Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחולון ולצערי אני בן 12 אולי אני קצת קטן אבל חכם ומבין קצת במכוניות אני מעונין לבנות קארטינג קטן עוד מעט אולי תעזרו לי :?: טוב סימתיי לדבבר על עצמי

בי :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אומנם לא כאן מהיום אבל בכל זאת.

דורון בן 21 מפתח תקווה, עובד בחנות דיי מוכרת המתעסקת במכירת מצלמות דיגיטליות, נוהג על הביתשימושי של אבא שלי (לנסר שנת 91) ועל הפאג'רו 96 שלי, אני כרגע מחפש בנרות מאזדה לנטיס 323F באיזור ה30K!!!! :sad:

מוסיקה מועדפת: מטאל מהסוג שלא כל אוזן רגילה להבין.

ראיתי שגם נשים הן סוג של קריטריון כאן אז ברור שאני חובב נשים בכל הגוונים! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

יש כאן יופי של קהילה ואני שמח שהגעתי ומצאתי את המקום הזה.

שמי אבי מתל אביב

אני פה כי האמת היא שאני לא מבין במכוניות יותר מדי והגיעה השעה להחליף לאשתי את הרכב (סופרלנסר אוטו' GLI 95) לחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוםם אני עמרי אני גר בכפר טרומן למי שמכיר זה ליד השדה תעופה...

אממ אני בן 16 וחצי אני חדש באתר הזה...

התחביבים שלי במיוחד זה מערכות שמע לרכב ונעיםם להכירר

אם מישהו יוכל להגיד לי מתי יש מפגש אני אשמח:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי מרטין, וזוהי הודעתי הראשונה בפורום. אני נוהג כבר 30+ שנים ואני מחפש רכב קטן אמין ובטיחותי עבור הבת שלי. אני יודע שקטן לא הולך בד"כ עם בטיחותי אך הנערה מעוניינת ברכב קטן, ואני, שהבטיחות הכי חשובה לי, די חושש. האפשרויות שעלו היו פולו, סיטרואן קטנה או C4, אופל קורסה, סיאט איביזה, -- כמו שאתם רואים אין אף רכב יפני. זה לא הולך אצלנו בראש עם בטיחות. האם אנו צודקים?

על כל אחד מהרכבים הקטנים שהזכרתי אני שומע דברים לא טובים בנושא אמינות, אחזקה ותיקונים. אולי אין זה כל כך חשוב כי אני חושב על רכב חדש או בכלל לקחת בליסינג, מוכן להשקיע 75-100 אלף ש"ח ואז יש פחות סיכוי לתקלות ובעיות טכניות (נהיה עדיין בתוך תקופת אחריות היצרן). בתנאים שציינתי, מה לדעת הפורום תהיה הבחירה הטובה ביותר שלנו? ומי לנסיונכם תהיה חברת הליסינג הטובה ביותר בשבילנו?

תודה ושבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי דויד אני בן 16.9 גר ברחובות.

מתעניין במכוניות, עברתי לפני יומיים תיאוריה (מפעם ראשונה)

השבוע הולך לעבוד כדי להשיג קצט כסף לשיעורי נהיגה ההורים לא מוכנים לממן בגלל הזלזול שלי בלימודים...

כעקרון כשה אני יעבור טסט אני ינהג על VW Bora 2.0 ולפעמים על VW Polo 1.4.

המוזיקה שאני שומע זה דאנס(לאיטים רחוקות), היפהופ , ראפ.

מתעניין במכוניות בערך מגיל 13, מתנת הבר מצווה שלי הייתה טיסה לאיטליה שם ראיתי פעם ראשונה מכונית שבאמת שווה משהוא.

(Lamborghini) ואז כשה חזרנו לארץ ישר רצתי לאינטרנט כדי לקרוא עליה קצט, כמובן שלא הבנתי כלום חוץ מזה שהיא יפה...

אבל עדיין אהבתי להוריד סירטונים של מירוצים לשחק משחקי מירוצים ובערך לפני שנה שהאתר יוטיוב יצא לאור התחלתי לחרוש על סרטונים, TopGear , FithGear , Gumball , Cannonball כל מני כאלה ועכשיו מצאתי תפורום אני מקווה ללמוד ממכם להכיר ולעשות את מה שאני הכי אוהב בזמני הפנוי P:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

שמי אייל בן 35 ואני נוהג כרגע על הונדה אקורד מודל 92 בהנאה רבה.

בקרוב אולי יקרו דברים מעניינים ...

נרשמתי אחרי שנוכחתי לדעת שזה הפורום המקצועי ביותר בתחום הרכב על גווניו השונים

אני משוכנע שאפיק פה הנאה מרובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם,

אשתדל להיות מנומס, כיוון שאני מעריך מאוד אתכם - הכותבים הקבועים של הפורום שמקדישים מזמנכם לעזור לאנשים שאת רובם אינכם מכירים כלל. למרבה הצער, תופעה הפוכה הפכה להיות נפוצה ב"מרחב הקיברנטי" (נסיון קלוקל שלי לתרגם cyberspace).

וכאן ייתכן שתחלקו עלי: לתפיסתי, רכב הינו ראשית כל אמצעי שנועד להביא אנשים מנקודה א' לנקודה ב' בבטיחות, ובעלות סבירה. כל השאר (ביצועים, נוחות, האצה, וכד') לדעתי, הוא מותרות. מי שיכול להרשות לעצמו זאת - אשריו וטוב לו.

ולשאלות הכלליות - אני סטודנט ירושלמי שנוהג נכון לכתיבת שורות אלה על כרטיס חופשי חודשי באגד. בתקופה הקרובה אני מתכוון לקנות רכב, ועל כן נחשפתי לפורום החביב שלכם.

תודה מראש.

נפרד לשלום מהפונטו הידנית 2006.

פרטים כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=305171

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לי ארל'ה, אני גר בהר חברון.

נשוי ואב לילד, קוראים לו איתי.

בצבא הייתי בגולני בגדוד 51.

אני אוהב לטייל (ברגל), מתעניין במכניקה של הרכב ואוהב לנהוג.

אני נוהג על סוויפט משנת 88 1.3 עם קצת שיפורים.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...