Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נגן מדיה/סטרימר - יש משהו שמתחרה ב-XTREAMER?

m_c_ofer
שימו לב! השרשור הזה בן 4533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש

תשדרג לגירסה האחרונה 2.7

רק אנטנה מקורית מתאימה.

אחלה מכשיר, אתה תהנה ממנו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה.

אני אשדרג אחרי חיבור בבית.

אין מצב שרק אנטנה מקורית מתאימה. אפילו המוכר אמר שזו סתם אנטנה USB.

השאלה היא מאחר ובאנטנה יש צ'יפ מסויים, האם אני חייב לרכוש אנטנה עם צ'יפסט זהה? יש כאלו ב-DX החל מ-8$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא ספר לי... שלי נדפקה מזמן. אני מחובר בחוטי אבל תמיד טוב שיש אלחוטי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא...אפשר גם כפית.

נו בטח שאני צוחק..בכל מקרה נסה להעביר כבל שיהיה חיבור ישיר,נראה לי שגם יותר איכותי וגם פחות מקרין (עד כמה שזה מקרין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש בוקסי.

אחד הפרמטרים שלפיו קניתי אותו הוא Wifi N מובנה מתוך מטרה להעביר הכל (כולל hd 1080p) על רשת אלחוטית.

אז לצערי - אין לי מושג מה עובד עם האקסטרימר :)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...