Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה חדשה, ספקות ושאלות

Oranili
שימו לב! השרשור הזה בן 4582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב לציין שבאמת הרכב מרגיש קצת "קפיצי" אם הכביש קצת משובש, אבל לדעתי זה אולי החיסרון היחידי שלו וגם עם זה בהחלט ניתן לחיות.

בקשר ל-USB - אכן מעצבן - הפתרון הכי זול יבוא בדמות מערכת חלופית.

www.semting.com

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרעשים הם הפעולה הרובטוית של הDSG!

הפורום הזה בפרנויות מטורפות בכל מה שקשור לקונצארן ואג...

גם הרעשים תקינים, גם הנסיעה הקשה של האוקטביה, אלא שלא זה הענין, הענין הוא חוויתו של הפותח ונקודות החולשה שהוא מוצא באוטו הזה. ולא צריך לפרש כל ביקורת כפרנויה. ובנסיעת מבחן שאני עשיתי בזמנו על אוקטביה 1.4 לא גיליתי רעשים מיוחדים , אבל היסוס של תיבת ההילוכים ומתלים קשים מדי בהחלט כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעשים האלה תקינים ?

זה ממש מעצבן אחרי כל קפיצה שומעים את הרעש הזה..

תקינים9 לחלוטין, הם קיימים בסופרב באוקטביה בפאביה ובכל רכב אחר בקונצרן של ואג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקינים9 לחלוטין, הם קיימים בסופרב באוקטביה בפאביה ובכל רכב אחר בקונצרן של ואג

רק ללקוחות VAG אפשר להגיד הרעש תקין זה פשוט לא יאומן ,

אם תתקשרו למוסך מורשה של היבואן ותגידו לרכב שלי אין רעשים יגידו לכם ישר להגיע למוסך משהו לא בסדר .

אם תגידו שהרכב סוטה והם יגידו מה פתאום זה הישר של היצרן אתם תבלעו את כדור הפרווה ועוד תעשו גרפס ותבקשו סליחה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VW130071: אשכרה יצאת למשא צלב (או משא מגן דויד, או whatever) נגד VAG, הא? :wink:

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VW130071: אשכרה יצאת למשא צלב (או משא מגן דויד, או whatever) נגד VAG, הא? :wink:

ממש לא !

אני בכלל אוהב את המותג הזה בשנים המוקדמות שלו יותר נכון שרוף .

אבל התוצרת בכמה שנים אחרונות ממש גרועה אנשים פשוט הולכים עם רתיעות סוס ושותקים ובגלל זה היבואן ימשיך להביא זבל ,

מה זה משנה לו אנחנו הישראלים אוכלים את זה מה שאומרים אומרים אמן .

בחיים לא הייתי נוסע ברכב חדש שמייצר רעשים קבועים או מכות בגיר זה פשוט היה משגע לי את המוח .

בוא נגיד שברכבי האספנות שלי אני לא מוכן שזה יקרה אז ברכב חדש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שיושב בקהל, כל שאני יכול לומר הוא שאחרי הסיפור של הקורסה החדשה והתגובות ה"נלהבות" של חסידי הפאביה/פולו/איביזה/TSI למיניהם, תגובה שכזו לה אתה קורא "מסע צלב" מאוד מובנת, במיוחד כשהיא לא ממש מנותקת מהמציאות. אפשר לנסות לפרגן למי שלא קנה ב"רוב איוולתו "משהו שאתם קניתם ומיד משהפכתם לבעליו אתם מתנהגים כמו איזה צבא אוהדים שרוף של קבוצת כדורגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעמיד רגע דברים על דיוקם - השילוב הזה של המנוע TSI וגיר DSG7 זה פאשלה של VW, אבל מכאן לבין להסיק על כל התוצרת בשנים האחרונות - זה לא הוגן.

גיר ה-DSG6 היה נהדר. מנוע ה-TSI בשידוך לגיר ידני לדעתי הוא גם לא סיבה לפסול הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו, או שאני חרש ואטום או שאתם רגישים מדי. אני על אוקטביה 1.2 TSI ואני לא שומע שום רעש, אין בעיה בהאצה - למען האמת, מזמן לא נהניתי מררב כמו מהאוקטביה הזו, אני מרגיש אשכרה כמו גיר רגיל רק משופר.

ואין לי שום אינטרס או מניות בסקודה, הרכב בכלל בליסינג.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שיושב בקהל, כל שאני יכול לומר הוא שאחרי הסיפור של הקורסה החדשה

למען ההגינות ,היו ליוסי מספיק התבטאויות בסגנון הזה עוד לפני השרשור על הקורסה. התבטאויות שחלקם היו יכולות להוות עילה לתביעת לשון הרע אם מישהו בפולקסווגן או צ'מפיון היה בוחר לטרוח ולתבוע למען יראו וירעו פלוני אקראי שרושם הודעות בפורום אקראי.

והתגובות ה"נלהבות" של חסידי הפאביה/פולו/איביזה/TSI למיניהם, תגובה שכזו

דווקא מאדם שמטיף לאחרים:

מה שנראה לי זה שקצת קשה לשמוע הערות או הארות על הרכב שלך או של המשפחה

אבל זה המצב מי שרוצה שיעשה את הברור בעצמו

זאת כל מטרת הפורום להמליץ או לא להמליץ .

פחות הייתי מצפה לתגובה שכזו... :roll:

לה אתה קורא "מסע צלב"

לא קראתי כך לתגובה אחת. אם תעשה חיפוש קצר בפורום על הודעותיו של השבוע האחרון תראה על מה אני מדבר.

אפשר לנסות לפרגן למי שלא קנה ב"רוב איוולתו "משהו שאתם קניתם ומיד משהפכתם לבעליו אתם מתנהגים כמו איזה צבא אוהדים שרוף של קבוצת כדורגל.

אודה לך אם תצביע על הודעותי בשרשור דנן שגרמו לך להכליל אותי ברשימת "מתנהגים כמו איזה צבא אוהדים שרוף של קבוצת כדורגל".

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי

אני לעומתך כרגע עוסק בדבר יותר חשוב לעמנו במקום לחפש מידע על אדם ברשת (שזה לכשעצמו יכול לגרום לך לתביעה לא קטנה על הכפשת שם ).

שנית כל מה שרשמתי לא מהווה ולו חצי לשון הרע ומי שרוצה לתבוע אותי מוזמן .

אני מאחל לך שלא תישאר SOLO כל הזמן חבל ......

עכשיו שאני יודע מי אתה לקח לי זמן עד שנפל האסימון ותאריך התחברותך בשם משתמש הזה מתקשר לי ישירות לתאריך שמופיע בשם המשתמש שלך .

חג שמח

נ.ב עכשיו שכולם יודעים את שמי אני חושב שכדאי שתזדהה אם לא בשם לפחות תגלה לכולם במה אתה עוסק ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב עכשיו שכולם יודעים את שמי

כולם יודעים את שמך מאז שהתחלת לחתום בפורום הזה עם שמך. :-)

אני מתנצל, לא היה בכוונתי לגרום לך להתקף חרדה. Take it easy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...