Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבל AUDIOQUEST COLUMBIA HI-END

שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

את הקטע של החושך והלבד דווקא הבנתי

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את סרטון הפרסומת, ואני מוכרח להגיד ששטויות כאלה מזמן לא שמעתי. כמו כן זה מזכיר קצת את הסרטון של ג. יפית מכאן, ולא במקרה. רק שהיא לא מציעה לקנות נקניקיות ב-$420...

עוד פעם, אני לא מדבר על מחיר ומותג של כבל, אני מדבר על חומרים וטכנולוגיות שיש להם הגיון בריא. השפעה של כבל RCA וחוטי רמקולים אתה יכול להבדיל

אתה יכול להסביר לנו בהגיון איך סוג אחר או חומר אחר בחוט לרמקול משפיע בצורה שאפשר לשמוע אותה?

למה קשה לתת הסבר, ההסבר הוא שוני בהתנגדות, זה הכול.

אם כך, מספיק לקחת חוט נחושת רגיל ופשוט אבל קצת יותר עבה. כמה יותר? בערך 6%. כלומר חוט מכסף בעובי 2.5 ממ"ר שווה ערך לחוט נחושת בעובי ~2.65 ממ"ר. זה לא יעלה $420 למטר. גם לא $4.2 למטר...

(כאשר הרמקול סופג פחות רעשים ומעביר סיגנל נטו אז לרמקול יש פחות עומס מפני תדרים שהזרם מכתיב לו להפיק, לכן מהלך הרמקול יותר מדויק, לכן ציליל יותר מפורט, זה הכול)

איזה רעשים משפיעים על אות מוגבר של רמקול?

:roll:

אני יודע להסביר את זה , קוראים לזה לא לצאת פרייר כשאתה קונה כבל מכסף .

וקוראים לזה אפקט הפלאסיבו .

אכן. אנשים שומעים בבירור את ההבדל גם כאשר משמיעים להם פעמיים את אותו הדבר, ורק אומרים שהחליפו משהו.

ולסיכום:

איך אומרים? הכל בסדר. זה הכסף שלכם - אם אתם חושבים ששם צריך לשים אותו - תעשו את זה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעומת זאת לא לומד מאז שאיקאה סגרו - אין לי יותר איפה לקנות שולחן וכסא בזול

:-P

אדי, רק סניף אחד נסגר, יש לך סניף חדש בראשון לציון. מומלץ.

אתה יכול להסביר לנו בהגיון איך סוג אחר או חומר אחר בחוט לרמקול משפיע בצורה שאפשר לשמוע אותה?

אם כך, מספיק לקחת חוט נחושת רגיל ופשוט אבל קצת יותר עבה. כמה יותר? בערך 6%. כלומר חוט מכסף בעובי 2.5 ממ"ר שווה ערך לחוט נחושת בעובי ~2.65 ממ"ר. זה לא יעלה $420 למטר. גם לא $4.2 למטר...

איזה רעשים משפיעים על אות מוגבר של רמקול?

אכן. אנשים שומעים בבירור את ההבדל גם כאשר משמיעים להם פעמיים את אותו הדבר, ורק אומרים שהחליפו משהו.

ולסיכום:

דני

לעורך כל השרשור הזה הסברתי כמה ולמה. אז אתה מוזמן לקרוא. אם עדיין לא ברור לך אז עדיף שתעזוב את התחום או תשאר עם מה שיש לך, זה לא בשבילך.

כמו שכתבו כבר כאן, הכול בסדר, אתה בראי ושלם, חיים ממשיכים, מה יותר טוב מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להגיע לסניף של ראשון צריך לעבור דרך חולון - אין בזה שום דבר מפחיד, אין בזה משהו ש... מרגש אותי

:-D

לעבור בנתניה לעומת זאת - פחד אלוהים - איזה אדרנלין, וואו! :shock:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורך כל השרשור הזה הסברתי כמה ולמה.

לא, אתה לא כל כך הסברת. אמרת דברים כמו "שמעתי" וכדומה, זה לא הסבר. הטענה הענינית היחידה היתה בקשר להתנגדות, שהיא זניחה אפילו לגבי חוט לרמקול, וודאי וודאי שזניחה לגבי כבל אות (לפני הגברה). ובכל מקרה כיוונון עדין ביותר של עצמת ההגברה מבטל לגמרי אפילו את המעט הזה. אז מה הענין?

אם עדיין לא ברור לך אז עדיף שתעזוב את התחום או תשאר עם מה שיש לך, זה לא בשבילך.

תודה רבה. על ההערה הזו יש לי רק דבר אחד להגיד:

כזאת תגובה כול ילד יכול לרשום, בלי לפגוע באף אחד. תגיב ותפרט מה דעתך?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעורך כל השרשור הזה הסברתי כמה ולמה. אז אתה מוזמן לקרוא. אם עדיין לא ברור לך אז עדיף שתעזוב את התחום או תשאר עם מה שיש לך, זה לא בשבילך.

לא חושב שהגזמת ? מי אתה שתייעץ לו לעזוב את התחום ? אתה מתעצבן שמזלזלים במוצר הטיפשי הזה שהבאת כאן ואתה בעצמך מזלזל באחרים שחושבים אחרת. תתבייש.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אתה לא כל כך הסברת. אמרת דברים כמו "שמעתי" וכדומה, זה לא הסבר.

תמצא תגובה שלי בשרשור הזה שאני אמרתי שאני שמעתי.

הטענה הענינית היחידה היתה בקשר להתנגדות, שהיא זניחה אפילו לגבי חוט לרמקול, וודאי וודאי שזניחה לגבי כבל אות (לפני הגברה).

לא זניכה בכלל, כאשר מדובר האורך כבל של מעל 4 מטר, וגם לפני הגבריה, זה כן מנמיך את הסיגנל, וההסבר לזה זה ההתנגדות. מה שנכון שזה לא קריטי, ואפשרי פשוט להגביר את הגיין, זה כל הסיפור, ועל זה התכוונתי.

הדגש הוא לפני הגברה ולא להפך כמו שרשמתה.

ובכל מקרה כיוונון עדין ביותר של עצמת ההגברה מבטל לגמרי אפילו את המעט הזה. אז מה הענין?

זה מה שאני מנסה להסביר כאן, וזה הסבר לאנשים האלו שאמרו ששמעו כן שיפור/שינוי בהחלפת RCA כסף. זה מה שהיה מצותת בתגובה שלך האחרונה.

תודה רבה. על ההערה הזו יש לי רק דבר אחד להגיד:

דני

דני, אתה יודע את זה יותר טוב ממני, ברגע שמבקשים להסביר שוב ושוב את אותו דבר זה פשוט בלתי נסבל.

לגבי פאזה הפוכה של זרם לטובת הגנה מפני רעשים ומעגלים מסביב זה כן עובד. אני קראתי את זה לפני הרבה זמן ופשוט לא מוצא את החומר הזה.

לא חושב שהגזמת ? מי אתה שתייעץ לו לעזוב את התחום ? אתה מתעצבן שמזלזלים במוצר הטיפשי הזה שהבאת כאן ואתה בעצמך מזלזל באחרים שחושבים אחרת. תתבייש.

זה רק ייעוץ, ההחלטה היא שלו, מה אתה מתצבן? :lol:

לא עדיף ים עם משפחה מאשר להיות כאן?

דבר ראשון לא אני הבאתי אותו לכאן, אני קראתי עליו עוד לפני וידעתי שלעלות את הנושא הזה לכאן יגרום למלחמה, דבר שני אתה סתם מזלזל שלא צריך לזלזל...

אם יש לך הסבר לזה תפרט. אתה פתחתה דיון בתחילת השרשור וסתם אמתרה שיש לך בבית כבל כזה וזה סתם כבל. כתבתה תגובה סתם כי הבעל השרשור ביקש לתת תגובה לא לכבל רגיל/ רגיל שלהם, אלא כבל עם DBS, ואז לא היה לך מה להגיד.

אז נעזוב את הדיון המטומטם הזה ונעזור לפותח שרשור.

מה יש לכם להגיד על DBS?

לפרט בבקשה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הבדל , לא כזה שהוא מדיד , בגלל שאתה חושב שאתה מתכוון לשמוע משהו שונה , אתה בהחלט תשמע משהו שונה כי זה המוח שלך שמשחק איתך משחקים .

אם אני אקח את המערכת של אחד ממכם ואחליף לכם לחיווט כסוף שעולה כמו וילה בקיסריה ולא אגיד לכם , אתם כנראה לא תשימו לב בחיים , אז מספיק עם החירטוטים .

כמובן שתשמעו הבדל אם תחשבו שאתם "אמורים" לשמוע הבדל , זה ההסבר הפסיכולוגי של זה , יותר מזה אי אפשר להסביר. ( אבל אפשר לקרוא את זה באינ-פאקינג-ספור מקומות , אז תמשיכו להכחיש בשביל להצדיק את הרכישה )

מבחינה מדעית כמובן אי אפשר להסביר איך כסף משפיע על ציוויון הסאונד ביחס לנחושת כי עובר בתוכו אותו הסיגנל , וההתנגדות ממש אבל ממש לא תגרום למשהו להשתנות בכזאת רמה שהאוזן שלנו תקשיב ועוד תדע לזהות , מצאו לי ב GOOGLE בבקשה .

אבל מה זה מדע לאנשי הפלסיבו ומגברי הבוטיק האיטלקיים עם ה LED הכחול ... אנשי המכירות אוהבים אתכם , keep fighting the good fight ;) .

ולסיכום , משפט שתמצאו בהרבה מקומות בעל מקור לא ידוע :

איך הורגים אודיופיל ? מלמדים אותו פיסיקה.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע - אתה המשפט האחרון אני חייב להודות שאהבתי ואני מאמץ אותו בחום ואהבה רבה

:-D:-D:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הבדל , לא כזה שהוא מדיד , בגלל שאתה חושב שאתה מתכוון לשמוע משהו שונה , אתה בהחלט תשמע משהו שונה כי זה המוח שלך שמשחק איתך משחקים .

אם אני אקח את המערכת של אחד ממכם ואחליף לכם לחיווט כסוף שעולה כמו וילה בקיסריה ולא אגיד לכם , אתם כנראה לא תשימו לב בחיים , אז מספיק עם החירטוטים .

כמובן שתשמעו הבדל אם תחשבו שאתם "אמורים" לשמוע הבדל , זה ההסבר הפסיכולוגי של זה , יותר מזה אי אפשר להסביר. ( אבל אפשר לקרוא את זה באינ-פאקינג-ספור מקומות , אז תמשיכו להכחיש בשביל להצדיק את הרכישה )

מבחינה מדעית כמובן אי אפשר להסביר איך כסף משפיע על ציוויון הסאונד ביחס לנחושת כי עובר בתוכו אותו הסיגנל , וההתנגדות ממש אבל ממש לא תגרום למשהו להשתנות בכזאת רמה שהאוזן שלנו תקשיב ועוד תדע לזהות , מצאו לי ב GOOGLE בבקשה .

אבל מה זה מדע לאנשי הפלסיבו ומגברי הבוטיק האיטלקיים עם ה LED הכחול ... אנשי המכירות אוהבים אתכם , keep fighting the good fight ;) .

ולסיכום , משפט שתמצאו בהרבה מקומות בעל מקור לא ידוע :

איך הורגים אודיופיל ? מלמדים אותו פיסיקה.

דבר ראשון אני לא מצדיק את הרכישה שלי כי אני רכשתי כבל נחושת של 10 ש"ח למטר בשוק, בהלחמה עצמית.

דבר שני, נראה לי גם פיזיקה וכימיה בשבילך הוא משחק של המוח שלך.

אם אתה לא יכול להסביר את זה בצורה מקצועית/מדעית, לפחות לנסות להבין, זה לא אומר שזה פאנטזיות ופלא וזה לא קיים. ובטח ובטח לא אומר שאחרים לא מבינים. אני למדתי פיזיקה וכימיה בבית ספר ורמה בסיסית אני יודע, אני לא צריך ללמוד כדי קצת להבין.

בלונדיניות גם חושבות שבין ההגה לגלגלים הכול פלא...

למה אתה ציפיתה כשה החליפתה לכבל כסף? לאיזה שינוי?

למה אתה חושב שזה לא מורגש?

אתה יודע שאדם שלמד מוזיקה מגיל קטן הוא בעל חוש שמיעה יותר מפותח מאדם רגיל?

אתה כוונתה פעם כלי מוזיקלי?

אתה ערכתה פעם מנגינה לשיר? או את הקול?

אתה נסיתה לשחזר את השיר מסויים?

אתה ביצעתה אמונים בקונצרטים בתור ניצוח? או לפחות בתור מנגן בוילון?

אתה יודע שכול מתכת מעבר מושפעת אחרת ממעגלים חשמליים ו-Electromagnetic interference?

אתה יודע שחוץ מהתנגדות יש גם Crystal structure, Atomic radius, Electron configuration, Conduction, Electronegativity, Electrode potential משפעים על שינויים? ולמה אתה כן לא שומע את השינויים האלו? בכלל למה זה משפיע כך שזה לא משפיע?

אתה יודע מה תחונות של פאזה הפוכה?

וכו.

כל העולם בולשיט למי שחושב שזה בולשיט?

פשוט עוד תגובה לא מבוססת על כלום. נכון חגי? (אין לך מה לומר)

אתה יודע מה, מפגש הראשון לאחר 1 לאוגוסט חגי לוקח את הכבלים של סדרות הטובות שהיו פעם, שיש לו אותם בבית לפי הדבריו, ואנו עושים ניסוי הקטן. אולי גם נדר הרכוש AQ C-DBS. יהיה מעניין...

למה סתם לדון על בולשיט של העולם עקב חוסר ידע בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ביצעתה אמונים בקונצרטים בתור ניצוח? או לפחות בתור מנגן בוילון?

בבקשה תגיד לי שהתכוונת לכינור, ולא לבד הזה שמכסה את החלון בחדר שלך :oops:

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...