Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום

אני נועם נעים מאוד!

אני מת"א ומאוד מעניין אותי לדעת אם משהו מכיר מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיג, הפורום הזה עולה בגוגל כשמקלידים את הכותרת הזאת.

תודה ויום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי יוסי ואני נוהג על הונדה סיויק טייפ R, נהנה מכל ישיבה, האצה, בלימה, פניה, החלפה או סתם שיוט ברכב.

יום מצוין לכולם.

ההרצאה על מסע בזמן תחל לפני 10 דקות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אני סטפן מינקין מקריות

בן 18 סיים תיכון

נסעתי על פיגו' 206 1.4 2001

ועכשיו מחכה בהתלהבות לפורד אדג'

כול שאר הדברים לא מעניינים אותי(רק שישאר מספיק דלק בעולם בשבילי XD)

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מההתחלה....

אהלן קוראים לי דניאל אני בן 16 ושבע חודשים נולדתי בארץ אני ממוצא רוסי, הייתי שחיין בעבר, שחיתי 8 שנים ובגיל 12 הייתי אלוף הארץ ב50 מטר פרפר (סגנון בשחייה), פרשתי בגלל פציעה חמורה שהייתה לי בגב ואהבת חיי מאז ומתמיד הייתה ההתעניינות במכוניות.

אני גר בבת-ים וזהו בכללי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שמי לירן אני חדש פה ואני בן 19 וחצי אני עתודאי בדיוק סיימתי ללמוד ואני עוד חודש מתגייס:lol: מת על מכוניות!! אפילו

שיש לי יונדאי אקסנט שנת 95 חרא אוטו שאף אחד לא יקנה אבל זה בסדר כי עוד חודש אני מקבל איביזה אמנם 1400 אבל אני לא צריך יותר מיזה חוץ מזה אני אוהב לבנות דברים אני אוהב כל דבר שהוא טכני! כבר חצי שנה אני מחכה לגיוס ומת משיעמום אז החלטתי לבנות מחשב לאוטו ולקחתי את זה ממש רחוק חשבתי כמעט על כל דבר ממוזיקה סרטים רדיו טלוויזיה אינטרנט מצלמת רווס הפעלה באמצאות פקודה קולית ג'י פי אס אפילו עיצבתי לו מארז ממש יפה והתקנתי לו מאווררים בכל פינה ובולמי זעזועים ועוד מלא דברים שאין לי כח לפרט אם למישהו יש עוד רעיון לאיזה אפשרות שהוא היה רוצה שיהיה באוטו שיציע.. נראה איך אפשר לסדר את זה:-D כל אופן נחמד שאפשר לדבר פה עם אנשים שהם באותו ראש כמו שלך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אני זקן בא בימים ובלילות מרכיב עם הנכד שלי באגי.

אני נוסע בסקודה דיזל 1999 עם 70,000 ק"מ שמתחממת קצת, ודואגת שלא אשתעמם.

נוסע גם בג'יפ פירוזה 1993 הכי יפה בארץ ויש לי גם סמוראי.

כרגע מחפש חיפושית נוספת להסבתה לבאגי

חוץ מזה אני זמין לכל הצעה מאתגרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית מראשון לציון, נוהג במאזדה Neo- יבוא אישי.

ccgi9.jpg

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אחרון כאן לבינתיים..

ליאור, 28, יבנאי אבל בגלות בראשל"צ.

משוחרר מהצבא טרי טרי (פז"מ של 10 ימים באזרחות) אחרי שירות קבע כקצין חימוש.

עד לפני 10 ימים נהגתי ברכב צבאי, טויוטה היילקס שנת 2002, רכב גדול ואחד המצויינים שאי פעם היה לי.

בבית שוכבת לה פיאט טיפו 94 מנוע 2.0 ספורט, לאחרונה חלתה במחלה קשה, כנראה שנקבע לה מועד להמתת חסד אצל רוכשי מכוניות.

כרגע מחפש בנרות תחליף לאוטובוסים, משהו בדמות פונטו ספייס ELX/CLUB.

חשבתי גם על HGT אבל אני לא טיפוס של רכבי וואסאח..

אם מישהו שמע על משהו דומה שרוצה להימכר בקרוב, אני כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...