Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהגת שודים,

לדעתי, הציפיות שלך מהנהגים גבוהות מדי :-(.

זאותו נהג שחונה מחוץ לתחום הקוים, גם יחתוך אותך בכביש, לא יעצור במעבר חציה לילדים, ויצפור לחברים שלו כאשר הוא ממתין להם למטה.

לא כולם ככה.

אני למשל מאד קפדן באיך שאני חונה, וכבר זכיתי לכינוי "משוגע" מחבריי ומכריי על כך. אני מתגאה (תצחקו. למה לא.) באופן שבו אני מחנה את הרכב, ומשתדל לעשות זאת בדיוק המקסימאלי שאני יכול. אני מתבאס ת*ת אם הרכב חונה עקום, למשל...

שורש הבעייה נמצא ברחוב שבו גרתי בעבר, שבו אם לא היית חונה בצורה מדוייקת (רחוב חד סטרי, נתיב אחד, צר מאד) היו מורטים לך :

-את המראה

-את הפגוש (קרה לאבי, משאית זבל תפסה את הפגוש שלו ביום שהוא היה צריך להחזיר את הרכב הזמני לחברת ליסינג)

-"חיש גד" לכל הצד של הרכב

או במקרים קיצוניים, כל הנהגים שתקועים בפקק מאחורי אוטובוס (או משאית) יוצאים ומזיזים לך את האוטו בשיטת הטילטולים האסורה ע"י השב"כ עד שהאוטובוס יוכל לעבור (אמיתי לחלוטין, קרה לפני כשנה וחצי, צפיתי ממרפסת ביתי אחרי ששמעתי את הצפירות ויצאתי לבדוק מה קרה שם לכל הרוחות).

ואגב, ל', את דיי צודקת, לפחות במקרה שלי. אני עושה כל שביכולתי לא לחתוך, לעצור כשאני מסוגל במעבר חצייה (מסוגל = לא לגרום לכך שעיוור גידם פיסח אדיוט ייכנס בי מאחורה) והכי חשוב, לא להשתמש בפאקינג צופר.

זה משגע אותי. מה יש לכם עם הצופר, באבונים חוליגנים שכמותכם?! למה לצפור לכל הרוחות?! אם תצפור, איך זה יעזור לך? אה? איך? אם תצפור, מה יקרה, פיית הרמזורים תבוא ותנשק את הרמזור שיתחלף יותר מהר? שפן הצמתים ירד מהאולימפוס ויפנה את הצומת מכל הרכבים שאתה צריך לתת להם זכות קדימה? הרכב שלי יהפוך לשיטי-שיטי-בנג-בנג, יתרומם מעל פני הקרקע ויאפשר לך לעבור מתחתיו?! מה ?!?! למה להשתמש בצופר לכל הרוחות והשדיים?!?!?

אני מצטער על החפירה, אבל הדבר השנוא עליי כמעט ביותר זה שצופרים לי, במיוחד כשאני מנסה להיות אדיב או לנסוע כחוק. או ברמזור. או בכלל, האמת. יום יבוא ואני עוד אאבד את קור רוחי בגלל זה. כמעט קרה פעם אחת:evil: .

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מתעלק על השרשור,

אם כבר מה דעתכם על אלה שלא החליטו עדיין באיזה נתיב הם נוסעים ,אני מנסה לא להתעצבן מזה וזה קשה:)

למיותר לציין שבדרך כלל הם גם לא נוהגים הכי מהר וככה אתה תקוע מאחוריהם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי שהיא תצא מהפריים כדי ליצור את "התמונה המושלמת", והסבתי את תשומת לב שוטר שבדיוק חלף במקום והלכתי לאכול.

חצי שעה מאוחר יותר יצאתי חזרה לכיוון רכבי, הגולף עדיין חנתה שם, דו"ח לא היה על השמשה.

.

חבל שלא לקחת את פרטי השוטר שאותו היה צריך לדיין שלא נתן לה דו"ח היום זה כבר 1000 ש"ח

ותקנה שעון חדש .אמרה 10 דקות בת הדונה , אז לא יכול להיות שעברה חצי שעה:-D

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין הדברים הראשונים אשר הדהימו אותי עוד בשנת 1989 הרחוקה בארץ הקודש היו המעקים בתחנות המרכזיות בכניסה לאוטובוסים, כך שהנוסעים מסתדרים בתור אחד אחד כמו תרנגולי הברויילר בחווה. מאוחר יותר הבנתי את פשר המעקים המוזרים: הארץ מוכירה את גיבוריה והרי בלי המעקים והסידור המאולץ בתור יתרחש קרב הדחיפות ואיש פשוט לא יכנס לאוטובוס. זוהי התרבות וזהו הקהל.

אז לדעתי מין הראוי היה להתקין מעקים כאלה גם בחניות. הדבר לא רק יגרום לנהגים להחנות כמו בני אדם אלה גם ימנע דפיקות הדדיות. כאשר אני מגיע לחניות במקביל מאוד מאוד בא לי לתפוס 2 חניות באלכסון ע"מ להגן על רכבי מפני הבבון הטורן שלבטח תכף יצמד וידפוק. אך מאידך רע להיות חזיר ואני מוותר על החנייה מעין זו וממשיך לחפש משהו ראוי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותקנה שעון חדש .אמרה 10 דקות בת הדונה , אז לא יכול להיות שעברה חצי שעה:-D

עזוב אותך, בת יונה רצינית, חשבתי שהיא תעמוד במילה שלה.....לך תסמוך על אנשים בגולף GTI.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם ככה.

אני למשל מאד קפדן באיך שאני חונה, וכבר זכיתי לכינוי "משוגע" מחבריי ומכריי על כך. אני מתגאה (תצחקו. למה לא.) באופן שבו אני מחנה את הרכב, ומשתדל לעשות זאת בדיוק המקסימאלי שאני יכול. אני מתבאס ת*ת אם הרכב חונה עקום, למשל...

שורש הבעייה נמצא ברחוב שבו גרתי בעבר, שבו אם לא היית חונה בצורה מדוייקת (רחוב חד סטרי, נתיב אחד, צר מאד) היו מורטים לך :

-את המראה

-את הפגוש (קרה לאבי, משאית זבל תפסה את הפגוש שלו ביום שהוא היה צריך להחזיר את הרכב הזמני לחברת ליסינג)

-"חיש גד" לכל הצד של הרכב

או במקרים קיצוניים, כל הנהגים שתקועים בפקק מאחורי אוטובוס (או משאית) יוצאים ומזיזים לך את האוטו בשיטת הטילטולים האסורה ע"י השב"כ עד שהאוטובוס יוכל לעבור (אמיתי לחלוטין, קרה לפני כשנה וחצי, צפיתי ממרפסת ביתי אחרי ששמעתי את הצפירות ויצאתי לבדוק מה קרה שם לכל הרוחות).

ואגב, ל', את דיי צודקת, לפחות במקרה שלי. אני עושה כל שביכולתי לא לחתוך, לעצור כשאני מסוגל במעבר חצייה (מסוגל = לא לגרום לכך שעיוור גידם פיסח אדיוט ייכנס בי מאחורה) והכי חשוב, לא להשתמש בפאקינג צופר.

זה משגע אותי. מה יש לכם עם הצופר, באבונים חוליגנים שכמותכם?! למה לצפור לכל הרוחות?! אם תצפור, איך זה יעזור לך? אה? איך? אם תצפור, מה יקרה, פיית הרמזורים תבוא ותנשק את הרמזור שיתחלף יותר מהר? שפן הצמתים ירד מהאולימפוס ויפנה את הצומת מכל הרכבים שאתה צריך לתת להם זכות קדימה? הרכב שלי יהפוך לשיטי-שיטי-בנג-בנג, יתרומם מעל פני הקרקע ויאפשר לך לעבור מתחתיו?! מה ?!?! למה להשתמש בצופר לכל הרוחות והשדיים?!?!?

אני מצטער על החפירה, אבל הדבר השנוא עליי כמעט ביותר זה שצופרים לי, במיוחד כשאני מנסה להיות אדיב או לנסוע כחוק. או ברמזור. או בכלל, האמת. יום יבוא ואני עוד אאבד את קור רוחי בגלל זה. כמעט קרה פעם אחת:evil: .

כשאתה תעמוד ברמזור "קצר" מאוד ואני מאחוריך, כש"יגיע" הירוק ואתה תתמהמה, כי השיחה שאתה מנהל או העיתון שאתה קורא או הסידורים שאתה עושה, חשובים לך הרבה יותר מהזמן שלי, תזכה לציפצוף ארוך ועצבני ממני, משהו בסגנון של "תרועה שברים תקיעה", ובצדק רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יוריד אוויר מהצמיגים ויקבל שבוע אשפוז כשהאשה הזאת תרים טלפון למי שצריך, או שהוא יפול על ערסים ב-GTI.

ולא זאת לא ה-GTI שלי, ולא אני לא נוהג לחנות בחניות נכים.

אני כן מחנה בחניה כפולה בתנאי שיש עוד המון מקומות חניה מסביב, מה לעשות שבישראל לא יודעים לפתוח דלתות

ולכבד את הרכוש של האחר...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם חניתי ליד רכב שנה חניה כפולה בלית ברירה-שרטו לי את הג'יפ איקס על הדלת ועוד חריטה בתוספת פתק למה חנית על החניה כפולה בכתב יד.

חיפשתי את הבנאדם שעשה את זה להסביר לו מילולית ופיזית למה החניתי ככה.

ימותו הקנאים :-)

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה תעמוד ברמזור "קצר" מאוד ואני מאחוריך, כש"יגיע" הירוק ואתה תתמהמה, כי השיחה שאתה מנהל או העיתון שאתה קורא או הסידורים שאתה עושה, חשובים לך הרבה יותר מהזמן שלי, תזכה לציפצוף ארוך ועצבני ממני, משהו בסגנון של "תרועה שברים תקיעה", ובצדק רב.

לעומת זאת, אם אתה תצפור לי כשעוד הרמזור כתום, יש מצב שלא תוכל לנהוג יותר אחר כך :evil: .

אני לא "מתמהמה" ברמזורים, לא "קורא עיתון", ולא "עושה סידורים", אלא עדיין דרוך כמו בכל אורך הנהיגה. וכן, הסידורים שלי חשובים לי הרבה יותר מהזמן שלך, אבל מתוך נימוס אני לא עושה אותם על הכביש כלל, דבר שעלול חלילה לפגוע בנפשך הרכה.

עכשיו, בוא תצפור לי בכתום, חמוד שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת, אם אתה תצפור לי כשעוד הרמזור כתום, יש מצב שלא תוכל לנהוג יותר אחר כך :evil: .

אני לא "מתמהמה" ברמזורים, לא "קורא עיתון", ולא "עושה סידורים", אלא עדיין דרוך כמו בכל אורך הנהיגה. וכן, הסידורים שלי חשובים לי הרבה יותר מהזמן שלך, אבל מתוך נימוס אני לא עושה אותם על הכביש כלל, דבר שעלול חלילה לפגוע בנפשך הרכה.

בדרך כלל שצופרים לי באור כתום אני לא נוסע מחכה כמה שניות להרגיז אותו עוד יותר, לפעמיים אני מחכה עד שיהיה ירוק מהבהב ואז אני נוסע ורואה שהוא נתקע באדום.

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, למה לעצבן אדיוט? מספיק גרוע שאחד מתעצבן, לא צריך לעצבן גם את השני. אתה לא היית רוצה שיעשו לך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה תוריד את האוויר מהצמיגים.

לא מוריד לאף אחד אויר מהצמיגים, זו לא חנייה של אבא או אמא שלי, זו חנייה ציבורית ואמורה להיות מוגנת כחוק על ידי משטרה (ועזוב את זה שנפלתי על שוטר מטומטם שלא עשה כלום).

אני כן מחנה בחניה כפולה בתנאי שיש עוד המון מקומות חניה מסביב, מה לעשות שבישראל לא יודעים לפתוח דלתות

ולכבד את הרכוש של האחר...

אלא אם אתה יוצא כל רבע שעה החוצה כדי לוודא שהחניון לא התמלא אז גם אתה לא מכבד אחרים בדיוק כמו אותה "נכה" מהתמונה שצירפתי.

גם אני חששתי מאוד לשלום הדלתות של הרכב שלי ועדיין מעולם לא חניתי בכפולה, פשוט כי זה מעשה לא מקובל לדעתי.

.

אלא אם יש לך ראיית רנטגן ויכולת ידיעת הרקע וההיסטוריה של זה שאתה רוצה לגרום לכך שהוא לא יוכל לנהוג יותר- תשאר ברכב שלך, יותר בריא לך.

כבר היו בעבר לא מעט "גיבורים" כמוך שחשבו שהם יכולים להשבית מישהו וסיימו בעצמם במחלקת טיפול נמרץ של בית החולים הקרוב או במחלקה הפתולוגית באבו כביר כשהתברר שאותו אחד שציפצף להם גם במקרה מחזיק אקדח.

אם אני לא טועה גם היה לא מזמן סיפור בחיפה ש-2 בחורים התנפלו על בחור בחוף הים, לצערם התברר שהבחור אומן באומנויות לחימה ואישפז את שניהם.

תפסיקו להיות גיבורים, אתם לעולם לא יודעים מול מי אתם עומדים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לחלוטין צודק, טיפוסים מסוגך אין לי ענין לפגוש לא ברמזור ולא בשום מקום אחר. הדבר היחיד שמעט מטריד היא העובדה שאנשים שיודעים להפעיל מחשב ומתנסחים אפילו באופן סביר, נוקטים בלשון ביריונית ומאיימת כפי שאתה עושה (למרות שאני מניח שבמציאות תנהג אחרת). וכל שנותר הוא כנראה לנוד בצער לאופן בו מתפתחת לה החברה הישראלית. נראה שמעשי בריונות, נעיצות סכינים, ואלימות בכלל, הופכים לאט אבל בעיקביות להיות הנורמה במקום החריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש התנהגויות מעניינות שאנשים לא תמיד שמים אליהן לב.

לפני מספר שנים קראתי ב-scientific american כתבה על מחקר שבדק את התנהגותם של נהגים היוצאים ממקום בחניון ציבורי. התברר כי נהגים שיצאו ממקום החניה כאשר מישהו המתין להכנס במקומם השתהו יותר מאשר נהגים שיצאו מהחניה בעת שלא היו מכוניות אחרות בתור לתפוס את מקומם. ההסבר הפסיכולוגי הגדיר "בעלות זמנית" על מקום שבני אדם נוטים לשמור. ועניין קטן שחשוב לנו - המחקר נערך בארצות תרבות (איני זוכר אם באירופה או אמריקה הצפונית), כך שאין להאשים את הנהגים בהתנהגות לבנטינית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...