Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מפות לnavngo

Romek
שימו לב! השרשור הזה בן 776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקבלה בקשה ל:

מולדובה

הלינק שבור לקובץ האחרון של ישראל.

באיזה פוסט חיפשת? נסה את זה שבפוסט #448.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר GPS סיני לא מעלה את IGO8 אחרי כנראה טעות בתהליך עדכון מפות. מערכת ההפעלה תקינה ופועלת. יש דרך לשכנע את ה GPS להתעורר , אולי להוריד מאיזה שהוא אתר, יש הצעות ורעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתאר את הטעות שנעשתה בעדכון המפות.

לא בטוח שניתן לטעות בתהליך כזה, פשוט מעבירים את המפה למחיצה content/map במכשיר. גם אם מעבירים למחיצה לא נכונה, זה לא משפיע על תפקוד התוכנה.

אם מחקת או קילקלת קובץ חיוני, תוכל להסיר את ההתקנה ולהתקין את התוכנה שזמינה להורדה בשרשור ההתקנה (אם יש צורך, תמשיך את הדיון שם. כאן זה רק מפות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתאר את הטעות שנעשתה בעדכון המפות.

לא בטוח שניתן לטעות בתהליך כזה, פשוט מעבירים את המפה למחיצה content/map במכשיר. גם אם מעבירים למחיצה לא נכונה, זה לא משפיע על תפקוד התוכנה.

אם מחקת או קילקלת קובץ חיוני, תוכל להסיר את ההתקנה ולהתקין את התוכנה שזמינה להורדה בשרשור ההתקנה (אם יש צורך, תמשיך את הדיון שם. כאן זה רק מפות).

עדכנתי שני GPS והכל התעדכן ותקין, כך גם עדכנתי את ה הGPS השלישי. שלא רצה לעלות אחרי עדכון מפה. ברור שעשיתי משהו לא בסדר. לענין הטענה מחדש, פשוט שכחתי על קיומו של הקובץ שמאפשר הטענה נקייה של של תוכנת GPS . בינתיים מוריד את הקובץ , מקווה שה GPS יאהב את ההתקנה החדשה ויפעל. המון תודות

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשר להוריד משם קובץ מצלמות ולהכניס או שזה לא יעבוד

קודם כל, מפליא אותי שקובץ שאמור להיות רק לבעלי חבילת מהירות נמצא שם בחינם...

כן, אם מחלצים את קובץ ה-spc ומעבירים למחיצה content/speedcam, זה אמור לעבוד.

אני מעדיף לעבוד עם קובץ txt שאני מנהל לעצמי (מצלמות קבועות בלבד), כך שלפי הקורדינטות, אני יכול לוודא ב-google maps היכן הן ממוקמות.

לא משנה באיזה קובץ משתמשים, אני ממליץ למחוק את כל תכולת המחיצה לפני כן כדי שלא יהיו כפילויות וזבלים.

המצלמות יופיעו על המפה רק בחוץ עם קליטת לוויינים מלאה, או בהדמיית ניווט. בהדמיית ניווט יהיה רק חיווי חזותי, ללא התראה קולית.

קובץ מצלמות במבנה txt מעודכן ל-8/2014 (לא הותקנו נוספות מאז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא מנסה להתקין קבצי מצלמות לגרמניה, שויץ וצרפת - מדובר בקבצים אסורים לשימוש באותן מדינות, והעבירה פלילית וחמורה (הכשלת שוטר).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קצת מבולבל מכמות ההודעות שיש תחת הנושא הזה, לפני שאני אתקין משהו אשמח לעזרה ...

יש לי מכשיר GPS עם מפות ישראל בלבד.

מצ"ב תמונה עם פרטי המכשיר.

נוסע שבוע הבא לאירופה.

הורדתי כמה פעמים קבצי מפות, שאני מעביר אותם לכרטיס זכרון שונה כמובן מהמפות של ישראל, אבל שום דבר לא קורה לאחר שאני פותח את המכשיר.

מה שנראה לי שבכל הקבצים שהורדתי, אין קובץ *.exe

אשמח להכוונה איפה להוריד ואיך להתקין.

המון תודה !

666.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע שההתקנה של התוכנה נמצאת על כרטיס הזיכרון שאתה מוציא ומחליף באחר. במקרה כזה אין הגיון לשמור מפות בלבד על כרטיס נפרד. למה לא לשמור באותה תיקייה של המפות של ישראל, באותו כרטיס זיכרון? אלה לא קבצים שדורסים אחד את השני.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע שההתקנה של התוכנה נמצאת על כרטיס הזיכרון שאתה מוציא ומחליף באחר. במקרה כזה אין הגיון לשמור מפות בלבד על כרטיס נפרד. למה לא לשמור באותה תיקייה של המפות של ישראל, באותו כרטיס זיכרון? אלה לא קבצים שדורסים אחד את השני.

נראה לי שאתה צודק ...

העניין הוא כזה, תגידו לי אם אני בכיוון הנכון ?

הכרטיס המקורי עם קבצי ההתקנה הוא בגודל 1gb בלבד אז אין לי מקום למפות אירופה.

העתקתי את כל הכרטיס המקורי לכרטיס גדול יותר ולשם הוספתי את המפות תחת maps וקובץ building וקובץ poi ? גם בהתאמה.

משום מה שהחזרתי את הכרטיס עם הנפח הגדול למכשיר קיבלתי הודעת שגיאה והמפות לא עלו לי.

איפה התפקשש לי ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...