Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום חברה נעים להכיר את כולכם...8)

אז ככה אני נירשמתי לפורום שלכם ומצאתי אותו נחמד ומעניין אנשים מישתתפים ונראה ממש שיש הרבה שמעוניינים בשיפוץ רכבים בארץ...

אני חי ברומא (איטליה) וכמו שזורם לי בדם דלק במקום דם אני הקמתי פה שני מועדונים של אספני רכב אופנועים ורכבי שטח, לאט לאט והיום יש לי בערך 250 חברים במועדון ואני מארגן להם פה מיפגשים וכו...

יש בבעלותי כמה מכוניות כרגע! (האמת שאני מחליף כל הזמן רכבים) קונה משפץ מוכר (מה שאני מספיק לסדר),

הרכבים שלי הם: דיימלר 2.5 V8 SALOON שנת 1968, רנו 5 GT TURBO שנת 1986 (מנוע 1400), פיאט 500 GIANNINI שנת 1971, 4X4 סוזוקי ויטרה (מנוע 1600) שנת 1989, 4X4 ניסאן פטרול (מנוע בנזין 2800) שנת 1986,

אופנוע BMW K100RS שנת 1986, כמו שאתם מבחינים כולם כמעט מעל 20 שנה (פה זה כבר נחשב רכב אספנים...) ביטוח ומיסים כמעט ולא משלמים כלום!!! ואפשר למלות את החצר במכוניות :-)

בכל מקרה אשמח לעזור לכל מי שמעוניין בעזרה שהיא... שיהייה לכם גלישה נעימה באתר ותמשיכו ככה

אני חותם לכם בחתימתי הקבועה

דרישת שלום אגזוזית לכולם מאייל (רומא) :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום הברכה!

אני ליאור מהרצליה חייל, משרת בתל השומר - אני מנהל רשת מחשבים.

תאמת ***תאמת = את האמת *** שאני לא מבין גדול ברכבים הצטרפתי לפורום הזה אחרי שאחותי הורישה לי סובארו DL שנת 90 גיר ידני 1.6

מקווה אני ילמד מפה דבר או שתיים כי תחלס זה מעניין אותי...

האאא ואם אתם צריכים עזרה במחשב בזה אני יכול לעזור.....אז בכיף:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי עמיקם גרשונוביץ ממודיעין.

מנכ"ל חברת סטארט אפ.

נוהג על מיצובישי גרנדיס ביום יום.

יש לי גם אלפא ספיידר 1972 2 ליטר, ג'ולייטה 79 ו147 2002 סלספיד בשביל הכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל החברים!!

זו פעם ראשונה שאני כותב בפורום זה.

אני מקווה מאד שזהו המקום הנכון לפרסום מודעה זו, ואם לא- אנא עזרו לי והפנו אותי למקום הנכון.

ברשותי מזה 11 שנה פיאט 124 ספיישל אוטומטית מודל 74'. לפני כ-5 שנים הוספתי שדרוגים שונים לרכב כגון מזגן, נעילה מרכזית, אימובילייזר, חישוקי מגנזיום, חלונות חשמל קדמיים.

לפני כשנתיים קניתי פיאט טמפרה מודל 95'. בשנתיים האחרונות הזנחתי בעוונותיי הרבים את הפיאט 124.

המכונית עברה טסט לאחרונה בפברואר 2006 והיא נמצאת כעת אצל מוסכניק חבר שמנסה למכור אותה אך ללא הצלחה.

אני פונה באמת בפנייה נרגשת כאן לכל אוהבי הפיאט- אם יש כאן מישהו שמעוניין ויכול ויש לו את האמצעים להציל את הפיאט המיוחדת הזו ולהחזיר אותה לכביש, בבקשה שיפנה אלי.

למכונית אין מצבר לאחר שמנוול אחד פרץ וגנב אותו. המכונית זקוקה למצבר חדש, כמובן לחידוש הרשיונות, צבע חדש לא יזיק (היא בצבע כחול), והעיקר להרבה אהבה.

נתתי לה את כל האהבה שלי במשך 9 שנים ובשנתיים האחרונות אני חושב שהיא באמת ראויה למישהו שיאהב אותה יותר טוב ממני וישקיע בה כספים שלי כבר אין להשקיע.

אני מוכן למכור אותה ב-2000 שקל בלבד.

בבקשה תצילו אותי כי הלב שלי כואב על זה שהמכונית הולכת לאיבוד.

תודה

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדן גמליאל מראש העין עוד מעט 19 מוזיקה מזרחית כבדה ותימנית....ושחורה.!

אוהב לנסוע באוטו שלי ולהתחיל עם בנות חחח...:):)

ברשותי סוזקי בלנו שנת 98 נפח 1600 ידנית ללא ABS וללא כריות אוויר נדיר ידנית!

אוטוביאנקי 1979

(חלום שהתגשם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני נדב ואני בן 18.

אני נוהג על סובארו ליאונה אוטומטית(לצערי הרב :-() 3 דלתות שנת 88'.

למדתי נהיגה על קורולה 07' ידנית - אולי היחידה בארץ .. סתם חשבתי שזה יעניין:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני נופר, אני גרה ברמת גן ונוהגת על סוזוקי ליאנה 2007.

אשמח להשתתף בפורום, אני מאוד אוהבת מכוניות, במיוחד ג'יפים בסגנון של הלאנג-קרויזר V8 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שמי פולי

אני עובדת כפקידה/מזכירה במוסך לגירים אוטומטיים בהרצליה פיתוח

אני רוצה להגיד לכולם שאני נהנית לעבוד בתחום כל כך מעניין ומאתגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן קוראים לי עמנואל אני בן 22 מרחובות .

השתחררתי מסדיר לפני כ- חצי שנה וכרגע אני סטודנט להנדסת חשמל .

אני נוהג על פיאסטה 96 1.3L ו...... אהההה, אני לא מבין כלום ברכבים כך שאני מתנצל מראש שלא רק שלא אוכל להיות לעזר

לחברים בפורום פה, אלא גם אשאל הרבה שאלות בנאלייות:shock:.

דרך אגב לחבריי ההנהלה : אחלה פורום, למדתי פה המון עוד לפני שנרשמתי !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתחיל. שמי האמיתי הוא תומר הדר. אני במקור מחיפה. למדתי פירסום ושיווק אבל אני כרגע בוחר לעסוק דווקא באהבת חיי - רכב. אני עובד בחברת פיאט. סיימתי עכשיו לשפץ דירה ברמת גן. מוזיקה? יש לי מעל 500 דיסקים. העיקר שם זה שנות ה 80, דברים כבדים מנעורי והרבה ראפ וניו מטאל. אני נוהג על פיז'ו 106 ראלי שהתחילה כ1300... אין לי כוח לפרט את כל מה שעבר על האוטו...

עכשיו תורכם!

שלום

שמי ניסים

יש לי רכב מאזדה שנת 2004 ולעניות דעתי הרכב הכי טוב במחיר הכי סביר כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...