Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום! קוראים לי אופיר ת' אמת בניגוד לכולם אין לי רשיון ואני עדיין ילד (14)

קראתי בחוקים את חוק 6 לפי דעתי הוא דבילי כי למשל אני: אין לי רשיון אני צריך עוד 3 שנים ואני מבין במכוניות כמו מבוגר

לאבא שלי יש מוסך ומרצדס 280 שנת 83 מיבוא אישי שמחכה לאספנות

בנתיים אני מנסה לשכנע אותו לקנות עוד רכב אספנות

אני מנהל של פורום אספנות בפורום מתחרה(פורום גדול את שמו אני לא יגיד על מנת לימנוע פרסום)

אני מבין הרבה במכוניות ולפעמים אנשים מבוגרים נדהמים מהידע הנרחב שלי במכוניות

עובדה שקבלתי ניהול בפורום המתחרה(מי שמתעניין אני מוכן לומר לא בה"פ איזה פורום)

ששם התנאים נוקשים מאוד טוב זהו סיימתי לחפור!

המשך יום נעים!:roll:

Citroen Xsara sx 2000 TD1.9

VW Golf Mk2 1991 1.6

Rat is not a crime!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכל המכובדים.

אז ככה אני בן 37 שמי פטריק גולן מתווך דירות ועוד..מאשדוד נשוי לרופאת שיניים בקריז+2 תאומים בגיל כמעט 5 בן ובת.

נוהג בהונדה 2004 ומרוצה בינתיים.

תחביבים מוסיקה ומוזיקה וגם מחשבים וקצת ים.

שומע -פינק פלוייד מגיל 10 ודי מכיר את הלהקה לעומק.הרבה פסיכדלי משנות השבעים והשישים ועוד כהנה וכהנה.עכשווי רק את NIN ומרילין מנסון.

וזהו פחות או יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

שמי דניס, יש לי חברת סטארט-אפ צעירה בהי-טק.

היום אני נוהג על קורולה, ואני מתחנן לקנות BMW 325Ci משומשת בנובמבר, חולה על האוטו הזה.

חוץ מזה אני חובב מכוניות ספורט.

וזה עלי

דניס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם שמי בן ואני בן 39 מהרצליה עוסק באומנות ותסלחו לי לא כל כך חולה על מכוניות או על נהיגה אבל מקווה מאוד שתהיו לי לעזר ומי יודע אוליי גם אני יוכל לייעץ אם תרצו להתיעץ על קעקועים פירסינג תפנו אליי יש לי פיגו 607 מנוע 2200 רכב חלומי והשבוע הפסיק הגיר לעבוד ונכנס למצב חירום עם כל השיכלולים והמחשבים ברכב למדתי שאוליי לצערי הוא הכניס את הגיר למצב חירום רק לאחר שהוא הלך

בכל אופן הרכב עדיין בבדיקה השאלה מה עדיף שיפוץ גיר או החלפה מרכב של עשה הרבה ק"מ ועוד שאלה אם כבר אז כבר זה עקרוני לנסוע באוטו כשיש בעיה באי בי אס וא סי פי אפשר להתעלם ולנסוע רגיל

בכל אופן תודה מראש

ונסיים בבדיחה ששמעתי השבוע מחבר הוא אמר לי שאשתו העמידה אותו על הרגליים שאלתי איך הוא ענה לי היא מכרה לי את האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הישאם גר בצפון

אני אופנוען וגם אוהב רכבים ישנים במיוחד של פולקסוואגן. אני ברצוני להראות את הפרויקט שאני מבצע עכשיו על השירוקו שלי שעלה לי עד עכשיו 30000 ש"ח. אני יודע שזו חתיכת השקעה אבל אני בטוח שאני נהנה ממה שאני עושה. תראו תמונות ועדכונים בהמשך.על עצמי אין לי הרבה מה לספר חוץ משאני באה"ב עכשיו ושאני אוהב את החיים שלי . אני מחכה על אש איך שאומרים בכדי להראות לכם את האוטו שלי במפגש הראשון שאני יכול להיות בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, שמי נתי. בן 33 (בעוד שבוע ומש'ו ) מהרצליה. עיסוקי אדריכלות ועיצוב פנים.

חובב רכב באופן כללי. מגיל 14 בערך "מככב" כמתקין הבית (של בני המשפחה והחברים...) בכל הקשור לבעיות חשמל קלות עד חמורות, התקנת אביזרים מרדיו ודיבורית ועד חלונות חשמליים. הידע אינו רשמי ונרכש בעבודה כשוליה אצל מתקין ותיק מאד (שפרש בנתיים לגמלאות...). במכונאות אני מבין, -אם מסבירים לי ממש-ממש לאט...:-P

לאחרונה הצטרפה למשפחה דייהו רייסר 94 אוטומטית שדורשת תשומת לב רבה (בנתיים, לשמחתי,טפו טפו טפו) רק בחשמל.

(ידית איתות,תאורת לוח מחונים,תאורת ידית הילוכים,תאורת תא מטען,הגה לא ננעל,שעון דלק לא מתפקד, ועוד לא עבדו כשקניתי, עובדים עכשיו לעילא).

בשבועות הקרובים יותקנו-פתיחת תא מטען ממושב הנהג ונעילה מרכזית לדרישת הבוסית הגדולה שקיבלה לרשותה את הרכב.

אשתדל לצלם ולהעלות מדריכים.

אשמח ללמוד מהחברים הותיקים ומקווה שאוכל גם לתרום מנסיוני הדל.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איש שבא ממרכז הארץ ונוהג כיום על ניסן פרימרה

ברכב בעייה הקשורה להתנעה, בשני המפתחות, שהמערכת של האמובילייזר המקורי פעם מכירה ופעם לא. הבעיה נמשכת מעל לשנה והמוסך המורשה בו הרכב מטופל מאז רכישתו לא מצליח לפתור התעלומה למרות שהוחלפו יחידות התנעה, נותק הפוינטר וכו'. ללא הועיל.

אשמח ואודה מאוד לעצה בנוגע למוסך מתאים שמתמחה בבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל, בן 24 מחיפה... שותף במספר חברות היי טק, ממנהל פרויקט עד יזם ומקים.

אוהב מכוניות מגיל אפס, מכור לטופ גיר מאז שזוכר את עצמו.

כרגע נהנה מגולף שנת 2001. ג'נריישן. לא חשבתי שיש רכב מתאים מזה לפגוש את גיל 25... אפילו על הידית כתוב "25 שנה לגולף"... ;-)

מחפש שותף לסופ"ש בנירבורגרינג בסוף ספטמבר.

It's a golf GENERATION...

like no other!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

ברשותי volvo 960 שנת 93, הבולמים האחוריים הלכו, ובמוסך נאמר לי שאני צריך בולמים עבים שיש רק בחברה. א.האם זה נכון והבולמים שונים ונדירים? ב.כיצד אדע אלו בולמים תחליפיים מתאימים לרכב שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה קוראים לי דור. אני דיג'יי במיקצוע קצת יוצר גם וזה.

אני בן 16 וחצי בערך אני בשלבי הוצאת רישיון נהיגה.

אני מתכוון ליקנות עוד מעט סיאט איביזה שנת 2000- 2001 ספורט 3 דלתות.

ואני מאזור השפלה ..

זהו בגדול אם מישהו רוצה לדבר אז יש לי איי סי קיו

306998983:-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם שמי אמיר גר במצפה אביב נוסע בסיקס שחור מודל 76 שופץ בקנאות מהבורג הראשון ביסודיות בעזרתו של חאג' זריס בבעלותי גם וספה SS180 מודל 68 במצב נסיעה מחפש שברולט C10 78 9 מי שצריך להעזר במשהו יודע איפה למצוא אותי ויקבל עזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...