Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קוראים לי דניאל אני בן 16 וחצי עוד מעט מתחיל ללמוד תיאוריה.

באתי מפורום אחר כי שם אפחד [עריכת הנהלה: אח של "אף אחד", כנראה] לא באמת יודע בכלל משהו בתחום המוטורי....

מצאתי את הפורום הזה בחיפוש בגוגול על השוואה בין רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

קוראים לי דוד תושב ב"ש נוסע על ניסן אלמרה חובב ספורט אתגרי ריצה, רכיבה על אופני שטח וטיולי שטח מתעניין בכל הקשור לאנרגיה ירוקה ומחפש יוזמות בתחום הזה, מעבר לכך אני אדם חברותי אוהב לעזור ואוהב אנשים בכלל.

זהו על עצמי מי שרוצה לדעת עוד מוזמן ליצור קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קורים דניס.

אני בן 29 ,מכונאי רכב במקצוע.

עובד במערכות עזרקת דלק-סולר-דיזל.

אוהב את המקצוע למרות שהוא לא רווחי לפאמים.

בעיקר אני כאן ללמוד מכם....!:-):lol::-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם. אני חדש כאן בפורום וזאת בעצם ההודעה הראשונה שלי.

קוראים לי רז סלהוב, עוד חודשיים אני בן 18. מתגייס בנובמבר.

אני נוהג על פג'ו 306 XR יפיפיה מודל 94 שנראית כמו חדשה.

יש לה מנוע 1600 והיא ידנית ובצבע שמפניה. קניתי אותה לפני שלושה ימים אז עד כה אני מאוד מרוצה ממנה מקווה שהיא תמשך לשרת אותי כמו שצריך. לפניה נהגתי על מאזדה לאנטי 1800 עם הסאנרוף של אחותי שבקושי השתמשה בה, גם אחלה אוטו.

אני שומע בעיקר היפ הופ ולא כלכך אוהב את שאר הסגנונות למרות שלפעמים יש לי מצבי רוח שבא לי לשמוע איזה טראנס מקפיץ או איזה שיר רגוע.

התחביבים שלי הם ספורט,אני בקרוב מקבל את תעודת המדריך חדר כושר שלי.בנוסף אני מאוד אוהב את תחום המכוניות אוהב לקרוא מאמרים, הודעות בפורומים ולשמוע על שיפורי רכב שאנשים ביצעו במכוניות שלהם אבל בעיקר אני אוהב את תחום המערכות. אני פשוט אוהב מוזיקה ושהיא בעוצמה ובאיכות גורם לי עוד יותר לאהוב אתזה. במאזדה הייתה לי מערכת של 2 מגברים חזקים, סאב של פיוניר איכותי, 2 רמקולים אחוריים ו2 קומפוננט ממש איכותיים ורדיו דיסק של פיוניר עם הדולפינים. בקיצור כתבתי נראה לי יותר מידי, מקווה שאני יהנה בפורום שלכם הוא נראה לי אחלה פורום, מקווה שגם האנשים פה אחלה. עצמאות שמח לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צביה, בת 17+ גרה באלון מורה (יש מקום כזה..)

נוהגת: היום על הונדה סיוויק 99' הכי כוסית בארץ שאני משתדלת לפנק ולשפר כמה שאפשר בגבולות הכסף שאין לי.

בעתיד על הונדה NSX כמובן- Type R, פגאני זונדה F, פרארי של הפורמולה 1 (סוג של חלום) ועוד הרבה..

התחביבים שלי הם בעיקר נהיגה וגם גלישה (רוח, גלים וקייט), פירוק והרכבת מנועים, שפות, מוזיקה (רוסית, גרמנית, ואנגלית) ובטח יש עוד כמה דברים שאני אוהבת לעשות ולא זוכרת עכשיו.

:mm_smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

שמי צמח אני מנהל מחסן בתחומי חלפי הרכב כבד(משאיות)געתי לפורום

לאחר שהתחלתי להתעניין לרכישת מכונית חדשה(ישנה) משפחתית וגם להתייעץ

בכל הנושאים שקשורי ברכב שמח להיות פה איתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...