Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בינתיים אני מרוצה ממנו.

שים לב שסנאפדראגון מובטח לך רק עם ה-S20 FE 5G.

הייתי מעדיף למשל שהיו חוסכים במצלמות (במיוחד המצלמת סלפי - 32MP זה לשימושים שלי מיותר לגמרי), ומשקיעים במקום זה במסך ברזולוציית QHD.

גם קצת מעצבן שלא טרחו להכניס לאריזה מטען מהיר כמו שהטלפון תומך (הוא תומך 25W).

אבל בהינתן התנאים שאני הצבתי לטלפון חדש - הוא היחיד שנמכר בארץ ועומד בהם.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מעוניין- שמתי לב שסמסונג ישירות מוכרים את הNOTE 20 בייבוא של סאני ב2750 שקל להבדיל מ3000 בחנויות הרגילות.

נ.ב: אחיין שלי קנה את הVIVO X60 PRO PLUSE, וואוו איזה מכשיר ואיזה מצלמה... בלילה מצלם כאילו זה יום בהיר :-).

להיסתכל על המצלמה עם הגימבל עוקב אחריך כמו עין אנושית ממש מגניב.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, hwgeek כתב:

בלילה מצלם כאילו זה יום בהיר :-).

אני יכול לאמר לך דבר אחד בוודאות, זה לא קורה.

הדבר היחידי שמצלמת סלולרי יודעת לעשות זה לקחת כמה תמונות ברצף ולחבר אותן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

בינתיים אני מרוצה ממנו.

שים לב שסנאפדראגון מובטח לך רק עם ה-S20 FE 5G.

מה היתרון בערכת השבבים הזו לעומת הExynos 2100 שמגיעה בS21 למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול למרות שלפי סמסונג הן ערכות שבבים מקבילות, הסנאפדראגון נותנת ביצועים קצת טובים יותר, עם צריכת חשמל קצת טובה יותר.

אבל זה לא הבדל תהומי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

אני יכול לאמר לך דבר אחד בוודאות, זה לא קורה.

הדבר היחידי שמצלמת סלולרי יודעת לעשות זה לקחת כמה תמונות ברצף ולחבר אותן.

אתה מוזמן ליראות בעצמך, רוב מצלמות הסלולר לא מתחרות בו.

ה70 PRO+ לקחו את זה עוד צעד קדימה, המייצב שלו פשוט נותן אפשרות לחשיפה ארוכה יותר בלי טישטוש לתמונה עם פירוט גדול בהרבה אפילו מה13PRO החדש.

הבאסה שאין ייבוא שלו ארצה וחייבים ליקנות בעלי ושות'.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מייצב של 5 סטופים במצלמת מירורלס מ-2012, עם חיישן גדול ממה שיש בסמארטפון פי 10, וגם זה לא מצלם "כשאין אור".

5 סטופים מאפשר לך לצלם ב... נגיד, חשיפה של חצי שניה. זה לא מספיק לצלם כשאין אור.

לפני 3 שעות, hwgeek כתב:

אתה מוזמן ליראות בעצמך, רוב מצלמות הסלולר לא מתחרות בו.

תביא קובץ ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.dpreview.com/reviews/the-vivo-x60-pro-might-be-the-best-smartphone-out-there-for-photographers

יש צירוף התמונות בגודל המלא, הוא אומר שהאיזור כמעט חושך מוחלט לעין האנושית:
"the X60 Pro+ captures far more detail than the iPhone 11 Pro, which is no slouch. Colors do come out more saturated than I'd personally like to see, but overall the amount of light it can pull from a scene that’s nearly completely dark to the human eye is outstanding."
בקצת יותר אור הפוקוס יוצא טוב יותר.

בנוסף אפשר לצלם ירח או מקור תאורה אחר בלי להיסתנוור כל כך כמו בעדשות של הסמרטפונים השונים, זייס וVIVO עשו שילוב מוצלח.

image.thumb.png.c66e278a64e7ed0f2a19839048afbf99.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו נתחיל מהתחלה.

הסרטון שהבאת הוא פרסומת.

מצב לילה בסה״כ מחבר כמה תמונות ביחד, אחרי זה מחליט מה להבהיר וכמה. זה תמיד נראה מלאכותי, לא מציאותי ופשוט לא טוב. גם כאן. השימושיות של זה מאוד מוגבלת.

המאמר ב-dpreview אכן מאכזב בשטחיות שלו, מזל שמצלמות הם בוחנים יותר ברצינות.

DXO עושים פה עבודה קצת יותר רצינית ושיטתית, וכמו שרואים, לא נפלו מהכסא (גם אם בחנו את הגירסה הלא מיוצבת).

https://www.dxomark.com/rankings/

כן, זה חיישן גדול יחסית, אבל... שוב, לא אין פה כלום שלא ראינו, להוציא ההצלחה בצילום הירח. אז יש טלפון שמצליח לצלם את הירח... נו שוין

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה dxomark לא בודקים מצב לילה במכשירים, יש במישפחה S9+/S20+ והם לא מצלמים טוב כמו הויוו, מה גם שהבעיה עם ביקורות זה הגירסת תוכנה שבה הם נבדקים בהתחלה ויש כאלה שמשתפרים בהמשך, לא יודע אם זה המצב עם הX60 אבל אחיין שלי קיבל כבר מס' עידכוני תוכנה מאז שרכש(אולי זה מסביר שהX50 קיבל ציון גבוהה יותר).

הגימבל באמת עובד טוב, ומצב לילה מצלם ממש טוב יחסית לניידים- גם התוכנה סופר עשירה בפיצ'רים ומבנה המכשיר ברמה של מכשירי דגל, לדעתי שווה להציץ.

שמתי לב שהפעם הX70 מושק גם לעולם להבדיל מהX60 שהיה מיעוד בעיקר לסין, אולי ניראה זמינות טובה יותר שלו כי הוא שיפר את כל מה שהיה חסר בX60 כמו מסך משודרג/עמידות במים/טעינה אלחוטית/עדשות זכוכית למצלמה/ציפ' עיבוד תמונה תוצרת בית V1 ועוד.

VIVO/OPPO/OPO/REALME כולם מאותו בעל בית ושווים בדיקה לעומת שיומי ושות', נקווה לזמינות טובה ככה שיהיה לנו יותר מבחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.9.2021 בשעה 13:18, m3x7r3m3 כתב:

@נהג מתחיל

כנ"ל לגבי סמסונג - יבוא רשמי (סאני, פלאפון, פרטנר, סלקום) יש הקלטת שיחות, מקביל אין

דווקא במקרה שלי מיבוא מקביל בסמסונג כן עובדת הקלטת שיחות. אולי הקלטה לא מאופשרת לחלק מהדגמים בלבד?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מייצב של 5 סטופים במצלמת מירורלס מ-2012. זה עדיין לא מאפשר "לצלם כשאין אור".

לפני 12 שעות, hwgeek כתב:

משום מה dxomark לא בודקים מצב לילה במכשירים, יש במישפחה S9+/S20+ והם לא מצלמים טוב כמו הויוו, מה גם שהבעיה עם ביקורות זה הגירסת תוכנה שבה הם נבדקים בהתחלה ויש כאלה שמשתפרים בהמשך, לא יודע אם זה המצב עם הX60 אבל אחיין שלי קיבל כבר מס' עידכוני תוכנה מאז שרכש(אולי זה מסביר שהX50 קיבל ציון גבוהה יותר).

הבעיה עם הביקורות שהן תלושות מהמציאות. קח את התמונה הזו:

image.png.21bd70336e0af5a325f873ce21134233.png

זה חצי שניה שנייה (ואתה צריך להיות אכבר יציב, גם עם ייצוב טוב) ב-ISO 15000. הדבר היחידי שיכול להוציא פה תמונה, זה חיבור של כמה תמונות ביחד, כי תמונה בודדת במצב הזה, עם חיישן קטן, תיתן שלג צבעוני למכביר.

אוקי, אז הטלפון מחבר כמה חשיפות ויש תמונה.

ואז נשאלת השאלה... למה זה טוב?!

אתה לא יכול לצלם שומדבר שזז, כי זה ישר מרוח.

מה כן אתה יכול לצלם?

ובכל מקרה התוצאה היא אותה תוצאה של חיבור פריימים (שאתה לא שולט בכלל בעיבוד שלו), תמונה שלא דומה בשומדבר לאיך שהסצינה נראית לך בעין. ואני גם מתערב שהחיבור של הפריימים לא מי יודע כמה (תראה את הפורטרט לילה של הסרטון פרסומת הראשון...)

זה גימיק. אין לזה באמת שימוש. 

נ.ב. דרך אגב, אני זוכר שכתבתי דברים דומים על מצב הלילה של הפיקסל, לגבי איזה צילום יפהפיה של כסאות במרפסת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, tzvipper כתב:

דווקא במקרה שלי מיבוא מקביל בסמסונג כן עובדת הקלטת שיחות. אולי הקלטה לא מאופשרת לחלק מהדגמים בלבד?

יש שאומרים שבתנאים מסוימים בהפעלה הראשונית זה מדליק את הדגל של הקלטת שיחות ומציג את האופציה.

אני אישית לא ראיתי את זה, אבל מדברים על זה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא דריש מחפשת טלפון חדש. אשמח לקצת הכוונה, כי אני כבר שנים על טלפון חברה ולא עוקב אחרי השוק.

הדרישות בסיסיות למדי: אנדרויד קומפקטי עם זכרון של 4 גיגה לפחות (רצוי יותר), סים כפול (לא על חשבון כרטיס זכרון), וממותג שאינו סיני (כלומר סמסונג וכו'... נראה לי ש-LG ו-HTC כבר לא במשחק). נקודות בונוס על טעינה מהירה, שירותיות גבוהה (כלומר מכשיר שניתן לתיקון מודולרי בעת הצורך), ועמידות בזעזועים ונפילות (או לפחות שיהיו בשבילו אביזרי מיגון איכותיים).

אני מתקשה לנסח תקציב, אבל בואו נגיד 'הכי נמוך שיעמוד בדרישות לעיל'. בעבר היה לקליינטית נסיון טוב עם סמסונג A3 ומוטו G, והיא מחליפה טלפונים רק עקב באגים ובעיות שבאות עם הגיל. יש אפשרות לקניה באיחוד האירופי או באנגליה, אבל חשוב שאפשר יהיה לתקן בארץ במידת הצורך.

לעצתכם אודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היום מכשירים עם שירותיות גבוהה, הכל עם דבק וזכוכיות וכאלה.

יש עדיין שאריות של מכשירי LG, אבל לא תהיה להם תמיכה לעוד הרבה זמן.

מה שמשאיר אותך עם סמסונגים, אפל, אסוס וגוגל (פיקסל ישן יותר כמו 4a).

הכי זולים שעונים לתנאים זה כנראה A12 ו-A21s

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...