Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i10 INSPIRE / אוטומטית 1.1 חוות דעת

Shy_C5
שימו לב! השרשור הזה בן 4799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחי הזמין הרגע לאישתו I10 1.1 אוטומטית. חיישני רוורס מתנה, רדיו דיסק של פנאסוניק עם חיבור USB.

המשלוח צפוי להגיע במאי..

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הספארק האוטומטית צפוויה להגיע ומה יהיה מחירה? כי נכנסנו לסוכנות והסוכן אמר שיש רק ספארק ידנית וכך היא משווקת בכל העולם. פיקנטו מה זה הרכב הזה?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חדשות טובות

האוניה הראשונה נכנסת ביום ראשון 20.3.11

מי שהזמין במבצע חבר - אמור לקבל

אני שילמתי היום

בתקווה שאקבל תוך שבועיים

ד"א פתחתי קבוצה בפיסבוק - אפשר להעביר לשם את הדיונים

http://www.facebook.com/group.php?gid=341076846349#!/home.php?sk=group_189931017702598&ap=1

קיה סיד SW (ליסינג) וניסן נוט של האשה,

פיאט 127 903cc , 1979 (נמכרה...)

מחפש אספנות - איטלקית חמה - אלפא/לנצ'יה , או DS23/21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הספארק האוטומטית צפוויה להגיע ומה יהיה מחירה? כי נכנסנו לסוכנות והסוכן אמר שיש רק ספארק ידנית וכך היא משווקת בכל העולם. פיקנטו מה זה הרכב הזה?

הספארק האוטומטית אמורה להגיע כנראה בסוף השנה,אבל אולי UMI יפתיעו וזה יהיה קודם.

הפיקנטו זאת האחות היפה של I10 .

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-26372,72-%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%A1%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7%A7-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A2%D7%94-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-%D7%9B-68-0.aspx

http://www.wheel.co.il/index.php?instance=5&actions=show&instance_id=9&id=2597&current_lang=1&machine_news=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לברר מתי נוחתת כאן הפיקנטו - מדובר באחות זהה של I10, והיא אמורה להיות מאובזרת ומעט יותר שיקית.

ה-I10 תחגוג חודש בקרוב ועד כה גמעה כמעט 1000 ק"מ. צריכת הדלק עוד לא מבריקה כמצופה, אבל ניתן לה צ'אנס להשתפר עם צבירת הק"מ.

מה שכן, המנוע מגיב משמעותית ואין ספק שהאוטו חביב ביותר למי שעיקר נסיעותיו הן עירוניות.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו קיבל הנחות או אביזרים במתנה עם המימון ללא ריבית בi10 אוטומטית?

אני הולך לשלם לבנק מחר. עם כל התוספות יצא כ-70 אלף: חיישני רברס, אזעקה, מרימי שמשות, אגרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קיבלתי את האוטו

הוא שונה לגמרי מהאלטו שהייתה לי

הוא הרבה יותר נוח, שקט, גדול, מאובזר.

בקיצור רכב ברמה אחרת לגמרי.

מומלץ מאוד.

כנסו לקבוצה בפייס

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_189931017702598&ap=1#!/home.php?sk=group_189931017702598&ap=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את האוטו

הוא שונה לגמרי מהאלטו שהייתה לי

הוא הרבה יותר נוח, שקט, גדול, מאובזר.

בקיצור רכב ברמה אחרת לגמרי.

מומלץ מאוד.

כנסו לקבוצה בפייס

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_189931017702598&ap=1#!/home.php?sk=group_189931017702598&ap=1

במחיר של הספארק והi10, האלטו נהייתה לא משתלמת, בתוספת של כמה אלפי שקלים אתה מקבל רכב עדיף שמרגיש כמו רכב ולא כמו חתיכת פח עם 4 גלגלים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי דווקא I10 שמגיע עם רדיו פיוניר.

גם שלי הגיעה עם רדיו דיסק פיוניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

גם ה1.1 ידנית שלי (צבע לבן) שקיבלתי השבוע הגיעה עם פיוניר למרות שבהזמנה רשום פנסוניק. לא חושב שזה משנה משהו.. בינתיים נסעתי עם האוטו מאז התדלוק הראשון כ 50 ק"מ כשפעם אחת יצאתי מחוץ לעיר לנסיעה של 20 דקות לכל כיוון וכל השאר בתוך העיר ובינתיים ירדו 2 פסים מהמד דלק. אגב, את האוטו קיבלתי עם חצי מיכל דלק :)

אגב, עד כמה מדויק הצג שמראה מתי להעביר הילוך? כי הרבה פעמים כשהוא מבקש ממני להעביר הילוך אני מרגיש שהאוטו עדיין לא מוכן לזה ולכן אני לא ממש מתייחס לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...