Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

......

ל'

4.jpg

5.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אם הייתי מחפש חנייה עם איזה טנדר דיזל ורואה את הלנסר הזאת, הייתי קושר לו שרשרת לוו גריגה הקדמי, גורר ומיישר אותו בחנייה כמו שצריך :lol:

בעצם לא, זה יכול לפגוע בשני הרכבים שחונים שם. אבל זה דיי מצחיק לחשוב על זה.

אני מוכן להתערב על כסף שבעל היונדאי הגדול והמכוער הזה לא שם לב אפילו שהוא חונה על 2 מקומות כשהוא יצא מהרכב.

במקרה של הקרייזלר אי אפשר לדעת, אולי במקום האקסנט חנה שם קודם איזה חמור שתפס 2 חניות, והוא היה חייב להצמד לימין?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק היום בחנייה ליד חדר הכושר שלי, עמדו כמה מכוניות חונות כמו פלס במפרצים, בדיוק בין הקווים,

וביניהן עמדה במרחק מכונית מסוג BMW לבנה חדשה סידרה 5 וכמה מכוניות אחריה מכונית לקסוס לבנה -

שתיהן חנו באלכסון על 2 חניות!!! :evil:

איך התחשק לי לפנצ'ר לשתיהן את כל ארבעת הצמיגים.:twisted:

אלה סוג של אנשים שחושבים שהכל מגיע להם.

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי טוסון הזה זו הדוגמה הכי מגעילה שיכולה להיות.

לי אישית נשבר, אני שוקל להצטייד במדבקות ביצים (אלו שנקרעות לחלקיקי חלקיקים שמנסים לקלף אותן ומשאירות דבק) לא גדולות במיוחד, אבל בגודל בהחלט מספק, שמודפס עליהן "למה כפול יא דרעק" או משהו בסגנון, ולזכות את שמשת כל רכב שחונה בסגנון באחת כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים ראיתי משהו ממש מכוער וטוב שהקפצתם את השרשור הזה.

בחניה של אלכסונים, מישהו חנה במקביל למדרכה!

תפס שלוש חניות והחנה במקביל, זה אפילו לא מקום שאפשר סתם להכנס כי זה מקום בין שתי מדרכות,

כדי להכנס בצורה שהוא נכנס הוא היה חייב לעשות רוורס ולהכנס.

הוא בכוונה תפס לעצמו שלוש חניות אלכסוניות.

חבל שלא צילמתי את זה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להתערב על כסף שבעל היונדאי הגדול והמכוער הזה לא שם לב אפילו שהוא חונה על 2 מקומות כשהוא יצא מהרכב.

אם בעל הרכב/ נהג לא יודע לאמוד את המרחק מהמדרכה או מהקוים לצורך חניה נכונה, אני בטוחה שבפעם הבאה הוא עוד "יגלח" מדרכה, או אפילו יפגע ברכב אחר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הנה מר רכב חברה שבגללו הייתי צריך לחנות רחוק יותר:?

66847506.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעייה של אנשים להחנות ישר?!

אני משתגע מזה.

אם היה לכם מושג כמה אני מקפיד על חנייה "יפה נקייה ומסודרת", הייתם מבינים עד כמה זה חורה לי. החברים שלי (ואשתי...) קוראים לי משוגע כבר, בגלל ההקפדה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני קורא לך בנאדם מתחשב ,אני לא סובל אנשים שמחנים ככה ,זה כאילו שהם באים להראות אני משתין על כולם ועושה מה שבא לי.

הפתרון הוא כל כך פשוט ,בנאדם שחנה ככה כשלידו כולם חונים ישר ,כמו בתמונה שהעלת אדון נסיעה איטית ,יקבל קנס של איזה 1000 שקל ולא יעשה זאת שוב.

החוכמה היא שאם מישהו צילם אותו ושלח למשטרה הוא עדזיין יקבל קנס בדואר.

תוך חודש-חודשיים אין יותר חניות כפולות בארץ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל יום בסופר זה אותו סיפור.

והפעם:

באיסוזו- מפגרת עם פיוז קצר (ראיתי אותה והערתי לה בדיוק שהכנסתי את הקניות לאוטו...)

בקיה- דביל (חנה ליד האיסוזו גם כן חניה כפולה למרות שהחניה הצמודה פנויה לחלוטין. ראיתי אותו נכנס אז זו לא תוצאה של שרשרת חניות גרועות)

ומאחורי האיסוזו אפשר לראות את הפונטו שלי מבצבצת (בחניה בין הקוים עם רווח זהה על המילימטר משני הצדדים P: )

33251807.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט תופעה שהולכת ונהיית יותר מעצבנת בארצנו הקטנטונת וחסרת החנייה.

בנוסף אני גר ברחוב חד סטרי שחונים במקביל למדרכה אבל אין הרבה מקום וכל שכן צריך להתחשב ברכב של השכן השני

ולכן לבדוק שהוא במקסימום ניצול מקום גם אם כדי לצאת מהחנייה הוא יצטרך לעשות רוורס לזוז כמה ס''מ קדימה ושוב רוורס

כמובן שאני משתדל כמה שיותר אבל יש שכנים שבכוונה עושים רווח ענקי לעצמם כדי שיוכלו לצאת בראש שקט (ממש שקט)

ואז במקום 3 מכוניות רגילות בקושי נכנסות 2 הא'צבק או שצריך להיכנס על הקשקש ולהוציא מישהו שיכוון

בברכה, שי

Clio B 1.4 manual בציר 99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אנשים באים לסופר, חונים כמו חמורים וחושבים "מה, זה 2 דקות ואני מסיים פה, לא נורא". בינתיים שהם בתור לקופה, מתווכחים עם הקופאית על התלושים שלהם וממתינים שעתיים בקופה הראשית כדי לקבל איזה סבון נוזלי במבצע, 20 אנשים עוברים בחנייה ליד הרכב שלו שתופס 2 חניות ומקללים אותו + 2 דורות קדימה ואחורה במשפחה שלו :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומקללים אותו + 2 דורות קדימה ואחורה במשפחה שלו :?

אהבתי את זה...

תרומתי הצנועה:

2011-05-04 17.05.56.jpg

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים לראות בתמונה פה מצד ימין כמה המדרכה רחוקה והיה יכול להצמד אליה.

המקום המדובר הוא סינימה סיטי ראשל"צ, בו החניות הרחבות ביותר שראיתי.

040520111489.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרומה הקטנה שלי לשרשור.

האנוכיות בחנייה קיימת לא רק בחניות מסומנות, אלא גם בחניה במקביל למדרכה. בקטעי רחוב בהם יש קטע בו החניה אסורה, אשר מתחלף לקטע בו חניה מותרת, אנשים לא חונים על התחלת הקטע, בצורה שתאפשר למספר המרבי של מכוניות להכנס בקטע החניה הזה. כלומר, הנהג לא נוסע אחורה עד לקטע בו הסימון האדום-לבן מתחלף לאפור. גם ניתן לציין את תופעת החניה באמצע של מרווח המתאים לשני רכבים.

מצורפת תמונה להמחשה. ברחוב הזה אין עודף חנייה, ולעיתים בשעות הערב נאלצים לעשות שני סיבובים על מנת למצוא אחת. במקטע שבו מותר לחנות, אם מקפידים לחנות על שתי קצוות האפור, נכנסים שלושה רכבים. קיימות דוגמאות יותר טובות, אבל זה מה שהיה בהישג ידי.

nhezmmdtol0n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...