Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלא אם יש לך ראיית רנטגן ויכולת ידיעת הרקע וההיסטוריה של זה שאתה רוצה לגרום לכך שהוא לא יוכל לנהוג יותר- תשאר ברכב שלך, יותר בריא לך.

כבר היו בעבר לא מעט "גיבורים" כמוך שחשבו שהם יכולים להשבית מישהו וסיימו בעצמם במחלקת טיפול נמרץ של בית החולים הקרוב או במחלקה הפתולוגית באבו כביר כשהתברר שאותו אחד שציפצף להם גם במקרה מחזיק אקדח.

אם אני לא טועה גם היה לא מזמן סיפור בחיפה ש-2 בחורים התנפלו על בחור בחוף הים, לצערם התברר שהבחור אומן באומנויות לחימה ואישפז את שניהם.

תפסיקו להיות גיבורים, אתם לעולם לא יודעים מול מי אתם עומדים.

אני לא "גיבור", לא חושב מעצמי "גיבור", והאמת הדברים נכתבו בשעת כעס מרוב שהתעצבנתי על הניסוח החצוף של הבחור.

עם זאת אני מוכרח להגיד, שאני מאבד קצת מקור רוחי כשצופרים לי, ואני לא יודע אם אני אצליח תמיד תמיד לשמור על עצביי בשליטה, למרות שאני מנסה להיות טיפוס רגוע ונחמד. הצפירות ממש מוציאות אותי מדעתי.

אתה לחלוטין צודק, טיפוסים מסוגך אין לי ענין לפגוש לא ברמזור ולא בשום מקום אחר.

גם אני לא חובב במיוחד את אלה שצופרים. לא ברמזור ולא בכלל.

הדבר היחיד שמעט מטריד היא העובדה שאנשים שיודעים להפעיל מחשב ומתנסחים אפילו באופן סביר, נוקטים בלשון ביריונית ומאיימת כפי שאתה עושה (למרות שאני מניח שבמציאות תנהג אחרת). וכל שנותר הוא כנראה לנוד בצער לאופן בו מתפתחת לה החברה הישראלית. נראה שמעשי בריונות, נעיצות סכינים, ואלימות בכלל, הופכים לאט אבל בעיקביות להיות הנורמה במקום החריג.

תקרא מה שכתבתי למעלה בבקשה. הניסוח המתנשא שלך גרם לי ל"רגע של אטרף", הדברים נכתבו בשעת כעס. סביר מאד להניח שזה לא יקרה, אבל שוב, זה כל כך מעצבן אותי, שאני מקווה שאצליח להמשיך לשמור על קור רוחי. ואל תכניס דקירות למשוואה הזו. בריונות ואלימות, הולכות יופי ביחד, אבל דקירות זה כבר משהו אחר, הרבה יותר גרוע, ועצם ההתיחסות אליהן כאל אלימות גרידא, מורידה את החשיבות שלהן. דקירה = נסיון ל \ רצח. תפנימו את זה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העובדה שאתה מנסה להיות בחור רגוע ונחמד, בהחלט מעודדת. יחד עם זאת החלוקה שאתה עושה בין שימוש בנשק קר לבין בריונות ואלימות "סתם" מאוד מטרידה. מה שצריך להפנים, כלשונך, הוא שכל תופעה של אלימות היא אסורה והמרחק בין שימוש בידיים לבין מעבר לשימוש בבקבוק שבור, אלה או סכין, קצר להחריד. בתקווה שתצליח להשאר נחמד ורגוע לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צופרים לך פעם אחת ביום, אז הנהג ברכב האחר אדיוט, אם צופרים לך פעמיים אז זה סוג של צירוף מקרים, אבל אם צופרים לך שלוש פעמים ויותר אולי הגיע הזמן לבדוק אם הבעיה (בחלקה כמובן) שוכנת אצלך? אני מבלה את רוב היום שלי בת"א וגוש דן באופן כללי ונדירות הפעמים שצופרים לי.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מה שהכי מעצבן אותי בתרבות הנהיגה בישראל זה עניין הצפירות,

באירופה התרבות שונה לחלוטין שם כלל לא מצפצפים, לא ייאמן עד כמה יש להם סבלנות ותרבות לעומת מה שהולך במדינת ישראל.

לראייה- רק לפני כמה ימים נתקלתי בתלמיד שהיה בטסט נהיגה, איפה שהל' כמובן מופיע סימון לכך, ועדיין לא הפסיקו לצפצף למסכן ברמזור שעוד לא נהפך לירוק, ואף לא נתנו לו לעבור לימין ישר אחרי פנייה שמאלה ברמזור.

גועל נפש.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז כנראה שלא היית עדיין באיטליה :-)

שם בודקים כל כמה דקות אם הצופר תקין, כנראה יש להם איזה חוק :-D

בכל מקרה אני מזדהה עם הברווז. באותו רגע שצופרים לך סתם בלי סיבה מתעוררת חמה עזה כנגד החוליגן.

מילא אם באמת הרמזור ירוק כבר, ולא שמתי לב (קורה לי לעיתים נדירות מאד) הצפירה מוצדקת, אבל אלו שצופרים כשהרמזור עדיין כתום, או כל אלה שלדעתם מי שעוצר עצירה מלאה כחוק בתמרור עצור מהווה מטרד סביבתי וצופרים לו צריכים לעקור להם את הצופר מהרכב ולתקוע להם אותו בגרון:evil:

מעניין איפה קונים כזה צופר:

http://www.youtube.com/watch?v=SihGyVAhOsY דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להתייחס לשתי נק' ומקווה שתתחילו להפנים אותם:

*כאשר אתם משחקים משחק עם נהג שצפר לכם מאחורה ומשאירים אותו ברמזור אתם לא מענישים רק אותו אל את אלו שעומדים אחריו ואתם גם כן עוברים על החוק-התנהגות שנואה עלי במיוחד ,אתמול בערב כשמישהו צפר לי כשעצרתי ברמזור אדום (מסתבר שהורידו את הישר וכעת הוא רק שמאלה) ככה שלא ידעתי וזה נעשה מתוך הרגל והוא לא הפסיק לצפור פשוט המשכתי לנסוע פתחתי סנרוף ועשיתי לו את תנועת הלמה מה קרה והוצאתי את הראש מהחלון ברמזור הבא שיבין שלא צריך להתפרע על הצופר מספיק הבהוב אחד באור גבוהה למרות שיש לי מראות מתכהות אוטומטית. אני כן צופר ומסב את תשומת לב כל הסובבבים לכלבים למיניהם שעומדים בנתיב פניה ימינה לדוגמא ותוקעים אותי ברמזור כי הם רוצים ישר ולא מתאים להם כל הפקק עד כדי כך שהם חייבים לנסוע בכיוון שלא התכוונו אנשים נתעבים.

*מר טימור היקר זה מופנה אליך ואני מקווה מאוד שתעשה חושבים עם עצמך:

מי אתה בכלל שתחליט מי באמת זכאי לתו נכה ומי לא?!?!זה מעצבן מתריס מקומם ואלף שלל מילים יפות לך שתי ההורים שלי נפטרו מסרטן לשתיהם הייתה 100% נכות ואת שתיהם סעדתי עד יומם האחרון מי אתה שתחליט שכשאבא שלי יצא מהאוטו על שתי רגליים לא חייב שהגוף שלו יצטרך פינוי בכסא גלגלים?!מי אתה שתגיד לי שאני בעצמי נוהג ברכב וממהר באופן בהול שאינו משתמש לשתי פנים לקחת תרופה לאמא שלי או להגיע למוקד מסויים כי קרה להם משהו אז אני הולך על שתי רגליים והנכות היא לא לי שלא נדע אבל מי אמר לך לשם מה זה?!

אני מקווה מאוד שתפנים שאין ביכולתך לדעת למי מגיע ולא מגיע ומקווה מאוד שלא התעצבנת עלי על אמי או על אבי זכרונם לברכה כשיצאנו מהאוטו על שתי רגליים הם לא תמיד חזרו ככה.

כמו שאתה לא יודע על מי תיפול ברחוב ובכביש ואל תהיה גיבור מניסיון(הייתי צריך להרגיע חברות ילדים באיביזה שחשבו שזה שאני לבד נותן להם יתרון מספרי וצדקני עלי) אז גם אל תהיה שופט כי כל עוד אין לך את הכלים אתה לא יודע את מי שפטת !

שבת שלום ומנוחה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש מעצבן..! במיוחד אם אתה גר באזור שהחניה בו היא מצרך יקר..!

אם אני לא טועה פעם רצו לעשות חוק שאומר שמי שלא חונה בתחומי הקווים מקבל קנס :-o

יהיה טוב וטוב שיהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רצו - זה היה קיים אך נעלם מן הנוף.

בעבר, במפגשי רכב, המשטרה היתה מטרידה את המשתתפים ומחלקת דו"חות על חניה שאינה בינות לקווים.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אתה שתגיד לי שאני בעצמי נוהג ברכב וממהר באופן בהול שאינו משתמש לשתי פנים לקחת תרופה לאמא שלי או להגיע למוקד מסויים כי קרה להם משהו אז אני הולך על שתי רגליים והנכות היא לא לי שלא נדע אבל מי אמר לך לשם מה זה?!

אתה מודה בפה מלא שאתה עושה שימוש לרעה בתו נכה ועוד מרביץ מוסר לאחרים ?!!

אתה לא נכה, אתה לא אמבולנס ושום סיבה שבעולם לא מקנה לך זכות לחנות במקום המיועד לנכה או במקום המותר לנכה, אלא אם הנכה נמצא ברכב או שאתה מביא אותו אל הרכב.

אם הנכה בבית או בטיפול ואתה נוסע בריכבו ע"מ לקנות תרופה מצילת חיים ועל הדרך אתה חונה במקום אסור ומצפה להתחשבות - אתה מנצל לרעה את התו ואתה עבריין.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודה בפה מלא שאתה עושה שימוש לרעה בתו נכה ועוד מרביץ מוסר לאחרים ?!!

אתה לא נכה, אתה לא אמבולנס ושום סיבה שבעולם לא מקנה לך זכות לחנות במקום המיועד לנכה או במקום המותר לנכה, אלא אם הנכה נמצא ברכב או שאתה מביא אותו אל הרכב.

אם הנכה בבית או בטיפול ואתה נוסע בריכבו ע"מ לקנות תרופה מצילת חיים ועל הדרך אתה חונה במקום אסור ומצפה להתחשבות - אתה מנצל לרעה את התו ואתה עבריין.

.

אני מודה בפה מלא ויוצא בהצהרה שאני עבריין ומצפצף על כל מי שחושב כך כי כשאתה חס וחלילה תקלע למצב שאמא שלך צריכה לקחת תרופה תוך דק' ספורות ואם לא היא תפח את נשמתה אני אחנה בחניית נכה!! יש תו נכה מסיבה מסויימת

זה בדיוק כמו שתסע בכביש מהיר במהירות גבוהה כי יש מצב של חיים או מוות אתה תקבל ליווי משטרתי ולא דו"ח על מהירות..

אתם צריכים לעשות הפרדה סך הכל ניסיתי להבהיר שאין לשפוט אדם כי אין לדעת מה מצבו ולמה קיבל את התו נכה!!!!

וכל מי שחושב שאני עבריין שיבושם לו תשפטו אותי כשתגיעו למצב הזה חס וחלילה ואז נראה התחושה שלי זה שיבנו בית כלא במיוחד לאנשים כמוני אם זה מה שאתם אומרים

בושה לכם ולכל מי ששותף לדעה הרווחת הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק כמו שתסע בכביש מהיר במהירות גבוהה כי יש מצב של חיים או מוות אתה תקבל ליווי משטרתי ולא דו"ח על מהירות..

זה יתקבל אם בפועל בריכבך, אדם המצדיק זאת. זה אולי יתקבל אם אתה רופא המוזעק דחוף.

לתשומת ליבך: לא פעם ולא פעמיים, כשבמקרה דחוף ומיוחד הודעק רופא מביתו להגיע לבי"ח, נשלחה ניידת לאוספו למרות שלרופא יש רכב. למה ? כי הרכב של הרופא, אינו רכב ביטחון והצלה והוא אינו מורשה לבצע עבירות כדי להגיע מהר ולהציל חיים.

יש בעלי תפקידים בתחומי הרפואה ולהם אישור מיוחד המאפשר להם להפעיל ברכבם הפרטי סירנה וצ'קלקה, ע"מ שבמקרה דחוף יוכלו להגיע ליעדם במהירות האפשרית.

אתם צריכים לעשות הפרדה סך הכל ניסיתי להבהיר שאין לשפוט אדם כי אין לדעת מה מצבו ולמה קיבל את התו נכה!!!!

וכל מי שחושב שאני עבריין שיבושם לו תשפטו אותי כשתגיעו למצב הזה חס וחלילה ואז נראה התחושה שלי זה שיבנו בית כלא במיוחד לאנשים כמוני אם זה מה שאתם אומרים

אני מבין שמפאת דחיפות הענין, אתה גם עובר באור אדום, מדלג על עצור, נוסע בנת"צ וכד'.

מוניות, זה דבר שלא קיים בעולם ?

מה היה קורה לו בזמן שאתה תופס חניית נכה, בדיוק מגיע נכה מסמורטט מדיאליזה או מהקרנות.

המחוקק לא התיר לך לקפח את זכותו של הנכה. המחוקק לא התיר לך כלום.

אתה לא רכב ביטחון והצלה, אתה לא נכה, אתה כלום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כלום ואני עדיין אחנה בחניית נכה כי הונפק להוריי תו נכה ואם יש לי צורך לחנות בחניית נכה על מנת להצילם אעשה זאת גם אם יבוא חולה מסמורטט אחר תקרא לי סוצויומאט באמת סליחה שאני מעדיף את חיי אמי או אבי מאשר חיי אדם אחר שמעולם לא הכרתי גם אם זה היה המצב בסרטים שאתם כנראה חיים בהם עדיין הייתי בוחר במשפחה מה לעשות אצלי אין דרמות כמו בהוליווד

על מונית שמעתי?

על אמא או אבא מתפרפרים/מאבדים נשימה בלי יכולת לעשות משהו שמעת?אני באמת מקווה שלא ואם כן ועדיין אתה בדעתך אז מזל טוב חברים המשיח כנראה הגיע.

אני רוצה לראות אותך ממתין למונית שתגיע במצבים שכאלו -שים את חיים בידי נהג מונית שאולי בכלל תפס נסיעה ודפק אותך זה חכם ..

אז על מה תנגן עכשיו?שיש בתי חולים?שיש אמבולנס?אולי זה לא תמיד עובד אולי גם להם יקח יותר זמן להגיע עם התרופה הנדירה והנחוצה הזו אולי בכלל הם לא רוצים כי ברגע שהם נכנסים לבית חולים הם לא יצאו ממנו לעולם?!מי אתה שתגיד לי מה מותר ומה אסור במקרים שכאלו?אם אני כלום אתה המיץ של הכלום לא באתי לשנות את דעתך והשקפת עולמך באתי להראות לך שלמטבע תמיד יש שתי צדדים קטונתי מהשקפת עולמך כי היא שלך וייחודית רק לך כמו של כל אחד אחר.

את הכתוב אומר אדם שסולד מהתרבות נהיגה /חניה שלנו את הכתוב אומר אדם שגם בבית החולים הוריד את המטופל בכניסה וחנה בחניה רגילה והגיע אליו ב90% מהפעמים וחזר על התהליך כשהיה צריך להחזירו, את הכתוב אומר אדם שפעם אחד מתוך השניים ויתר על התו נכה כי לא היה בו צורך כי לא הייתה התניידות באותו שלב שהתקבל ולא חשב על איך לדפוק ולקבל עוד,אז אני באמת מצטער שאת הכתוב בנוסף לאלה במקרה אחד בודד של חיים ומוות אני גם כותב שחניתי בחניית נכה והשתמשתי לרעה/טובה הכל כראות הקורא בתו הנכה.

מי ששופט אותי שיבושם לו אני לא אאחל לו שיחווה את זה ואז ישפוט כי לא אאחל דבר שכזה גם לאוויבי הגדולים אבל כן אאחל לו שישכיל לפתוח את העיניים ויבין שכמו שהוא רואה אותי ונותן לעצמו לגיטמציה לשפוט אותי הוא באותה מידה גם יכול לראות את אבי יוצא מכלי הרכב על שתי רגליו כאחד האדם וחוזר על שני גלגלים/אינו חוזר בכלל ואז כאשר ישפוט את חלק א' של הסיפור אני חושב שירגיש רע כשידע מה חלק ב' טומן בחובו אז כן נכבדי הפורום אני מטיף לכם מוסר ואני מודה שאני עבריין!

כשאתם שמים ציפ באוטו אתם גם עוברים על חוקים כשאתם עושים קסנון לרכב שאינו מגיע כך במקור גם אם הוא איכותי ככל שיהיה זה אינו חוקי אז מה אם זה מציל חיים?!תראה לי את אחד האדם שמימיו לא עבר עבירת תנועה ?גם אם אינו נתפס וגם אם היה זה חד פעמי כל אדם עבר פעם אחת על חוקי התנועה בין אם השלים עם זה ובין אם לא בין אם במודע ובין אם לא אישית ובלי קשר הייתי מעדיף שאדם שעובר עבירת תנועה יעשה זאת במודע כך אני חושב הסכנה לי שמסביבו היא פחותה בכל מקרה אני את ה"עבירה" שלי השכלתי לעשות פעם בחיי במודע למען חיים וזו הייתה בחירתי וכל אחד שיבוא ויגיד לי אני חרא של בנאדם אני אחייך ואאחל לו להיות כחרא משורותיי.

אם יש משהו שאני שונא זה תרבויות ותופעות ארץ ישראליות ולא רק בעולם המוטוריקה -אם אני חלק מקבוצה שאני כל כך שונא אולי עדיף לי להפסיק להלחם בתופעות האלו בערוצים המקובלים שאני פעיל בהם.

אולי עדיף לי להפסיק לקרוא פה בפורום ולהשכיל כי אני פשוט עבריין .

מעניין גם אם אשה שבדרך ללדת והבעל נוסע בכביש מהר בין אם היא באוטו ובין אם הוא דקה מהבית מה קורה האם הליווי המשטרתי הופך לקנס ועיקוב הבעל עד לכתבה במאקו על אישה אשר ילדה בבית כי השוטר נתן קנס לבעלה האמת במדינת ישראל זו כותרת הגיונית אבל גם היא מייצגת אחוז שוטרים אחד מכלל השוטרים שהיו מלווים אותו.

אני עבריין גאה שאמנם בסוף ימיהם אינו יכל לעשות מהומה אך ביום בהיר אחד החליט לעצור את רכבו בעל תו נכה שלא שלו בכדי שיהיו לו עם הוריו עוד מספר של ימים בהירים-תחשבו על הוריי שלפעמים יצאו "בריאים" מהרכב ואיך הם חזרו לעיתים ואז תגידו לי שגם הם עבריניים אין לי בעיה להיות עבריין בעיניכם כל עוד תבינו שלא תמיד זה המצב ותכעסו על האנשים הללו שקיבלו תו נכה "ללא סיבה"

על זה ועוד איך יש לי מה להטיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור,

כשהנכה ברכב, או מ/אל הרכב, ההתייחסות היא אחרת, למרות שנכים רבים חושבים שנכותם מרשה להם לחנות בתחנת אוטובוס ולהפריע ולסכן קשישים וילדים.

לשמחתי וגם לדאבוני, משטרת ישראל נוהגת אחרת ממשטרות אחרות בעולם ומרחמת על הנכים יתר על המידה ולכן הנכים גם מרשים לעצמם לא לכבד את החוק עד כדי הפרעה בוטה לאחרים.

באשר לתרבות הארץ-ישראלית: הרי לפניך דוגמה מהתרבות האירופאית.

נסעתי עם אדם נכה (מכר שלי) לא רק שהוא פגוע ברגלו הוא גם נעזר בשקית חיצונית להפרשות מעיים.

בשלב מסויים של הדרך הוא נכנס לכביש צדדי שמטרתו היחידה של הכביש היא לאפשר ביצוע פרסה לאלה שטעו בדרך (בעיקר למשאיות), ע"מ לחזור חזרה. מן הסתם כמעט אף אחד לא טועה ולכן גם הכבישון הזה די שומם. הכביש רחב דיו ע"מ ששני כלי רכב יסעו זה לצד זה.

המכר עצר בצד הכביש יצא מהמכונית והתרחק מעט מהרכב אל עבר שדה לצד הדרך (אולי להטיל מימיו, אולי להחליף שקית). בעודו בשדה, עצרה לידנו מכונית שלא זיהיתי עד אשר יצא מתוכה שוטר מדוגם למשעי, אשר הבחין בכרטיס הנכה המונח על הדש בורד ואף העתיק פרטים ממנו. בינתיים הנהג/נכה חזר לרכב והשוטר צילם הרכב ורשם דו"ח.

כששאלתי את הנהג/נכה, על מה הדו"ח - מתברר שיש תמרור האוסר חניה במקום בכל מצב.

בישראל זה לא היה קורה. בישראל גם כשעוצרים בשולי כביש 1, 4 או 2 להשתין בצד, אף אחד לא ירשום לך דו"ח גם אם אתה בריא.

בישראל, כמו בישראל - ניידת משטרה תפלס דרך ליולדת במצוקה כמו גם לחתן וכלה המאחרים לחופתם עקב כביש חסום. במקביל כבר קראנו על מקרים בהם אמבולנס עוכב ע"י משטרה .

עם כל הכבוד לך ולדאגתך להורים, זה לא נותן לך שום זכות לקפח זכות של אחר שהוקנתה לו כחוק. מה שאתה עושה/עשית, הוא לחמוס את זכות האחר המעוגנת בחוק ולכן אתה עבריין. אתה לא שונה בהרבה מכל אלה שחושבים שהכביש הוא דרך פרטית שלהם, עוקפים מימין, שוכחים לאותת, מסנוורים, חותכים, צופרים, חוסמים מדרכה חונים בתחנת אטובוס או מוניות ואפילו במפרצי חניה יעודיים להסעות ילדים.

אף אחד לא טלית שכֻּלָה תכלת. יש הבדל בין מי שבשוגג עשה עבירה, לבין מי שעושה זאת במזיד או בכוונה תחילה.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרכב לידי חנה באמצע הקו, אני לא אחנה בידיוק על הקו רק כדי שהחניה שלי תיהיה רק על הקוים ואני לא אוכל לצאת מהדלת שלי..

אז אני אוכל אולי לצאת מהדלת של הנוסע, אבל מה עם הרכב שחנה לידי? למה שאני אחסום לו את הכניסה?ואם הוא חנה ככה כי מישהו לפניו חנה עקום?

לפעמים אין ברירה.

למרות שהיה מקרה בחניה אצלי שמישהי חנתה קבוע על 2 חניות כי היא סתומה, אז תליתי לה דף על השמשה ומאז היא לא עשתה זאת יותר :)

Peugeot 206 1.4 automatic '01

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני עבריין

אמרתי כבר שאני מודה שאני עבריין מה אתה מנסה להסביר שאני עוד יותר עבריין?

אני עבריין ואני מוכן לשאת בתוצאות כשמדובר בהוריי לא חמקתי מאשמה.

אני לא מבין לאן כל הדוגמא שלך הולכת?!

אני מצטער אבל אני לא ציני או מלגלג אני באמת מנסה להבין מה אתה מנסה להראות לי?את האור?

אני סך הכל ניסיתי להבהיר שלא כל אדם שיוצא מאוטו עם תו נכה על שתי רגליים הוא זייפון/לא זקוק לתו נכה/ לא אמור לחנות בחניית נכים באותו רגע-בחר את התשובה הנכונה(יותר נכון לא נכונה).

יש מקרים בהם אנו לא יכולים לדעת מי יוצא מהאוטו ועל מה ולמה יש לו תו נכה ואין אנו שנשפוט ונתעצבן כי הוא חונה שמה .

הבאתי דוגמא משתי הוריי שחלו במחלה משקרת ואכזרית שלא תמיד נראית גלויה לעין בכל שעות היממה בלהט הרגע שיתפתי גם במקרה שלי ונסחפתי אני לא חומק מאשמה אבל בהחלט מטיף מוסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...