Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלילה של רישיון רכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נסעתי לעבודה ועצרו אותי לבדיקה שרירותית באצע העיר. השוטר הבחין בסדק קטן בצידה הימיני של השמשה הדקמית שלי ורשם לי דוח על סך 250 שקלים ולקח לי את רשיון הרכב עד שאני לא אתקן את השמשה.

ברצוני לשאול האם יכול להיות ששוטר לוקח לי את רשיון הרכב בגלל זה?

כי אחרת אני לא יכול לנסוע למוסך להחליף את השמשה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלת מהבוחן רשיון זמני (עד לביצוע תיקון)?

הרכב הורד מהכביש בשל ליקוי בטיחותי. מה רשום בדו"ח? השוטר\בוחן יכול לרשום גם תנועה על גרר בלבד.

אם יש לך ביטוח שמשות, תפעיל אותו ותתקן במהירות (זה לוקח 4-5 שעות).

אם אין (כי הרכב זול\ישן= אין מקיף עם ביטוח שמשות), תיגש לזגג ותחליף לשמשה תחליפית.

אין לך ברירה אחרת.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא אם לא תספיק עד יום שלישי, אתה תמיד יכול לקחת את הרכב על גבי גרר אל הזגג ומהזגג עם גרר אל תחנת המשטרה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם יכול ליצור קשר עם הבוחן ולבקש ארכת נסיעה נוספת בכדי לתקן זאת.

במידה ולא תבצע זאת(את התיקון ו/או קבלת רשיון תנועה זמני נוסף), השוטר יבטל את רשיון הרכב, אזי תצטרך לבצע טסט מחדש.

*כמה זמן לוקח לתקן שמשת רכב? שלושה ימים לא מספיקים?!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נסעתי לעבודה ועצרו אותי לבדיקה שרירותית באצע העיר. השוטר הבחין בסדק קטן בצידה הימיני של השמשה הדקמית שלי ורשם לי דוח על סך 250 שקלים ולקח לי את רשיון הרכב עד שאני לא אתקן את השמשה.

ברצוני לשאול האם יכול להיות ששוטר לוקח לי את רשיון הרכב בגלל זה?

כי אחרת אני לא יכול לנסוע למוסך להחליף את השמשה.

תודה.

כתוב שחל איסור בשימוש רכב עד לתיקון התקבל ונתנו לי רישיון רכב ל3 ימים ולא ניראה לי שאני אספיק לסדר את זה יום שלישי

12345

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...