Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבל AUDIOQUEST COLUMBIA HI-END

שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא

אני פשוט לא אוהב עדרים שבהם איזה "שפיץ" אמר שלכסף יש תכונות של השפעה על תחום התדר הגבוה אבל במקביל בחיפוש בגוגל אני לא מוצא על זה מאמר מדעי אחד שמסביר למה... אבל העיקר, אחרי שפיץ אחד מיליון תוכים חוזרים על אותו המשפט.

אני אשמח לקצת חומר מדעי, לא שיווקי, בנושא הזה.

עד אז - את ה420 דולר שלי אני מעדיף להשקיע על חופשה טובה בחו"ל או מגבר טוב מאשר על חצי מטר של וודו מוחלט.

בחיווט כסף משתמשים בתעשיות צבאיות איפה שלא ניתן להעביר כבל נחושת בגלל שהוא עבה מידי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roll:

מגוחך , אין שום הסבר מדעי ליכולת של כבל מכסף לשנות את האות הנשוא , אבל נמאס לי לחזור על זה כבר בערך 5 שנים .. תעשיית המוזיקה : ניצחתם !!! :)

איזה הסבר מדעי אתה מחפש? לכל חומר ברזל יש לו התנגדות שונה, וזה מה שגורם להבדל...

כאשר התנגדות גבוה (נחושת) יזה פשוט גורם להנמכה של רמקול, וברגע שמחליפים לכבל עם התנגדות נמוכה יותר (כסף) אתה מקבל הגברה מסויימת של רמקולים וזה מה שגורם לאנשים לטעון שהדבר משפיע על תדרים גבוהים. אם תחליף לסאב אז יהיה הגבר יותר בנמוכים פשוט. זה כל ההסבר.

לגבי טכנולוגיות DBS, זה כן עובד וכבר הרבה זמן ומשתמשים בה לא רק בתחום שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדגר אתה טועה.

נכון שלכל חומר מוליכות שונה, אבל ההפרשים כל כך זניחים (איפשהו כמה אפסים אחרי הנקודה) והם לא משפיעים במאומה על הסאונד.

איך סטיבן (המלך:king:) אמר - "אלקטרונים הם יצורים טיפשים למדי שלא ממש משנה להם במה הם זורמים".

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

voodoo שלא נגמר.

באמת שזה כבר פשוט חזירות! 420$ על כבל של חצי מטר רק בגל שיש עליו איזה קופסה ובגלל שיש קצת אוויר בתוכו?!?

כאילו בחיאת רבאכ! מי אמר פראייר ולא קיבל??

אחלה חוטים של 2 ש"ח יש לי ואני נהנה. יש לי אמנם RCA של סטינגר, היליקס טוויסטד פר, אבל זה בגלל שקיבלתי עליו הנחה, אז אמרתי למה לא. :wink:

אבל לידו עובר עוד RCA ב30 ש"ח מהום סנטר. ובין המגברים יש עוד אחד כזה. ואין טיפת רעש! לא הפיפסססס הכי קטן!

הכל בגלל שהתקנתי אותם בצורה טובה ומושקעת. רחוקקק ממקורות מתח אחרים, למרות שליד המגבר הוא עובר קרוב לכבל המתח.

אבל עדיין, זה לא מספיק בשביל להכניס רעשים סטטיים. כנראה שצריך להגיד תודה לאלפיין גם, על HU איכותי, עם 24DAC ביט, באר בראון...:-D

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדגר אתה טועה.

נכון שלכל חומר מוליכות שונה, אבל ההפרשים כל כך זניחים (איפשהו כמה אפסים אחרי הנקודה) והם לא משפיעים במאומה על הסאונד.

איך סטיבן (המלך:king:) אמר - "אלקטרונים הם יצורים טיפשים למדי שלא ממש משנה להם במה הם זורמים".

איתמר.

ההבדל הוא דיי גדול כשמחשבים את 5 מטר+- שיש לנו ברכב.

לכן מומלץ לשים חיווט למידבאס 2.5-3 מ"מ.

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הסבר מדעי אתה מחפש? לכל חומר ברזל יש לו התנגדות שונה, וזה מה שגורם להבדל...

כאשר התנגדות גבוה (נחושת) יזה פשוט גורם להנמכה של רמקול, וברגע שמחליפים לכבל עם התנגדות נמוכה יותר (כסף) אתה מקבל הגברה מסויימת של רמקולים וזה מה שגורם לאנשים לטעון שהדבר משפיע על תדרים גבוהים. אם תחליף לסאב אז יהיה הגבר יותר בנמוכים פשוט. זה כל ההסבר.

לגבי טכנולוגיות DBS, זה כן עובד וכבר הרבה זמן ומשתמשים בה לא רק בתחום שלנו.

בולשיט , לך ללמוד סאונד ותחזור , לא ללמוד חרטא אודיופילי .

עם כל הכבוד כמובן .

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולשיט , לך ללמוד סאונד ותחזור , לא ללמוד חרטא אודיופילי .

עם כל הכבוד כמובן .

כזאת תגובה כול ילד יכול לרשום, בלי לפגוע באף אחד. תגיב ותפרט מה דעתך?

אם אתה לא יכול להסביר את עצמך עדיף שלא תגיב בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורות חיים

השכלה: תואר משולב במנהל מערכות ברכב בהתמחות ראשית מערכות SQ, התמחות משנית מערכות SQL

נסיון תעסוקתי: שלוש שנות נסיון באבו מחמוד מערכות בע"מ, כי מנהל מחלקת "איך זה נשמע וביקורות RTA"

:roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעומת זאת לא לומד מאז שאיקאה סגרו - אין לי יותר איפה לקנות שולחן וכסא בזול

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע אחד - אתה קנית מהם שולחן שיש לו רגליים זמינות במלאי?

:shock:

ואני תמיד חשבתי שאת הפלטה פשוט מניחים על הברכיים וזהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...