Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני בן 45 גר בבאר שבע

צלם במקצועי מנהל מועדון דהיטסו טריוס ישראל בעלים של טריוס 2008 ויונדאי קופה 1998 שחורה

אייל בן חיים

מנהל מועדון דיהטסו טריוס ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלווווםםם

יש לי מונדאו 94 1.8 ואני מחפש חלקים באיזור המרכז שמתי לב שיש פה כמה עם הרכב הזה אז אתם בטוח יודעים כמה שזה רכב שקשה למצוא חלקים בשבילו

מחכה לתגובה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אנשים

אני שי אני גר באילת לא מיזמן קניתי מזדה F שנת 96 ועד היום הספקתי לשים לה גנטים 16 וצמיגיי ספורט בעליי חתך נמוך סט קומפוננט קידמי מורל טמפו 6 וסט קומפוננט אחורי 69 מורל טמפו. אני מנהל טאפס בר מדהים באילת "אולה טאפס בר" http://www.olla-tapas.co.il/ וחובב סאונד יש לי יותר מ100 גיגה מוסיקה במחשב והמטרה הראשונה שלי כרגע זה להרים מערכת איכותית חסר לי מגבר מתאים וUD טוב וכמובן סאב אני שומע הכל משחורה עד רוק 80 90 הבי מטאל וכל מה שנישמע טוב אני מאחל הרבה סקס ואהבה ושלא יגמר לעולם.

:-P:-P:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני פה כבר בערך שנתיים, מעולם לא שמתי לב לשרשור הזה :?

אז אני עוז, בן 17.5 נהג חדש בעל אוטוביאנקי/לנצ'יה Y10 FIRE

מאיזור המרכז הצפוני

איטלקיות שובבות שעושות בלאגן :lol:

Autobianchi Y10

Fiat Punto GT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מבקש לדעת באם קיימות מגבלות ביבוא רכב אישי מסוג קאמרי הייבריד בתחומי : ביטוח בישראל, מוסכים? אחריות יצרן? כול מידע אחר יבורך!!

תודה

אמנון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל החברים ...

אני חבר טרי ממש, אני מקווה שאני אכיר כמה שיותר חברים:oops::oops:

אני חמודי מקלנסווה במרכז הארץ.

בעל חנות לשיפורי רכב מ[א עד ת] איבזור והכל תכלס .

נוהג על במוו 86 318 ממש יפה כל התוספות של m3 .גם saxo vtr וevo 3.

נהיגה:מטורף ומקצוען,לא מזיק בכבישים.

מוזיקה תלוי במצב רוח יותר שנות ה80 .

אני מוכן לעזור בכל נושא שאני יכול אין לי מגבלות .חלקים פנסים גנטים אישורים.

שרק טוב יהיה לנו........

bmw wild lion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני יפתח, בן 25 , סטודנט באונ' בן גוריון, גר בבאר שבע, נוהג כרגע על סיאט איביזה 2002 שנרכשה לפני שבועיים וחולם יום אחד לקרוע ניילונים מאיזו אלפא.

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

שמי עמי ואני מיבנה. נוהג על פוקוס 2003 עם הנעה בגאז.מתעניין מאוד בנושאי רכב

אם כי מחליף רכבים לא לעתים קרובות מאוד(4 ילדים שיהיו בריאים).

אני מנסה בדפדוף למצא איך מפרסמים הודעה חדשה או שאלה וסליחה על הבורות אך אני לא מוצא.

אודה על העזרה ושיהיה לכולנו המשך יום טוב.

עמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

תאמינו או לא זה הפורום הראשון שאני מצטרפת אליו. שמי תמי, ואני סטודנטית למערכות מידע בחיפה. האמת שאחת האהבות שלי בחיים זו הדייהטסו שלי. עד כמה שזה מצחיק לשמוע את זה מבחורה, אני באמת אוהבת את הדייהטסו שלי... אני לא יכולה להגיד שכרגע אני משקיעה בה את המקסימום, מאחר ו.. (כמו שאמרתי קודם) אני סטודנטית... אבל בהמשך בהחלט יהיו...

האמת שהצטרפתי כדי לקבל טיפים על הרכב שלי - דייהטסו שרייד אוטומטית שנת 93'.

אז נחמד מאוד להכיר את כולכם!!! ואשמח לשמוע טיפים נוספים ממי שחולק את האהבה שלו גם עם הרכב היפה הזה בשם דייהטסו.

תודה שצרפתם אותי,

תמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי אדי מטבריה,די מבוגר בן 61 אבל עם רוח צעירה,בעל השכלה בתחום מינהל עסקים,מכירות,מחשבים,בעבר עסקתי בשווק כלי עבודה וציוד טכני למגזרים שונים כגון תעשיות מתכת,חריטה וכירסום ובעיקר מוסכים.

במהלך השנים צברתי כלי עבודה למירב התחומים:נגרות,מסגרות,מכונאות ובכלל!!!.

תחביבים:כל תחום טכני.

כאוטודידקת ובעיקר תוך מעקב בזמן בקורים במוסכים למדתי לאבחן תקלות ברכב ולטפל בהן.

לאחרונה רכשתי סיטרואן zx avantage 1.6i משנת 1994 עם 130,000 ק"מ במצב גרוע

לאחר סתם ראש שרוף בדיעבד התברר כי ראש מנוע פגום,רדיאטור סתום,משאבת מים פגומה,גומיות ציריה קרועות ולמרבה הצער במוסך שהחל בתיקון הרכב שברו בורג בבלוק המנוע,המסקנה היתה החלפת מנוע שהצריך השקעה כספית כבדה בסך כ-5000 ש"ח.

לאחר בדיקה וסקר שוק החלפים החלטתי לבצע את התיקון לבד,חלצתי את הבורג השבור מהבלוק,החלפתי ראש מנוע והסתמים,רדיאטור,משאבת מים,גומיות ציריה סך כל ההוצאה הסתכמה ב-1200 ש"ח.

נתונים טכניים שלפתי מהתוכנה autodata 3.16 שיש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...