותר (WiFi 6 + BT5.2), טעינה מהירה יותר (65W מול 33W), אבל אתה מקבל סוללה קטנה יותר, בין היתר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

ביקרת לאחרונה במקומות שמוכרים מכשירי סלולר? בעיקר ברשתות הסלולר עצמן.

האמת שלא. וגם במקרים שכן, השיח בד"כ מסתכם ככה:

"היי, אפשר בבקשה אחד X בצבע Y עם Z נפח אחסון?"

"כן, בטח. זה ABC שקלים"
"הנה, תודה רבה. ביי"

"אתה רוצה לעשות ביטוח שברים נפילות נוזלים?"
"ביי"

"חבל, תיקון מסך עולה 0.8ABC"
"ביי"

"אתה צריך מגן מסך אחי. וקייס"

"בייייייייי"

"חבל, אם הטלפון שלך ישב"
"ביי"

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

לא מכיר Ultra-High-End, ומההיכרות עם החומר האנושי לא נראה לי סביר שהם יגידו את המילים האלה ככה 🤣

אני מדבר על מבקרים/מסקרים של המכשירים. כאמור, האינטרקציה שלי עם מוכרים היא לרוב מאוד מינימלית.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, פבל כתב:

האמת שלא. וגם במקרים שכן, השיח בד"כ מסתכם ככה:

"היי, אפשר בבקשה אחד X בצבע Y עם Z נפח אחסון?"

"כן, בטח. זה ABC שקלים"
"הנה, תודה רבה. ביי"

"אתה רוצה לעשות ביטוח שברים נפילות נוזלים?"
"ביי"

"חבל, תיקון מסך עולה 0.8ABC"
"ביי"

"אתה צריך מגן מסך אחי. וקייס"

"בייייייייי"

"חבל, אם הטלפון שלך ישב"
"ביי"

כאן ה"בעיה" (שהיא ממש לא בעיה, מבחינתך נחסך לך צרות).

לפני 15 שעות, פבל כתב:

אני מדבר על מבקרים/מסקרים של המכשירים. כאמור, האינטרקציה שלי עם מוכרים היא לרוב מאוד מינימלית.

לא רואה ביקורות וסיקור של מכשירים, הכי הרבה רואה סרטוני פירוק והרכבה וכאלה.

אבל אולי זה כי יש לי גישה פיזית לכל המכשירים בערך.

לפני 15 שעות, moshe1379 כתב:

בנוסף הוא משמעותית יותר קטן ודק מהpoco

זה בא יחד עם מסך קטן יותר גם.

עניין של העדפה אישית.

לפני 15 שעות, moshe1379 כתב:

אפשרות נוספת שראיתי זה הmi 11 lite. 

הוא נמצא איפשהו באמצע בין ה-X3 ל-GT Master, מסך AMOLED, צ'יפסט סנאפדראגון 732, WiFi 5 + BT 5.1. זה נכון לגרסת ה-4G.

ה-5G עם צ'יפסט חדש יותר, WiFi 6 + BT 5.2, האמת שהוא בכלל מכשיר ממש נחמד מבחינת פיצ'רים, כולל תמיכה ב-QuickCharge 4+ ולא איזה תקן עצמאי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.8.2021 בשעה 11:31, Mr_Shankly כתב:

תבדוק ב - CLOVE כשייצא למכירה.

קנית פעם מהם סלולר ושלחת בדואר רשום רגיל ולא אקספרס?

או מישהו ? מעניין אותי אם זה חמק בארץ מהמכס או שילמו כמו גדולים...לי מעולם לא היה האומץ D:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי גלקסי a52 חדש, ויש לו קטע כזה שהמכשיר כשהמסך כבוי אחרי איזה דקה שנים לא מתריע לי על הודעות, זאת אומרת שהוא כן מראה לי את זה במסך, אבל לא עושה צליל. זה קורה בוואטסאפ במייל וכו'... זה נראה כאילו הפלאפון נרדם כשהוא כבוי. אשמח מאוד לעזרה, תודה רבה.

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אחת מאופציות ה-Battery Saver?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים, נסדק המסך ברדמי נאד 5 הנאמן שלי.

מה לרכוש בתקציב של סביב האלפיה?

**הקלטה מובנית**

NFC

מיצלמה טובה מהממוצע (יודעת להוציא ביוטי שוטס של נעליים, כולל מקרו ככל שניתן)

עמידות בלחות (למרות שפורנו נצרך מהאייפד)

עדיף שקע 3.5

סאונד טוב בסטרימינג

לא משנה שיהיה סיני, אני כבר שנים עם רדמי והם יודעים עליי הכל.

עריכה: האם הפוק 3x פרו יתאים?

מה עוד חשוב?

תודה ושנה טובה

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@נהג מתחיל
לא תקבל ממני המלצה על עוד שיומי, לכן ההמלצה שלי מכוונת לסמסונג A52.
בכל הנוגע להקלטה מובנית וסאונד טוב בסטרימינג - לא בדקתי, כי לפחות לפי מידע ברשת - אופציית הקלטת שיחות תלויה במדינה שאתה נמצא בא. בנוגע לסאונד טוב בסטרימינג - כנראה שתצטרך לבדוק בעצמך כי לא בדקתי.
המחיר נמצא מעל קו ה 1000 (מתחיל מאיזור ה 1200-1250).

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בשלושת החודשים האחרונים 3 מכשירי poco X3 pro לקרובי משפחה ואין לי מילה אחת רעה להגיד עליהם מכשירים מצוינים ואחלה ערך לכסף.

אני כבר שנים עם מכשירי דגל (אייפון 4 ואז 5 ואז s7 והיום s10e) וזה הטלפון הראשון ששיכנע אותי שאולי אני פראייר שאני משלם פי 3 על לא הרבה יותר.

הדבר היחיד שהיה חסר לי זה מסך amoled ואת זה יש בF3.

אם אתה משווה למתחרה של סמסונג הA52 אתה תמצא שיש לX3 המון יתרונות, וכל ההמלצה הזאת באה ממישהו שנוטה לנסות לגרום לאנשים לקנות מהמערב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Shab00 כתב:

אני כבר שנים עם מכשירי דגל (אייפון 4 ואז 5 ואז s7 והיום s10e) וזה הטלפון הראשון ששיכנע אותי שאולי אני פראייר שאני משלם פי 3 על לא הרבה יותר.

לא נראה לי שמי שנוסע במרצדס חושב שהוא פראייר שלא קנה דאצ'יה. תהיה רגוע, אתה מקבל תמורה טובה בקצוות שלא כולם רואים או מרגישים, אבל אתה כן, וזו הסיבה שקנית מכשיר אחרי מכשיר אייפון.

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה הרבה הבדל שההבדל הורגש, שיצא הs7 לא היה טלפון זול שמציע את כל אלו/רובם ביחד: מסך amoled, מצלמה טובה, מעבד טוב, טביעת אצבע, טעינה מהירה, תמיכה של wifi 5ghz ואפילו לא NFC. שלא לדבר על כל מיני שטיקים מיוחדים.

היום הרשימה ירדה ל0, ברור שתקבל קצת פחות בדברים הטכנים אבל מבחינת פיצרים תקבל את הרוב המוחלט, לא משהו שלטעמי שווה פי 3 מחיר.

הדבר היחיד שאני אתגעגע אליו אם אני אחליף זה הsamsung dex, זה פיצר ממש יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Shab00 כתב:

קניתי בשלושת החודשים האחרונים 3 מכשירי poco X3 pro לקרובי משפחה ואין לי מילה אחת רעה להגיד עליהם מכשירים מצוינים ואחלה ערך לכסף.

הדבר היחיד שהיה חסר לי זה מסך amoled ואת זה יש בF3.

אם אתה משווה למתחרה של סמסונג הA52 אתה תמצא שיש לX3 המון יתרונות, וכל ההמלצה הזאת באה ממישהו שנוטה לנסות לגרום לאנשים לקנות מהמערב.

פעם היה לי רדמי נוט 7, העם כול החסרונות בטח שביחס למחיר הייתי יכול לחיות, הדבר היחיד ששבר ועצבן אותי ממש זה שהחיישן קרבה שאחראי לכיבוי המסך בזמן שיחה היה מזייף והיית מוצא את עצמך לוחץ על דברים עם הלחי. 

מביקורות שראיתי שום דבר לא השתנה בעניין הזה, וגם מכשירי הפוקו סובלים מהדבר הזה. אז לא יודע בהכרח אם לשלם יקר על מכשיר דגל(היה לי פיקסל 3A שהיה אחלה לגמרי ללא שטויות), אבל במכשירי שיאומי במיוחד הזולים בניהם, השטויות המעצבנות האלה עקביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Shab00 כתב:

פעם היה הרבה הבדל שההבדל הורגש, שיצא הs7 לא היה טלפון זול שמציע את כל אלו/רובם ביחד: מסך amoled, מצלמה טובה, מעבד טוב, טביעת אצבע, טעינה מהירה, תמיכה של wifi 5ghz ואפילו לא NFC. שלא לדבר על כל מיני שטיקים מיוחדים.

היום הרשימה ירדה ל0, ברור שתקבל קצת פחות בדברים הטכנים אבל מבחינת פיצרים תקבל את הרוב המוחלט, לא משהו שלטעמי שווה פי 3 מחיר.

הדבר היחיד שאני אתגעגע אליו אם אני אחליף זה הsamsung dex, זה פיצר ממש יעיל.

אל תשווה רשימת פיצ'רים, תשווה איך הם באמת עובדים (רמת הדיוק של החיישנים ועד כמה התוכנה מלוטשת). שם ההבדלים. 

דוגמא פשוטה: לכולם יש gps וחיישן קרבה. האם בכל המכשירים זה עובד "כמו שצריך"? התשובה היא לא. 

• רעיון טוב! 1

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שgps לא יעבוד טוב בטלפון זול יותר? אני רואה את הx3 pro של אמא שלי הרבה מאוד פעמים מנווט בווייז סבבה לגמרי.

חיישן קרבה זה דבר ממש פשוט למרות שהבנתי לשיאומים יש בעיה איתם לא נתקלתי.

יש ציפים שזה קריטי בהם אתה צודק אבל אין ציפים ברמה ממש נמוכה בשוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...