Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אור, אני מבין את הנקודה שלך ומצדיק אותך. ההתלהמות החלה כאשר מישהו אמר שהוא מתעצבן כשהוא רואה אדם בריא יוצא מרכב עם תו נכה.

יכול להיות שהאדם שלכאורה נראה בריא סובל מבעיה שאינה נראית לעין, יכול להיות שאותו אדם שיוצא והולך ללא קושי בדיוק הגיע לאסוף את אמו הנכה.

אני לא אומר שאין אנשים שמוציאים תו נכה ללא סיבה ומשתמשים בו בצורה מגעילה, יש כאלה, אבל באותה מידה יש אנשים שמגיע להם השימוש בתו נכה עם כל הפריבילגיות אשר נראים תקין.

מי אתם שתשפטו מי זכאי ומי לא? בן אדם שסובל מנכות צריך לצאת מהרכב ישירות לכסא גלגלים על מנת שתגלו הבנה? או שהרף שלכם הוא צליעה קלה, אולי גיבנת?

בהחלט זו הנק' שניסיתי לגעת בה ולא אף נק' אחרת ההתלהמות החלה כשעלו לי אסוציאציות והבנתי שאולי אנשים עומדים מהצד מרוגזים.

אמיר שליט: אני יוצא ומסתכל על זה מפרספקטיבה אחרת כבר אמרתי לך אתה צודק' בפה מלא מה עוד אתה רוצה שאני אלמד?אני בא ואומר שעם ההחלטות שלי אני שלם והיותי אדם שמעמיד את משפחתו לפני חוק כזה או אחר במצב של חיים או מוות אולי גורמת עוולה לאדם אחר ואני מצטער על כך , שוב אני אומר שאני אחזור על כך באותה סיטואציה בין אם זה בסדר או לא.

לגבי הנק' השניה החשובה באמת של הדיון אפחד לא עצר לחשוב וואלה ראסמי בדוגמרי בחיי הכלב שלי סמי אולי באמת יש משהו בזה שאדם נכה יוצא מהאוטו על שתי הרגליים לא תמיד אומר שאינו זכאי.

אייל אני גם מסכים איתך שלא כולם חושבים כמוהו ובטח שלא אני וזה לא קרץ לי ולו פעם אחת מצד שני אני לא יודע כמה אנרגיה הייתי מבזבז בכעס על אדם שזה כן קרץ לו אני מאמין שבסופו של דבר יש קארמה בחיים וכל אדם מקבל כתגמולו לא משנה באיזה גיל ובאיזה מצב ואם היא בפרופורציה או לא .

ואני לא יודע אם המגיב הוא נער בתיכון ואני לא הייתי חונה בשתי חניות כי שרטו לי את האוטו אבל אני בהחלט יכול להבין מאיפה הכעס שלו בא , מה שהוא לא מפנים זה שיש סיכוי רב יותר שאדם שחונה על שתי חניות יקבל שריטות במתכוון(גם עם זה אני לא מסכים) מאשר אדם שחונה בחניה אחת ולא במתכוון שורטים לו את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

מי שחושב שאם יחנה על 2 מקומות חניה כדי להמנע משריטות ופתיחת דלתות צריך לחשוב שוב. כשאני רואה רכב שחונה על שתי חניות זה לא מפתח אצלי סימפתיה לבעל הרכב היקר, להפך, אני מקווה שיעבור שם מישהו פחות מתורבת ורגוע ממני, יחפש שעתיים חניה ובסוף יראה את אותו רכב על 2 מקומות חניה.

יש לי חבר עם רכב יותר יקר ונדיר מהגולף של זה שהצהיר שהוא חונה על 2 חניות כדי לשמור על הצבע, והוא שונא את התופעה ותמיד חונה כמו בן אדם. זה הכל עניין של חינוך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו

כל אחד ואחד מכם, שוואלה הולך לקניון או לא יודעת לאן ואין חנייה, וכל החניות נכים פנויות וקורצות לכם ויש תו... אתם תחנו שם!

אותו דבר לגביי חניות בקופות חולים / בית חולים או דבר אחר.

אני חושבת שאת טועה וזו הכללה.

אני כמעט בטוחה שלמי שיש בן משפחה שהוא נכה ומתנייד על כיסא גלגלים, מכיר את הצורך בחניה קרובה ונגישות ועל כן ינסה למצא חניה אחרת, אמנם מרוחקת יותר אבל יאפשר חניה פנויה למי שזקוק לה באמת.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת שודים,

לא הכל שחור או לבן.

לצערי, יצא לי להכיר אדם אשר לאביו הייתה נכות מסוג אחר (לא היה זקוק לכסא גלגלי) וניצל את התו לענייניו הפרטיחם, בנוסף להסעת אביו.

נ.ב

תמיד התרגזתי על חניות הנכים (לא פעם ציינתי זאת פה) ואני עדיין טוען שישנם מקומות שיש יותר מדי חניות נכים, לטעמי. למרות דעותיי, אף פעם לא חניתי בחניית נכים וגם לא אחנה (יש קווים שלא חוצים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Black Joker אאל"ט חנית נכים נקבעת ביחס לכמות הרכבים שיכולים להכנס לאותו החניון/חניה לא?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא עבר גם לדיון על כאלו שמחנים ולא בצדק בחניית נכים.

הייתי חייב להעלות את הסרטון הנ"ל (ואל תשאלו למה אני רואה את זה) מתוך "עקרות בית נואשות"

אין ספק שהבחורה היפה הזו מגלמת את ה"ישראלי המכוער"

http://fliiby.com/file/731212/sia29uurmn.html

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת קטע מצחיק ללא קשר למה שאנחנו דנים בו שאפו על זה שמצאת אותו.

אני לא יודע איך נקבעות כמות החניות נכים האמת אפעם לא הייתי צר עין עד כדי כך בשביל לומר שיש יותר מדי חניות נכים מבחינתי זה כמו אדום לבן או מדרכה פשוט לא חונים שם לא משנה מה הסיבה וגם אם יהיה חניון שלם לנכים ומעט חניות לאנשים רגילים גם לא אתעצבן זה כמו להתעצבן על סתם רמזורים או סתם ככרות או סתם כל תווי כביש אחר זה שם זה החוק וזה מה יש.

האמת שבקטע הנ"ל הייתה יכולה לבוא בטוב הדוגמא שלי שבאותו רגע שהוא אמר לה שהיא לא נראית נכה במקום שתענה לו שבעלה עיוור יש אין ספור מחלות שהייתה יכולה לענות לו קשות נורא שמצדיקות מאוד את חנייתה שם והוא היה בולע את הרוק של עצמו.

ובנימה קצת יותר צינית היא באמת צודקת ללכת על עקבים כל היום זה באמת קשה!!(התערבות מרה הוכיחה לי עובדה זו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Black Joker אאל"ט חנית נכים נקבעת ביחס לכמות הרכבים שיכולים להכנס לאותו החניון/חניה לא?

ל'

הנתון של השני אחוזים לא היה ידוע לי עד עכשיו, נחמד לדעת.

האמת שהכעס שלי הוא בעיקר על מקומות חניה בעיר ולא איזורים שמוגדרים כחניונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא עבר גם לדיון על כאלו שמחנים ולא בצדק בחניית נכים.

הייתי חייב להעלות את הסרטון הנ"ל (ואל תשאלו למה אני רואה את זה) מתוך "עקרות בית נואשות"

אין ספק שהבחורה היפה הזו מגלמת את ה"ישראלי המכוער"

http://fliiby.com/file/731212/sia29uurmn.html

אהבתי :)

"אתה מסכן ? אני צריכה ללכת על עקבים כל היום ואתה יושב לך בנוחות על כיסא"

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטואציה- האשה ברכב בחניון המכללה, מחפשת חנייה. איתי על בקו הטלפון [דיבורית] בנוגע לסידורי היום- אני שומע אותה מתעצבנת:

"איזה עצבים, עוד אחד שתפס שתי חניות !" .

לא התעצלה, למרות שמיהרה לשיעור וגשם ירד בחוץ... הגברת תפסה יוזמה ברוכה והשאירה לנהג/ת מסר (צולם באייפון):

אין ספק, לה כבר נמאס להתלונן- היא מבצעת (לי יש יותר סבלנות והבלגה)

2.jpg

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest רונן יצחק
קחו לכם עוד 20 שניות כדי לפתוח את הדלת של הרכב ולראות שאכן אתם בתחום החניה שלכם ושלא "גלשתם" לחניה נוספת.

חחח כתבה מי שמכונה 'נהגת שודים' :)

ואני אשתף בניסיוני האישי (טפיחת שכם עצמית): אני נהג חדש, והיום לאחר שיצאתי מהרכב, גיליתי שלמעשה תפסתי שתי חניות, ולא משיקולי פתיחת דלתות כי זו חניה טורית, לא מקבילית (אני נהג חדש, אז לעתים החניות מתפקששות לי). חזרתי לרכב והתאמתי את מיקומו מחדש.

תשתדלו להיות מנוסים.

לעומת זאת, אם אתה תצפור לי כשעוד הרמזור כתום, יש מצב שלא תוכל לנהוג יותר אחר כך :evil: .

לא צריך להיות בריון, אבל אני מבין על מה אתה מדבר. גם אני לעתים חוטף צפירות כשהאור עדיין כתום. אפילו ממש היום. זה מדהים. עם תרבות כזו, פלא שקורות תאונות דרכים?

לי קרה שצפרתי לאם עם עגלת תינוק, אבל לא כדי לזרז אותה, אלא כדי להזהיר אותה. אבל אח"כ הבנתי שטעיתי (נו, נהג חדש, רציתי להתלהב מהצופר :-D).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניון הסביונים, היום בשעות הצהריים.

רואים בצורה ברורה את התמרור, החניון מואר, יש תמרור, האספלט צבוע בצבע כחול עם הדפס של כיסא גלגלים, אבל זה כנראה לא מספיק.

ולרכב אין תו נכה.

מעניין מה התירוץ של הנהג/ת לחניה במקום זה.

ל'

חניה נכים.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעתך, ע"פ הפסיקה(ערכאה ראשונה) הקיימת, אין כל חובה בהצגת תו-נכה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הרשות האוכפת (שוטר/פקח) אמור להבחין בין רכב החונה כחוק לבין נהג החונה שלא בצדק במקום חניה המסומן לנכה?

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...