Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני עבריין

אמרתי כבר שאני מודה שאני עבריין מה אתה מנסה להסביר שאני עוד יותר עבריין?

אני עבריין ואני מוכן לשאת בתוצאות כשמדובר בהוריי לא חמקתי מאשמה.

.

אתה ההוכחה לזה שאנשים שמתעצלים לחפש חניה , פשוט מנצלים את התו נכה לטובתם , פשוט איכס גדול , וגם לך מגיע קנס על חניה בנכים , כי אתה מזלזל בנכים שבאמת מגיע להם חניה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אור,

דמיין לעצמך שאתה ח"ו נכה שחזר מטיפול כימותרפי/דיאלזה/הקרנות וכד' ומישהו כמוך תופס לך את המקום וסיבותיו החשובות לו עימו. כל מה שאתה רוצה, זה להגיע למיטה ולנוח או להתחבר למכשיר חמצן, אבל יש איזה אגואיסט אחד שבחר להתעלל בך, כי סיבותיו חשובות יותר ומצידו אתה יכול גם למות. עד שהוא יחזור ויפנה מקום לריכבך, אתה מוזמן להמתין ולהיזכר בימים עברו.

דמיין לעצמך נכה החונה בתחנת אוטובוס או מפרץ להסעות ילדים. בלית ברירה האוטובוס עוצר באמצע הכביש. סבתך בת ה-84 מנסה לרדת מהאוטובוס אבל כיוון שהוא רחוק מהמדרכה היא ח"ו מועדת, נופלת ושוברת מפרק ירך והופכת לנכה לשארית חייה.

אולי ילד נדרס.

בינינו מה חשוב הילד של השכן, אבל אם בגלל זה ח"ו היה נדרס הילד שלך ... ?

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבועים כולכם.

נכון, אור הוא עבריין, אבל אם הייתי במצבו הייתי עבריין עוד יותר גדול וגם אתם.

אולי קשה לו לומר את זה בגלל התקיפות שלכם, אז אגיד את זה במקומו: "כולם על הT'| שלי, ההורים שלי יותר חשובים מהכל", והוא צודק.

פיקוח נפש דוחה הכל!

אני מקווה ורוצה להאמין שאור לא השתמש בתו הנכה למעט מקרים שבאמת היה צורך דחוף ואמיתי להשתמש בו.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש סיבה אחת שבגללה הייתי שמח להיות פקח היא כדי לדפוק דוחות לכל אותם עם התירוצים ללמה חניתי בחניית נכה.

כאילו אני לא מבין, אתה בא וחונה בחנייה מיוחדת שנועדה לאדם עם צרכים מיוחדים, מחנה את הרכב שלך שם ועכשיו שאותו נכה שילך ויחפש חנייה ברחוב.

לא רק דוח הייתי נותן לך אלא הרבה מעבר לזה, הרבה יותר.

הרי גם ככה המדינה שמה עליהם ז*ן אחד גדול, אז גם אנחנו צריכים להקשות עליהם??

נתנו להם ''פריבילגיה'' אחת מסכנה וזה חנייה מיוחדת שתקל עליהם, לפחות כאן תתפשרו.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקוח נפש דוחה הכל!

אם מדובר בפיקוח נפש, אתה לא נוסע לבית מרקחת - אתה נוסע לבית חולים.

אם בית החולים ישלח אותך להביא תרופה, זה לא מהרגע להרגע - יש לך זמן סביר להביאה.

שוב אין סיבה לתפוס חניית נכה או לחנות במקומות האסורים לנכים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו

כל אחד ואחד מכם, שוואלה הולך לקניון או לא יודעת לאן ואין חנייה, וכל החניות נכים פנויות וקורצות לכם ויש תו... אתם תחנו שם!

אותו דבר לגביי חניות בקופות חולים / בית חולים או דבר אחר.

Peugeot 206 1.4 automatic '01

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה נק' שאני חייב לגעת בהם

-אני לא מנסה להצדיק את עצמי כבר אמרתי שאני עשיתי טעות אבל אני מוכן לעשות עוד אלף כאלה בשביל עוד שניה אחת של חיבוק עם הוריי.

-לא מעולם לא השתמשתי בתו נכה כי על הרכב שלי אין בכלל תו נכה והרכב עם התו נכה רוב הזמן נח בבית לצד עוד רכב .

-במקרה בודד זה אכן לקחתי את אותו הרכב ,אינני רוצה להכנס לפרטים של פיקוח נפש או לא בואו נגיד שאבי לקראת סוף ימיו מהניסיון של מה שחווינו עם אמי ידע שאם יכנס לבית החולים אינו יצא משם ואלי יחזיק לילות אחדים מהסיבה הזו הוא אינו אושפז וביקש בכל תוקף לא משנה מה קורה שלא נאשפז ונביא רופא הביתה(יש דברים כאלה לא רק למקומבנים יש שירותים שמגיעים מכל מיני מקומות)גם אני ידעתי זאת ובעקבות כך שמצבו החמיר והראה תסמינים התקשרתי מיד לרופא ולאחות שליוותה אותנו והם ציינו במפורש להביא לו את אחד מהמרשמים שהיה אצלו במגירה שהוא צריך לקחת את זה בדק' הקרובות ואם לא חלילה מצבו יסתבך עד כדי בלתי הפיך ולכן הייתה הבהלה הגדולה לבית החולים כשעוד בחדר המדדרגות בריצה לאוטו כבר ציינתי לרופאת משפחה מזה בכדי שיכינו מראש ולא אצטך להמתין שיחפשו אותה בבית מרקחת(תרופה לא נפוצה)..במבט לאחור הייתי משחזר בדיוק את אותו התהליך ועדין חונה בחניית נכה למשך אותן חמש דק'(לא שזה משנה לכמה זמן זה זו עדיין עבירה כביכול לא מבין מספיק בענייני פיקוח נפש בכדי לבטל את זה) פיקוח נפש זה לשיקולכם יש כאלו שבשבילם נסיעה ביום כיפור/שתיית מים ביום כיפור עקב כאב ראש או חתך שזקוק לתפירה זה פיקוח נפש..מבחינתי המצב פה היה מעט יותר גרוע אבל שוב בעיניי אולי לא בעינייכם .

-אותו נכה באם היה באיזור ובגלל שבאותם דק' לא יכל לחנות אני באמת מתנצל הוריי היו חשובים לי יותר ממך.

-כאחד שסעד את שני הוריו במשך שנה כל אחד אני יכול לומר שאני מזדהה ויש לי אמפתיה ואני אוהב לעזור לזולת ולא מצפה לדבר בתמורה ולא אני לא תמים אבל יש בי חמלה שמעבר לרמה הסבירה בבני אדם ,למרות כל זאת ולמרות שאני יכול להבין מה שאתה אומר אני חוזר ואומר בחיים לא הייתי מתנהג אחרת נקח דוגמא של ילדים בני 16 משועממים בגן בשכונה אם היית נוסע ברחוב חד סטרי בלי ברקסים ומצד אחד היה אדם זר וחביב ומצד שני בן משפחה כמו אמך או אביך לאן היית סוטה?כאשר אמר מה שאמר שאני שם עליכם *** כנראה שלזה הוא התכוון.

-לבחור שאמר שאני עבריין ובגלל אנשים כמוני המדינה נראית כמו שהיא נראית תאמין לי הלוואי וכולם היו נוהגים כמוני(לא מלשון נהיגה מוטורית) מלבד אותו אירוע שגם אותו אפשר לקטלג בתחום האפור וכל אחד יקרא אותו כראות עיניו אינני עשיתי נזק לעולם לאדם אחר לא לרכוש ולא לנפש לא רק שלא עשיתי נזק אלה גם השבתי לחלק מהזקנים הנהדרים של מדינתנו את כבודם מול ילדים מגעילים בלי חינוך אצלי עוולות מול עיניי אינן עוברות בשתיקה גם אם היה הדבר על חשבון חיי אך לא על חשבון אלו הקרובים לי.

תשפטו אותי איך שתרצו אין לי מה להצטדק בעינכם אתם יכולים לטעון עולם ומלואו מצפוני נקי מהסיבה שאני יודע שאני אחזור על זה שוב באם אצטרך הדבר היחיד שבאתי להעביר העברתי-אין לשפוט אדם נכה אשר יוצא מאוטו על שתי רגליו בטענה שלא מגיע לו לעשות שימוש בתו נכה!

מעבר לכך אני מאחל לכם דיון קסום על אותם חולרעות שבגללם יש מצוקות חניה(גם אם תכלילו אותי בין אותם החולרעות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש סיבה אחת שבגללה הייתי שמח להיות פקח היא כדי לדפוק דוחות לכל אותם עם התירוצים ללמה חניתי בחניית נכה.

כאילו אני לא מבין, אתה בא וחונה בחנייה מיוחדת שנועדה לאדם עם צרכים מיוחדים, מחנה את הרכב שלך שם ועכשיו שאותו נכה שילך ויחפש חנייה ברחוב.

לא רק דוח הייתי נותן לך אלא הרבה מעבר לזה, הרבה יותר.

הרי גם ככה המדינה שמה עליהם ז*ן אחד גדול, אז גם אנחנו צריכים להקשות עליהם??

נתנו להם ''פריבילגיה'' אחת מסכנה וזה חנייה מיוחדת שתקל עליהם, לפחות כאן תתפשרו.

ליאור קלה הגבר גבר גברר לך הייתי חייב להגיד בנפרד באופן יחיד או מיוחד

*בכדי להיות פקח לא צריך יותר מדי אני יכול לסדר לך עבודה בקלות אם תרצה תיצור איתי קשר בפרטי

*אני אשמח אם הדו"ח הראשון שלך יהיה ברטרו אלי בתור ספתח

*אתה היית שמח לדפוק לי לא רק דוח אלה הרבה מעבר לזה ,הרבה יותר?כמו מה ? את הגאנטים?את הפנסים?

אה סליחה אולי התכוונת למכות ..תשקול טוב טוב טוב מאוד את מילותייך ידידי היקר אני לא חבר שלך לא מתיימר להיות ולא מתרץ את עצמי מולך אין מקום לביטוי כמו שלך בטח שלא באופן מכוון כלפי אדם ספציפי בדיון(אנוכי) אם אתה רוצה לדפוק לי דוח ועוד כמה דברים כשאתה מגיש לי את הקורות חיים שלך לפקחות בפרטי אני אשמח להגיע עד אליך מי יודע אולי תממש את זה ..ואולי המעבר ממשקל כבד למשקל מעורב עשה לי רע עוד לא בדקתי את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, בלי קשר לדיון (לא קראתי אותו, מודה ומתוודה, למעט רפרוף על מספר תגובות),

אני משתתף בצערך על שאירע להורייך, ומקווה שלא תדע עוד צער.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, בלי קשר לדיון (לא קראתי אותו, מודה ומתוודה, למעט רפרוף על מספר תגובות),

אני משתתף בצערך על שאירע להורייך, ומקווה שלא תדע עוד צער.

תודה רבה קונדסון ,כל דבר קורה מסיבה והצרות שלי זה פיצוחים לאחרים וההפך.

האמת לא פספסת הרבה בדיון הזה לפחות מאיפה שאני נכנסתי אליו..הרבה אי הבנות והרבה מידע סתמי אף אחד לא טרח לקחת פרספקטיבה ממקום אחר ולהגיב אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא טרח לקחת פרספקטיבה ממקום אחר

חשוב שגם אתה תיקח פרספקטיבה ממקום אחר ולא כל דאלים גבר.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, אני מבין את הנקודה שלך ומצדיק אותך. ההתלהמות החלה כאשר מישהו אמר שהוא מתעצבן כשהוא רואה אדם בריא יוצא מרכב עם תו נכה.

יכול להיות שהאדם שלכאורה נראה בריא סובל מבעיה שאינה נראית לעין, יכול להיות שאותו אדם שיוצא והולך ללא קושי בדיוק הגיע לאסוף את אמו הנכה.

אני לא אומר שאין אנשים שמוציאים תו נכה ללא סיבה ומשתמשים בו בצורה מגעילה, יש כאלה, אבל באותה מידה יש אנשים שמגיע להם השימוש בתו נכה עם כל הפריבילגיות אשר נראים תקין.

מי אתם שתשפטו מי זכאי ומי לא? בן אדם שסובל מנכות צריך לצאת מהרכב ישירות לכסא גלגלים על מנת שתגלו הבנה? או שהרף שלכם הוא צליעה קלה, אולי גיבנת?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו

כל אחד ואחד מכם, שוואלה הולך לקניון או לא יודעת לאן ואין חנייה, וכל החניות נכים פנויות וקורצות לכם ויש תו... אתם תחנו שם!

אותו דבר לגביי חניות בקופות חולים / בית חולים או דבר אחר.

לא כולם חושבים כמוך , אני מכיר נכים אמיתיים שלא משתמשים בתו שלהם כי הם לא רוצים לתפוס מקום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה. כאשר עלמה צעירה בלונדינית יוצאת בחינניות מהרכב בחניית נכים של קניון ובתו חניה מופיע שם כמו "חיים עמרמי", אני מאכל לה לחנות רק במקומות כאלה ולהרוויח את הזכות ביושר.

נ.ב. אני דווקא זכאי לתו אבל איני מוציא אותו מסיבות אידאולוגיות.

עריכה: EYAL-Y הקדים אותי בזמן שקראתי את דברי הגואל בשרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא אללה, היום עם כל הסמארטפונים האלו, הילדים בתיכון יכולים להגיב ממש בזמן ההפסקה...

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...