Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נגן מדיה/סטרימר - יש משהו שמתחרה ב-XTREAMER?

m_c_ofer
שימו לב! השרשור הזה בן 4534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי אם להגיב או לא לשרשור שלך ,

אני רוצה מראש להתנצל על מה שאכתוב כי זה לא ממש הולם אבל כמה וכמה תגובות שלך לנכתב כאן קצת הובילו לזה.

ראשית לעניין ,

האנטנה של אדימקס שהוצעה לך מצויינת ואמורה לעבוד פיקס עם הסטרימר שרכשת .

שנית, אני חייב לומר שאני דיי מתעצבן מהתגובות שלך למה שרושמים לך כאן,

אתה מצטייר כלקוח קמצן שיבוא ויגיד "תן לי את הכי טוב והכי זול שיש" ,

אני מבין שייתכן ורכישתו של סטרימר של פופקורן C-200 זו לא בדיוק המטרה שלך

מצד שני, אנשים מנסים לומר לך שהסטרימר (שאגב, כבר רכשת) לא עומד בקנה אחד עם מה שנהוג כיום כסטנדרט בשוק אלא מיושן ,

אתה מצדך מתעקש שזו ה-מציאה ומנסה לראות אין להוריד עוד במחיר בכל הודעה שאתה מפרסם ,

אותו הדבר עם האנטנה , רשמת בהתחלה שהיא נלקחה כחלק מחשבון ההוצאה ואז היצעת לקנות משהו מDX ב8 דולר.

שמע,

אני לא נכנס לך לכיס ולא כלום , לא ענייני מהן ההוצאות שלך וכו' ,

אבל אתה רושם ש100 שקלים לא ישברו אותך ואז מתרעם על כך שהאנטנה עולה 99 ש"ח.

שאלת את האנשים בנושא של רכישה של מוצר שחלקם מבינים בנושא שלו יותר ממך ואז אתה מנסה בכל מחיר "לדפוק את המערכת" , זו התחושה שקיבלתי, לא מתאים לך ? תרשום , חבר'ה תודה, יקר , ותמשיך הלאה.

רק לצורך העניין , הSIDEWINDER מיושן וכמעט ולא נמכר (אני יודע, אני עובד בבאג) ,

כל לקוח שנכנס מקבל אוטומטית את ההצעה לעבור לPRO , קצת יוצר יקר - הרבה יותר שימושי ומתקדם ללקוח הממוצע,

כמעט כולם לוקחים ויודע למה ? כפי שרשמת בעצמך באחת ההודעות שלך, הם חושבים קדימה ורוצים מוצר שישרת אותם הלאה .

שוב , אני בא להעביר לך תחושה שקיבלתי בעת קריאה של הת'רד ולא "יורד" עליך אישית , שיקוליך איתך , אבל בפורום הזה , שהוא מאוד ידידותי , ואנשים באים לעזור ונחמדים - בטח ובטח ב"אוף-טופיק" הנהדר שיש כאן , כדאי להקשיב להם.

תתחדש ותהנה.

:wink:

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ידידי, פספסת לגמרי את המטרה שלי ומאחר ואתה לא מכיר אותי בכלל, גם אותי פספסת:

הדבר האחרון שאפשר לקרוא לי זה קמצן! אני משתדל לתכנן מראש תקציב ואז למצוא מה הכי טוב שאפשר להשיג בתקציב הזה.

כבר רשמתי - תמיד אפשר להוסיף עוד קצת כסף ולרכוש משהו משוכלל יותר אבל אין לזה סוף. ה-SIDEWINDER זה המכשיר האידיאלי בשבילי בתקציב הנמוך ביותר. אם היה מכשיר מתוצרת אחרת שעונה על הדרישות שלי והמחיר שלו היה נמוך יותר אז הייתי רוכש אותו (רק לידע כללי: התלתי מתקציב של 199 שקלים עבור נגן של WD והגעתי כבר ל-549 עבור ה-SIDEWINDER).

לגבי האנטנה: לא אמרתי שהיא לא טובה. אבל מאחר ומדובר באנטנה בלבד ואפשר להשיג מוצר שמספק את אותם הביצועים בחלקיק מחיר, אני לא רואה סיבה לרכוש את היקר.

לגבי המוצר עצמו: אנשים רבים המליצו לי עליו כמוצר מצויין. נכון שיצאו כבר חדשים ומשוכללים יותר אבל אני לא מחפש אותם.

ה-SIDEWINDER אידיאלי בשבילי ועונה על כל הדרישות.

ותודה - כפי שרשמת, אני הולך להנות ממנו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לעניין ,

האנטנה של אדימקס שהוצעה לך מצויינת ואמורה לעבוד פיקס עם הסטרימר שרכשת .

איזה אנטנה של אדימקס?

הציעו לו אנטנה מקורית של אקסטרימר. יש אנטנה חליפית?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש.

xtreamer-prodigy

מושק בימים אלו עולה בעשרות מונים על קודמו (המצויין, אם יורשה לי לציין)

ההבדל במחיר צפוי להיות נסבל.

יש למה לחכות.

http://www.xtreamer.net/xtreamer-prodigy-upgraded/

זאת ההמלצה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אנטנה של אדימקס?

הציעו לו אנטנה מקורית של אקסטרימר. יש אנטנה חליפית?

בהמשך השרשור הוצעה אנטנה חליפית של אדימקס , היא בעצם זהה לאקסטרימרית בתכונותיה (מהירות של 300MBPS) , אני משתמש באחת כזו בסטרימר שלי של פופקורן והיא עובדת נפלא.

:wink:

יש לאקסטרימר כמה מוצרים, אתייחס לאלה שאני מכיר בארץ:

הSIDEWINDER - סטרימר בסיסי מאוד , הראשון מבין החבורה, מנגן הכל אבל עושה דאון-מיקס לסאונד היות והוא לא מעביר\מתמודד עם הסאונד בתצורות החדשות של DTS-HD ודולבי דיגיטל HD .. מקבל כונן קשיח עד 500GB פנימי בגודל 2.5" (כמו של ניידים) וחיצוני בUSB (כמו כולם).

הPRO - דגם משופר ועדכני יותר עם מקום לשני כוננים קשיחים בגודל 3.5" , כפי שיהיה לך בדרך כלל במחשב הביתי , אפשר להכניס שני דיסקים של עד 2TB (כולל) כל אחד ולעבוד כל פעם עם אחד מהם. ניתן לחבר גם כונן חיצוני. יודע "לקרוא" ולפענח סאונד HD.

הDVD - שהוא בעצם DVD משולב עם סטרימר, ניתן לחבר לו כונן קשיח חיצוני.

הiXtreamer - אמור להיות ברמתו של הפרו אבל ללא מקום לשני כוננים ועם תושבת עגינה לאייפוד\אייפון\אייפד.

הULTRA - מעיין סטרימר משולב מחשב, מגיע עם מערכת הפעלה שלהם מבוססת לינוקס ויודע להתמודד עם התקנה של חלונות , עקרונית זהו שילוב של סטרימר ומחשב שולחני עם מעבד ATOM - כמו בניידים הקטנים של ה10.1" ותומך בתלת מימד. באופן אישי , אני לא מצאתי אותו אינטואיטיבי ומהנה לעבודה. מגיע עם שלט רחוק הכולל מקלדת מלאה .

עוד פרטים ניתן לקבל כאן.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה כדאי לחכות לxtreamer-prodigy.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פורמט הול, עדיף NTFS, תומך בקבצים גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קצת לחוץ בתקציב ומוכן להתפשר על הדגם הישן (יש לי אותו מאז שהוא הושק - אחלה מכשיר), אז יש ביד2 המון הצעות למכירה במחירים נמוכים.

ככה אתה גם מועיל לסביבה וגם חוסך כסף.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

תגידו, קניתי את ה IXTREAMER חוץ מהקטע של העברת סרטים מהמחשב למכשיר, מה עוד אפשר לעשות איתו?

הxVOD לא עובד ולא מוריד תכנים וגם ה YouTube נעלם לאחר עדכון לקושחה החדשה 2.7 ואין אפשרות לצפות בתכנים אונליין שבאמת מעניינים אז מה עושים איתו?

אויל כדאי לי להחזיר אותו ולעבור לBoxe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...